Все возможно• 01 апреля 2025
У кого получилось избавиться от тревожности - сильно жизнь поменялась?
Благодаря этому
ПодругаМужа• 01 апреля 2025
Жизнь изменилась сильно в лучшую сторону ,но полностью побороть не получилось.Психотерапевт помог,но я была 2 раза.
И_В_офигительных_штанах• 01 апреля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Ого,а что он вам такого сказал?
вентиляторная• 01 апреля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Які він вам аргументи привів?)
Партизанка• 01 апреля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Два раза? Что за чудо такое? Я уже 6 раз была и мне кажется, это начало только 😅
Жертва интернета• 01 апреля 2025
Пью антидепрессант. Тревожность ушла, депрессия осталась. Проблемы остались
Мамина корзиночка• 01 апреля 2025
Таблетки пила и пью,с психотерапевтом занималась с двумя,все так же бывает накрывает(
Просто красавица• 02 апреля 2025
Избавитесь от тревожности сидя на таблетках,начнутся другие проблемы. Лечите головку у психолога
Я тільки на шляху позбавлення.
Я розмовляю з собою-наприклад починаю проговорювати що я відчуваю і чому я тривожусь, чи є дійсно підстава реальна чи я видумую сама.
У мене дуже тривожна мама, прямо до неадекватності. Я почала окремо жити і побачила звідки ростуть ноги. Наприклад, сьогодні я з нею ділилась якимись розмумами і планами і вона зразу мене накрутила, на придумувала різних варіантів « а що якщо не вийде, а якщо звільнять, підставлять….» і так постійно. Сказала, що на др запрошу дівчат в гості і перше що вона видала « будуть потім обговорювати твої ремонти або направлять злодіїв». Я стараюсь тривогу гнати раціональним мисленням, бо вона мене дуже виматує.
Планую до психолога. Але поки я пробую розібратися сама
Секс-Бомба• 02 апреля 2025
Ответ дляПодругаМужа
За два раза помог?
Блакитне небо• 02 апреля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Що приймаєте? Є такі АД, що при тривожності і при депресії, а є що від чогось одного
Жертва интернета• 02 апреля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Приймаю циталопрам (я закордоном).
Наш психіатр призначила есциталопрам, я пішла тут до сімейного лікаря, вона виписала чомусь ці, а не його.
Блакитне небо• 02 апреля 2025
Ответ дляЖертва интернета
Приймаю циталопрам (я закордоном).
Так це одне й те саме
Жертва интернета• 02 апреля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Так це одне й те саме
Ні, це різні препарати, хоча і однієї групи - СІОЗС
ПодругаМужа• 02 апреля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
За два раза помог?
Выйти из двухгодичной депрессии,да,за два раза,но я дома выполняла домашние задания.И позже,если мне надо,продолжаю выполнять рекомендации.Стало легче,так сильно не подгребает.В моем случае таблетки не назначал,подруге назначал и таблетки,всё индивидуально.
Спішу - перекидаюсь• 06 апреля 2025
Ответ дляПодругаМужа
онлайн? Дайте контакт тоже)