Донька подруги• 02 апреля в 11:24

Ви б ходили до косметолога із не вищою медичною освітою

А середньою типу якийсь ліцей закінчив
Пугачиха• 02 апреля в 11:25
Нет
Зоркая Зорро• 02 апреля в 11:25
середня це медичний коледж, а не ліцей. Більшість косметологів з такою освітою.
Весела моль• 02 апреля в 11:25
Ліцей- це 11 класів освіти, до такого точно би не ходила
Мerida• 02 апреля в 11:26
Смотря для каких целей.
Таракашечка• 02 апреля в 11:26
неоднозначное мнение
само по себе наличие мед образования еще ни о чем не говорит
КоролеВешна• 02 апреля в 11:26
Ні
Раздражевская• 02 апреля в 11:26
Дивлячись, що та людина робить. Якщо прищі давить, то байдуже, яка освіта. Уколи - має бути обов´язково.
Раздражевская• 02 апреля в 11:27
Ответ дляЗоркая Зорро
Медколедж - це фаховий молодший бакалавр.
Аноним ФЕЯ• 02 апреля в 11:28
Однозначно ні
Полюю на дрони• 02 апреля в 11:29
Ну, массаж лица или ноги воском ободрать, то запросто. А вот инъекции ни в жизнь.
Зоркая Зорро• 02 апреля в 11:29
Ответ дляРаздражевская
До чого ви це написали? це середня освіта, вища це вже медичний університет.
Україна понад усе!• 02 апреля в 11:29
Які конкретно послуги Ви хочете отримати від косметолога?
Сама собі лікар• 02 апреля в 11:29
Ні.
Я не в теме• 02 апреля в 11:29
Смотря для каких целей. На уколы точно нет.
Вилосипедниця• 02 апреля в 11:32
У майстра манікюру теж диплом хірурга питаєте? Потенційно при поганому манікюрі більше буде біди, ніж від комплексного догляду з масочок
Країна мрій• 02 апреля в 11:33
На уколы - точно нет. Пилинг/чистка - возможно, если по рекомендации
ПироженкА• 02 апреля в 11:34
дивлячись на які процедури, якщо на маски-масажі чи апаратні - чому ні?
якщо на ін´єкції, тоді звісно ні.
Раздражевская• 02 апреля в 11:34
Ответ дляЗоркая Зорро
До того, що ви використовуєте термінологію попереднього століття.
Медколедж це передвища освіта, ніяка не середня. І ця передвища освіта входить в рівні вищої освіти.
ПироженкА• 02 апреля в 11:36
Ответ дляЗоркая Зорро
бакалавр - це базова вища освіта, або неповна вища освіта. І ніяк не середня.
сказочное_Бали• 02 апреля в 11:36
как понять про образование? вы со входа у всех мастеров просите диплом?
ПлакалаВАвто• 02 апреля в 11:37
Я б і з вищою не до всіх пішла
Розумна Губка• 02 апреля в 11:37
Как показывают примеры из жизни, большинство моих знакомых, коллег ходят туда где дешевле, а не придавая значения образованию. Когда спрашивают контакты моего косметолога, а потом говорят , что дорогие цены и есть намного дешевле и на мой ответ , что это врач косметолог с опытом работы 18 лет в косметологии и который по специальности дерматолог крутят мне у виска. Мне как тоже медику это очень важно. Но большинству важно совсем другое. И я порой как вижу уродуют девченок после недельных курсов горе косметологи, это жесть, но многие все равно продолжают ходить к этим ’ профи’
Раздражевская• 02 апреля в 11:38
Ответ дляЗоркая Зорро
Коли мовчу- приємна жінка• 02 апреля в 11:39
Ответ дляВилосипедниця
якби ж то теперішні косметологи хотіли з масочками бавитися. Вони колять. І часто не те, і не туди.
Ответ дляПлакалаВАвто
Я б і з вищою не до всіх пішла
це точно.
ФруктЕщеТот• 02 апреля в 11:43
Ін’єкціі - в жодному разі.
Вилосипедниця• 02 апреля в 11:54
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не всі косметологи колють, бо це дуже широке поняття. Автор поставила питання некоректно, тому немає сенсу чекати адекватних відповідей.
Існує косметологія ін´єкційна, доглядова, апаратна... Думаєте, кожна людина, що називає себе косметологом надає абсолютно весь спектр косметологічних послуг?
Тут нещодавно таке ж опитування проводили стосовно електроепіляції, і більшості була до лампочки медична освіта електролога, а це теж косметологія.
Перекус беру завжди• 02 апреля в 12:05
Ответ длясказочное_Бали
У нормального доктора, вся инфа в Гугле. Родился, учился, работа где когда сколько когда.
У моей все в Гугле. Ничего не скрыто. Отличный врач деоматолог- косметолог со своей клиникой.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля в 12:09
смотря, что вам нужно.. массаж лица может делать специалист без мед. образования. берут предпочтительно учиться людей с муз. образованием, чтобы были хорошие чувствительные гибкие руки и сухие.
Электричка• 02 апреля в 12:10
На інъєкції точно ні. Навіть з медосвітою треба дивитись на людину. Є скурпульозні, а є шалтай які набули освіту щоб була типу фарми. Знаю таких. Любить робити все швидко. Вища мед це для мене мед універ 7 років. Тобто лікар.