Личко Невеличке• 02 апреля 2025

Дія. Есть живой оператор? Вопрос про витяг місце проживання

В мене двоє дітей 15р і 13р. В минулому році сину робили паспорт. Живемо в Києві, прописані в області. Дзвонили в область щоб додали в реєстр дані про місце проживання. В цьому році треба зробити 15р іпн щоб був папірець. В податковій знову просять витяг. Дія ні в мене ні в чоловіка через його свідоцтво не генерує, в сина в дії пише немає даних в реєстрі але при цьому дочці по свідоцтву витяг дія зробила! Це як ? Вони прописані обидва в одному місці. Їй генерує витяг йому ні.
Доль Чекомбана• 02 апреля 2025
З 14 років дитина, яка має РНОКПП, вже може самостійно замовити послугу. Якщо в неї ще немає РНОКПП, замовити витяг може один з батьків дитини до досягнення нею 15 років.
Доль Чекомбана• 02 апреля 2025
Здесь нет живого оператора дии, но есть инфа в гугле. С 15 лет родитель уже не может сгенерировать вытяг на ребенка.
Сладкий лимончик• 02 апреля 2025
Живой оператор есть, например,в Вайбере
автор Личко Невеличке • 02 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Так він пішов в податковому в нього просять цей витяг.
Доль Чекомбана• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Ребенок уже может сгенерировать его сам ’З 14 років дитина, яка має РНОКПП, вже може самостійно замовити послугу.’.
Нашли в капусте• 02 апреля 2025
У нас были ошибки в реестрах. Из-за этого не формировался витяг. Исправляли
автор Личко Невеличке • 02 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Так я ж пишу що в сина в дії не генерує, пише немає в реєстрі, як же немає як вносили, і в дочки видає. Значить данні є. Як йому зробити, в нього в дії не генерує
автор Личко Невеличке • 02 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Я ж написала що в нього в дії не генерує, пише немає в реєстрі.
Але ж є в реєстрі.... якщо робили і в дочки підятгує
Доль Чекомбана• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Тогда обратитесь в ЦНАП, там распечатают вытяг.
Язвочка• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Ідіть в будь-який цнап. Вам дадуть цю довідку
автор Личко Невеличке • 02 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Спробую але думаю буде як в минулому році. Ви не з Києва, це вам треба у ваш в області....
100pudov• 02 апреля 2025
Після 14 років вже не можуть батьки витягувати. Нам сказали звертатися в сервісний центр. Там на стійці інформації вони надали витяг.
Как_б_не_так• 02 апреля 2025
Есть оператор. Я общалась в телеграмме. Не доьоалялось свидетельство одного ребенка. Мне так и не помогли
автор Личко Невеличке • 02 апреля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Служба підтримки, в телеграм чат бот, ой нє. .. там я взагалі не зрозуміла які обирати кнопочки, плюнула, хочу людину живу оператора, а не оці боти ...
Как_б_не_так• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Так там живой человек. Выбрать нужно запитати менеджера
Папина дочка• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
У нашего тоже не получалось, сделали в ЦНАП
Стрибну в гречку• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Я в ЦНАПі брала паперовий витяг і з ним йшли отримувати ІПН.
В Дії ніяк не підтягується.
Знаю бакси• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Натисніть оновити. Має з´явитись через пару днів. У мого сина так само було
Пьяная вишня• 02 апреля 2025
Була подібна ситуація. Дитині 14, витяг сформувати не можливо, хоча в квартирі зарєстваний давно.
Робила не через застосунок ДІЯ, а на порталі ДІЯ на компі. Там треба заходити з власним електронним підписом. Все вдалося. Витяг прийшов в особистий кабінет. І в сина в ДІЇ потім можна було сформувати.
Пьяная вишня• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Так, саме так нам казали.
Зателефонувала у ЦНАП свого міста, порадили самостійно зробити на порталі ДІЯ. Так і зробили. Витяг прийшов день через 5 днів.
Пиши-пропало• 02 апреля 2025
Ответ для100pudov
только что спокойно сделала витяг на дочку
Знаю бакси• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Спочатку оновіть, потім здійсніть вихід і переавторизуйтесь . Отак буде верніше. Нам допомогло. І да, там в боті пишите ’запитати менеджера’ і починається чат з живою людиною. Ви шукаєте проблем, там де їх немає
Все знаю від і до• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Можна було зробити РНОКПП одночасно з ІД. Якщо з Дією не виходить, їхати сину до ЦНАПУ за місцем прописки, вони дадуть паперовий витяг і оновлять у себе дані, що в нього вже є ІД.
Все знаю від і до• 02 апреля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Син автора НЕ має РНОКПП
автор Личко Невеличке • 02 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Він вчора тільки встановив дію.
автор Личко Невеличке • 02 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Спробує ще й сьогодні раптом
Знаю бакси• 02 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Він вчора тільки встановив дію.
Так само було і нас. Додатку потрібен час, аби підтягнути всю актуальну інформацію, то займає пару днів. Бо я відправляла малого в ЦНАП, вони так само не змогли видати йому довідку про місце реєстрації. Сказали зробити так само як і в боті написали. Нам допомогло, оновлення - вихід з дії - і знову зайти
dahashutka19• 02 апреля 2025
Вам потрібно в Цнап йти