Мост_Устал• 02 апреля 2025

Як часто вам піднімали оренду?

Та на які суми?
Крижана бурулька• 02 апреля 2025
Ответ дляМост_Устал
Це ще не набагато підняли
За малосімейку де загальна кухня та не працює ліфт? Для порівняння ми за 5000 потім зняли 2 кімнатну квартиру на 2 поверху з нормальним ремонтом. Арендодавці нажаль дуже часто переоцінюють власні ’хороми’
Перемелица• 03 апреля 2025
Ответ дляАнтиТанкист
це ви тему создавали про них?
Ні
Україна наше все• 03 апреля 2025
10000 - це багато для 1-к кімнати на першому поверсі, до метро пішки десь хв 15-20, тролейбус під домом? Перша здача після ремонту. Київ