ДинамоКит• 02 апреля в 14:06

А инвалида безногого могут посадить в тюрьму?

За ним будет кто-то убирать? Переносить в туалет или он так и будет с какашками на кровати лежать?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля в 14:06
вы про того 15-летнего преступника? так он сядет
Remensa• 02 апреля в 14:07
Мені цікаво, адміни навмисне не банять такі гівнотеми?
автор ДинамоКит • 02 апреля в 14:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я не знаю кто это
Робот Вертер• 02 апреля в 14:07
А руці у інваліда є?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля в 14:08
Ответ дляДинамоКит
Я не знаю кто это
совершали теракт двое: одному 17, другому 15 лет. сядет, тот кто выжил, ног уже нет.
Дідова баба• 02 апреля в 14:09
думаєте і у вязницю треба проходити ВЛК?
Все возможно• 02 апреля в 14:11
Ответ дляRemensa
Дійсно, дуже багато стало, якихось провокаційних і матрьошінських тем.
Поліцейський патруль• 02 апреля в 14:12
шкода хлопця і батьків. молоде дурне. скалічило собі життя і іншим.
ДелиВерка• 02 апреля в 14:16
Да, посадят. Будет сам за собой ухаживать как и дома
долой_лама• 02 апреля в 14:39
Ответ дляПоліцейський патруль
А що сталося?
TANYA 0 0 0 0• 02 апреля в 14:45
У мене складається враження, що адміни самі допускають створення дибільних тупих тем, для збільшення трафіку
freedom_2015• 02 апреля в 15:14
Ответ длядолой_лама
А що сталося?
В Івано-Франківську 11 березня російська спецслужба підірвала двох своїх агентів, які переносили саморобний вибуховий пристрій поблизу залізничного вокзалу.

Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України.
’Як встановило розслідування, поплічниками ворога виявилися двоє місцевих неповнолітніх 15 і 17 років, яких рф завербувала через телеграм-канали із пошуку ’легких грошей’ і втягнула у злочинну діяльність. Унаслідок події 17-річний зловмисник загинув на місці, а його 15-річного спільника госпіталізовано з тяжкими пораненнями’, — йдеться у повідомленні.