Вся така шо куди там• Изменено 02 апреля в 10:00
Коли краще відрощувати волосся?
Завжди підстригаю регулярно, але є ціль відростити хоча б 10 см. Практичніше це робити через літо чи зимою?
Результат:
вже голосів:
23 (74.19%)
Нема різниці
3 (9.68%)
Літо
3 (9.68%)
Зима
2 (6.45%)
Результат
Кукусикиииииии• 02 апреля в 10:01
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
на растущую луну
В случае автора нету разницы)))
Кукусикиииииии• 02 апреля в 10:02
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
на растущую луну
Выйти и крикнуть на луну ’волосы растите!’ или как??
Что значит когда лучше ОТРАЩИВАТЬ волосы???
Кукусикиииииии• 02 апреля в 10:03
Ответ дляОченьценная
Я думала типа берешь и отращиваешь, кончики чуток там стрижешь.
Нет
Крижана бурулька• 02 апреля в 10:04
Це можливо тоді,коли волосся у гарному стані і не потребує стрижки посічених та тонких кінців. І саме ви вирішуєте коли це відбувається, дивлячись на стан вашого волосся
Кукусикиииииии• 02 апреля в 10:05
Ответ дляКрижана бурулька
Что значит ’саме ви’???
На Советчице решают Советчицы. Авторы не решают ничего.
Застряла• 02 апреля в 10:06
Мне проще летом. Стригусь в конце зимы. Весной и летом нет шапок, меньше фена и больше витаминов (по крайней мере у меня).
Вся така шо куди там
• 02 апреля в 10:08
Ответ дляКрижана бурулька
Воно завжди в однаковому стані, оскільки стрижка раз на місяць
Крижана бурулька• 02 апреля в 10:09
Ответ дляВся така шо куди там
Якщо ви відрізаєте щомісяця хоча б по сантиметру, то як ви збираєтеся відростити волосся?
Не кую, не мелю• 02 апреля в 10:10
Через літо, це восени? Яка різниця, коли відрощувати? Ви просто стрижетесь рідше і все.
Мати тріля• 02 апреля в 10:11
Луна ні до чого. Волосся швидше росте від нормального харчування, особливо цинку та інших елементів.
Бабка-байкерша• 02 апреля в 10:12
Ответ дляКукусикиииииии
Я как-то стрижку сделала в период, когда было написано, что будут волосы интенсивно расти. Так за месяц реально как за 2 отросли.
А бывают периоды (по луне) когда волосы растут медленно, но укрепляются корни и плотнее становятся.
Есть дни, когда вообще категорически нельзя стричься, можно в жизнь неприятности притянуть. В такие дни категорически не стригусь.
Вся така шо куди там
• 02 апреля в 10:15
Ответ дляКрижана бурулька
Збираюся не стригтися, питання в тому, в який сезон це буде менше дратувати
Не кую, не мелю• 02 апреля в 10:23
Ответ дляВся така шо куди там
Звідки інші люди можуть знати, коли це вас буде менше дратувати?