Тетяна-9196• 02 апреля 2025

Мами інклюзивних дітей, питання про школу

Доброго дня! Питання до мам у яких дітки інклюзивні навчаються в школі. Є асистент вчителя. Як у вас проходить взаємодія асистент- дитина, чи знайшли підхід до дитини, як виходите із ситуації якщо ні . Можна в особисті. Дякую
алергирина• 02 апреля 2025
Ми за кордоном, помічник просто дивиться за дитиною, ніяких контактів нема. Змінили декілька шкіл, це просто смотряща людина якій пофіг ´
melodi• 02 апреля 2025
Автор, все залежить від вашого асистента, таке і буде ставлення до дитини. Я якраз працюючи асистентом, в класі 2 дитини з інклюзією, аутизм.
melodi• 02 апреля 2025
Я в повному контакті з дітьми і батьками, після уроків детально повідомляю батькам про труднощі і успіхи на кожному уроці, аналізуючи, роблю фото дитини, коли працюючи діти за комп´ютером на інформатиці чи на фізкультуру, даючи поради
автор Тетяна-9196 • 02 апреля 2025
Ответ дляmelodi
А як не може знайти підхід, як діяти? Були два інших, там питань не було. Одна звільнилася нажаль, з іншою взагалі без проблем
Мир Регланов и Футболок• 02 апреля 2025
Напишу не за себя, а за свою сестру. У которой доченька с синдромом Дауна. Я активно принимаю участие в жизни племянницы.
До войны племянница училась в общеобразовательной школе с индивидуальным тьютером. Но этого тьютера мы нашли сами.
Хорошая женщина лет пятидесяти без педобразования, но отлично ладящая с детьми. Она не только нашла подход к племяннице, но и к детям класса. И научила общаться одноклассников с нашей девочкой.
Так что у нас изначально был контакт с тьютером и мы ей очень благодарны.
Тьютер так же подружилась с учителями. И это то же был большой плюс.
Сестра с дочкой с начала войны была эвакуирована в Германию. Именно эвакуирована организовано. Она не сама уезжала. Ее с ребенком забрали из киевской квартиры в первые числа марта 2022 года и доставили до немецкого городка, где есть школа для особых детей.
Вот там вообще нет никакой коммуникации с преподавателями. Утром в автобус посадила - вечером встретила.
melodi• 02 апреля 2025
Працюючи з дітьми в потрібному їм темпі, адаптую чи модифікую завдання. Якщо треба, то виходимо в коридор, відволікаємось, якщо бачу, що є дратівливість і втома,
Свята• 02 апреля 2025
Ответ дляmelodi
А кто вы по образованию?
Karin-51c3• 02 апреля 2025
Ответ дляТетяна-9196
З практики, якщо не повезло з асистентом у нас це проблема батьків
Можливо приватні школи?
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляалергирина
Взагалі то ні.,
VivaForever• 02 апреля 2025
Ответ дляалергирина
а нам розказують що за кордоном нормальна інклюзія, таке мені говорили про Чехію
VivaForever• 02 апреля 2025
Ответ дляmelodi
підкажіть що робить дитина на перерві? ви ж не зобовязані бути з нею?
алергирина• 02 апреля 2025
Ответ дляVivaForever
Ну вона нормальна в плані того що надається людина. Обов´язково відвідувати школу інакше соцслужби.
Але людина не вникає в процес. Дитині дається той самий матеріал що і здоровим дітям. Ніхто не вимагає знань і не старається їх дати
VivaForever• 02 апреля 2025
Ответ дляалергирина
от тому моя дитина навчається в спец класі для дітей з порушеннями мовлення, їх в класі семеро, асистента немає, але вчитель встигає приділити увагу, і звичайно ж ми займаємося додатково. простіше жити, коли автобус зранку забрав дитину в школу, а ввечері привіз, але то не про розвиток
алергирина• 02 апреля 2025
Ответ дляVivaForever
Тут нема спецкласів таких і шкіл. Всі школи.і.садчки для всіх.
Так батьки хотіли щоб їх дітки соціалізувалист в здоровому середовищі. Але чим далі, тим більше я розумію, що діти дітям треба своє окреме середовище де будуть спеціалісти приділяти увагу. Ця інклюзія для дитини то в рата часу.
Мій старший має однокласника з тяжкою формою аутизму то не навчання то жах для однокласників
melodi• 02 апреля 2025
Ответ дляVivaForever
Я з ними завжди, це початкова школа. Допомагаю приготуватись до наступного уроку, контролюю похід в туалет(заправити, миття рук), залучаю до рухливих гри з однокласниками
Халли Галли• 02 апреля 2025
Ответ дляmelodi
на Вашу думку, для дитини, з якою Ви працюєте, оптимальна стратегія - інклюзивний клас чи спецклас? я ніяк не можу зрозуміти, який формат освіти кращий для моєї дитини
автор Тетяна-9196 • 02 апреля 2025
Ответ дляХалли Галли
Хоч питали не в мене, але я поділюся з тим як мені казали … більш важким дітям , навіть не так, досить важким краще спецшкола, але якщо з інтелектом все добре і страдає саме соціалізація, то краще інклюзія, щоб дитина з допомогою помічника вчилася взаємодіяти із звичайним нормотиповим колективом
Халли Галли• 02 апреля 2025
Ответ дляТетяна-9196
Дякую!
автор Тетяна-9196 • 02 апреля 2025
Ответ дляХалли Галли
У деяких же проблема саме в засвоєнні матеріалу, коли ну дууууже важко дається на рівні саме навчання , тоді спецшкола буде оптимальним рівнем для дитини
Халли Галли• 02 апреля 2025
Ответ дляТетяна-9196
цікаво, як краще для дітей, які при нормальному рівні інтелекту мають комбінацію нейровідмінностей, наприклад, дисграфія+дискалькулія.
автор Тетяна-9196 • 02 апреля 2025
Ответ дляХалли Галли
Тут вже не скажу… а скільки років дитині вашій?
Халли Галли• 02 апреля 2025
Ответ дляТетяна-9196
6 і 4, школу плануємо через півтора року. а Вашій скільки?
melodi• 02 апреля 2025
Ответ дляСвята
А кто вы по образованию?
Вчитель початкових класів
автор Тетяна-9196 • 02 апреля 2025
Ответ дляХалли Галли
9 років третій клас