Пупс• 01 апреля в 17:50
Це правда що після 30 жінки більше хочуть
У мене сьогодні зранку було дике, лякаюче бажання саме запліднитись, а не секс. 🫣 це гормони шалять чи що, я
Що з цим робити?? Вагітніти поки не збиралась, хоч пів року почекати хочу
Я Вас не боюся• 01 апреля в 17:52
Заткните уже эту чёртову дыру, из которой прут эти тупые темы...
Пупс
• 01 апреля в 17:53
Ответ дляКросівки оригінал
Жодного разу в житті не відчувала бажання запліднитись😂
У мене вже є дитина одна, памятаю як відмінила кок, так лібідо підскочило. Але я не пила останні 2 роки жодних таблеток. Може треба якісь 🤭
Пупс
• 01 апреля в 17:55
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
боюсь, вы себе не хозяйка уже, вам же тридцатник есть
Треба якісь антидепресанти пити, чи кок, бо я собі ради не даю 🙉
Лапка• 01 апреля в 18:22
Было такое только с бывшим любовником. Я вообще чайлдфри, но с ним хотела именно вот такого, оплодотворения. Постоянно просила кончать в меня и в рот мне.
Пришлось его бросить, бо это уже было ненормально.
Лапка• 01 апреля в 18:22
Ответ дляПупс
Мабуть заспокійливі, кажуть у чоловіків мятний чай відбиває тягу до сексу
Не гавкаю- но охраняю• 01 апреля в 19:32
У вас новий коханий? Я вдруге закохалася після 30, так от, в мене бажання народити саме цьому чоловіку. Вже є діти, але вперше бажання народити саме чоловіку, для нього, від нього. От таке
Капитанша• 01 апреля в 19:56
Ответ дляЛапка
Думали,через рот вас запліднить?
Пупс
• 01 апреля в 21:03
Ответ дляЛапка
Обоже, и как он отреагировал? И не вернулись? Вот волю маєте
Пупс
• 01 апреля в 21:04
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ні, все той самий. Та бачу що він гарний батько.
Пупс
• 01 апреля в 21:05
Ответ длясама себе прекрасная
Для чого чекати? Вас хтось підганяє?
Хочу щоб дитина народилась літом, тож зараз зарано. Тай війна, я сумніваюсь що це гарна ідея, я сама не потяну.
сама себе прекрасная• 01 апреля в 21:46
Ответ дляПупс
Тобто сама? У вас немає чоловіка?
Лапка• 01 апреля в 21:59
Ответ дляПупс
Нормально отреагировал ;)
Сразу нашел другую и женился.
Пупс
• 02 апреля в 08:39
Ответ дляЛапка
Нормально отреагировал ;)
Сразу нашел другую и женился.
Обідно
Пупс
• 02 апреля в 08:40
Ответ длясама себе прекрасная
Тобто сама? У вас немає чоловіка?
Зараз є, а потім невідомо як буде
Дорослий самець• 29 апреля в 03:03
Ответ дляКросівки оригінал
Скажу так: були дівчата, яких жорстко натягував, просили кінчити в них...
Дорослий самець• 29 апреля в 03:05
Ответ дляЛапка
Не думаю що це хороша була ідея позбавити себе самця від якого тащилася...!!!