Миловидна леді• 01 апреля 2025
Яку книгу читаєте смае зараз?
Стрекозей• 01 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Не страшно читати, сцен кровавих немає? Більш для молодого читача, чи можна давати людям постарше? Я в бібліотеці працюю, але не встигаю читати всі новинки, нещодавно нам цю книгу подарували.
Вибачте написала не про ту книгу! Можна читати усім кому подобається Кінг і детективи.
Нафаня Маня• 01 апреля 2025
Таку , але не англійською.
Думала, буде більше в сторону фантастики, а виявилось більше на пригоди/ фентезі подібне.
Залетна Я тут• 01 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Там є таки сцени, але я б не сказала, що вони криваві. Кінцівка дуже цікава, більш молоді читачи може й не зможуть зробити свої висновки. Але там дуже гарний укр переклад. То можно читати її саме через українську мову
Я Вас не боюся• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Роберт Ґалбрейт ’Чорнильно-чорне серце’
Цю буду наступною читати.
КоролеВешна• 01 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
’Танці з кістками’
Цікава? Анотацію читала, але хотілося б взнати від того хто прочитав.
Стрекозей• 01 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Цю буду наступною читати.
Мені найбільше сподобалась із серії Стрімка могила.
КоролеВешна• 01 апреля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Дякую. А Білий попіл того ж автора не читали?
Я Вас не боюся• 01 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Чесно - не моє.
Дратує все - від мови написання, здавалося б укр автор, але укр в нього не літературна, а типу сучасна, по факту - видумана і невживана. Сюжет - якась дурня.
Залетна Я тут• 01 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Ні. Тільки пітьму. Мені дуже сподобалось.
Я Вас не боюся• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Я тільки 5 частин прочитала.
4 - морально важка була....
Але дуже мені подобається стиль, мова, сюжетна лінія - розтягую задоволення, читаю 1 частину в місяць.
4 - морально важка була....
КоролеВешна• 01 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Чесно - не моє.
Ясно, кілька читачів в моїй бібліотеці вже брали цю книгу, але їм теж не сподобалась.
Стрекозей• 01 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я тільки 5 частин прочитала.
4 - морально важка була....
Я швидше читаю...максимум тиждень.
КоролеВешна• 01 апреля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Значить треба і мені прочитать, дякую.
Стрекозей• 01 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Я читала- дуже сподобалась книга!
Я Вас не боюся• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Я швидше читаю...максимум тиждень.
Та я теж. Між частинами читаю інші. Саме цю серію - читаю одну книгу на місяць. Між ними ще 5-6 книг прочитую.
младокошкина• 01 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
я её начинала несколько раз и мне не зашло. при том, что всё остальное у Булгакова я люблю.
Я читала очень давно. Не легкое чтиво, да. Но оказалось очень актуальное.
Миловидна леді
• 01 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Вибачте, якщо не секрет, то скажіть яка зараз зарплатня у бібліотекаря?
Стрекозей• 01 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ні, ці я не ростягувала..а от Спадок від Люко Дашвар намагалась ..
Я Вас не боюся• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Я серію розтягую, не книгу.
’Спадок’ чому розтягували?
Я її не читала
’Спадок’ чому розтягували?
Я її не читала
младокошкина• 01 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
дело даже не в сложности. сложное я люблю. там сюжет как-то скачет.
После « Я исповедуюсь» Кабре мне уже ничего не страшно в этом плане) не читали?
Стрекозей• 01 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я серію розтягую, не книгу.
’Спадок’ чому розтягували?
Я її не читала
’Спадок’ чому розтягували?
Я її не читала
Від задоволення, хвилювання..Щоб швидко не скінчилась...хоча все одно за пару днів прочитала. Бентежать душу і серце її книги...
Я Вас не боюся• 01 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Зрозуміла, дякую, теж почитаю