буреЛОМКА• 01 апреля в 21:16
Кто из вас живёт в польском селе. Как там живется?
Відірву та викину• 01 апреля в 21:18
Мені подобається, нас тут ще годують і житло безкоштовне досі в готелі.
А всі хто в інших місцях були, кого я знаю - то на вольних хлібах вже
Природа, краса. Не працюю ці три роки тут. Але тривожно, бо може скоро потрібно буде йти працювати або їхати додому
буреЛОМКА
• 01 апреля в 21:19
Ответ дляВідірву та викину
А чо не працюєте?
Відірву та викину• 01 апреля в 21:20
Ответ длябуреЛОМКА
А чо не працюєте?
Бо не заставляють ще поки. Та й тут яка робота в селі ?
Чеширская кошечка• 01 апреля в 21:21
Ответ длябуреЛОМКА
А чо не працюєте?
Бо годують і житло є, навіщо ?
Я в Польщі була 2 роки, працювала з 1 дня, та заробила грошей. Не знаю чому люди таки лежебоки
Відірву та викину• 01 апреля в 21:22
Ответ дляЧеширская кошечка
Бо годують і житло є, навіщо ?
А у нас тим, хто працює треба за житло і їжу платити, то мені не вигідно. Нам тричі на день їжу привозять готову. І ще продукти деякі, пральні засоби, гігієну. Все дають
буреЛОМКА
• 01 апреля в 21:23
Ответ дляВідірву та викину
В село?
Відірву та викину• 01 апреля в 21:24
Ответ длябуреЛОМКА
В село?
Це не просто село з коровами. Це курорт гірсько-лижний. Але невеличкий, людей не багато. Готують в сусідньому готелі їжу і привозять нам
Ответ дляВідірву та викину
На яких підставах у вас досі все безкоштовно?
Відірву та викину• 01 апреля в 21:27
Ответ дляlilul990
Наші пани, хто опікується нами, власники готелю, знаходять кошти. Десь з американських фондів домовились
Ответ дляВідірву та викину
Це все дуже цікаво, але мають у вас особисто бути підстави бо можуть вимагати назад повернути кошти за халяву
Дитина інвалід, пенсійний вік, вагітна жінка, не пам´ятаю. Але там список досить короткий
буреЛОМКА
• 01 апреля в 21:30
Ответ дляВідірву та викину
Непогано))))
Відірву та викину• 01 апреля в 21:31
Ответ дляlilul990
Ми щось підписуємо раз в квартал. Наскільки я розумію підстава отримувати допомогу те, що в селі немає роботи. Щось типу того вони пишуть. А автобус до міста їде довго і останній з міста о 15:30
Але ж деякі працюють, в сусідніх селах. З них беруть гроші за житло і їжу. Не знаю нашо так працювати, майже все віддавати
Пишу вірші, дорого• 01 апреля в 21:35
Ответ дляlilul990
Ви панам дуже не вірте, бо якщо нема підстав і це вияснить польський уряд то будете повертати все до копійки
Може їх пани взяли на утримання за власний кошт...)
Ответ дляВідірву та викину
Дивіться, шоб ви на гроші не попали. Бо в Чехії були схожі оборудки. Наші українці намудрували з тою допомогю, тепер мають штраф, умовний срок, і ще борг
Жена брата Админа• 01 апреля в 21:37
Ответ дляВідірву та викину
Де ви знаходитесь?
Відірву та викину• 01 апреля в 21:41
Ответ дляЖена брата Админа
Де ви знаходитесь?
Е,ні )) Тут вже місць немає
Вот Она Я• 01 апреля в 21:42
Ответ дляlilul990
На підставі, що троль)
Жена брата Админа• 01 апреля в 21:45
Ответ дляВідірву та викину
Е,ні )) Тут вже місць немає
Я не збираюсь їхати.Теж була в Польщі біля гірсько лижного курорту,думала ви десь поруч
Відірву та викину• 01 апреля в 21:49
Ответ дляЖена брата Админа
Конкретно не буду казати, але Дольни шльонськ воєвудство
Жена брата Админа• 01 апреля в 21:51
Ответ дляВідірву та викину
Я була в Мшана Дольна
Локшина на вухах• 01 апреля в 21:56
Ответ дляВідірву та викину
А за что едите и одеваетесь?
ПП-шница• 01 апреля в 21:57
Норм нам живеться . Природа , тиша
Мегаполіс в 50 км - там театри , кіно , шопінг
Локшина на вухах• 01 апреля в 21:57
Ответ дляlilul990
Та бреше вона. Нема такого в Польші
Відірву та викину• 01 апреля в 22:06
Ответ дляЛокшина на вухах
А за что едите и одеваетесь?
Їжу нам дають, але ми звичайно щось докупаємо. Нам вдалося двічі отримати допомогу від організацій - Червоний хрест і ще якась. А ще була схема, виділені гранти на працевлаштування-інтеграцію для біженців, я домовилася з власницею кафе у місті і ’працевлаштувалась’ до неї, нібито. Насправді я не працювала, а отримувала гроші пів року. Трохи їй відстьогувала.
Так відклала гроші
котопёс• 01 апреля в 22:27
Ответ дляВідірву та викину
Так відклала гроші
Жах. Фу 👎
ПП-шница• 01 апреля в 23:06
Ответ дляВідірву та викину
Так відклала гроші
І власниці кафе через ваше « трохи відсьогувала» хотілося ризикувати і інспекція праці через це « трохи « була не страшна ?