всегдаДаДа• 01 апреля в 23:32
Дія Підпис працює у вас?
Хочу купити квитки за кордон в додатку Укрзалізниці. Потрібно авторизуватися через дію підпис. Але не виходить ніяк… у вас працює ця функція зараз?
В попередні дні заходила, все було добре.
всегдаДаДа
• 01 апреля в 23:48
Ответ дляТелефон Рубика
Було раніше таке , оновила дія підпис , тоді запрацювало .
А як його оновити?
Телефон Рубика• 01 апреля в 23:50
Ответ длявсегдаДаДа
А як його оновити?
В дії є питання -відповіді . Там вказано термін дії підпису один рік . Згенерувати новий
Телефон Рубика• 01 апреля в 23:52
Ответ длявсегдаДаДа
Ось таке мені пише
Ну мені теж таке писало . Я вже не памятаю деталі , не хочу вас заплутати . Зайдіть в дію і там все перевірте
Телефон Рубика• 01 апреля в 23:55
Ответ длявсегдаДаДа
А куди зайти, щоб новий зробити, в який розділ?
Спробуйте зайти на підпис і активувати його , оберіть дія підпис і там лише один варіант - активувати . Все буде як вперше- створити пароль і тд
всегдаДаДа
• 01 апреля в 23:59
Ні, не активує і нічого не питає. Просто пише - сталася помилка.
А ви зараз можете зайти, відкривається?
Телефон Рубика• 01 апреля в 23:59
Ответ длявсегдаДаДа
А ви зараз можете зайти, відкривається?
Зайти на сайт УЗ? Можу . Чи в дії?
всегдаДаДа
• 02 апреля в 00:06
Ответ дляТелефон Рубика
Тільки що зайшла , спробувала Київ-Будапешт - працює
А можете в додатку уз вибрати квитки Київ Перемишль на будь -яку дату, саме дійти вже до вибору квитків у вагоні?
Телефон Рубика• 02 апреля в 00:08
Ответ длявсегдаДаДа
Да , в мене переходить на вибір місць . На 20.04 дивилась Пишіть в службу підтримки дії.
всегдаДаДа
• 02 апреля в 00:10
Дякую всім за допомогу! З сотої спроби запросило скан обличчя і пароль створити
Телефон Рубика• 02 апреля в 00:12
Ответ длявсегдаДаДа
Ви -молодець! Вітаю!
всегдаДаДа
• 02 апреля в 00:25
Ответ дляТелефон Рубика
Ви -молодець! Вітаю!
Дякую! Мені потрібно дуже купити, вже переживала, що нічого не вийде
Играю_на_кларнете• 01 мая в 16:48
Ответ длявсегдаДаДа
Ось таке мені пише
+++ мне такое уже месяц пишет!
Задолбалась, авторизуюсь другими способами, без дии.
Ошибку выбивает после фото и после пароля, поэтому у меня без вариантов.