Жена сантехника• 02 апреля в 18:09
Порадьте стоматологію в Черкасах
Наперед дуже дякую!
Помаранчова душа• 02 апреля в 18:11
Стоматология Горбенко на Грушевского,8. Валерий Дмитриевич умеет спасти неспасаемое.
Жена сантехника
• 02 апреля в 18:24
Ответ дляПомаранчова душа
Дякую!
Снежнакомка• 02 апреля в 18:26
Ортодокс. Мій улюблений лікар-Матюшенко Сергій Аркадійович. Золоті руки і голова. Шкода, що через величезний наплив людей до нього, він вже не займається лікуванням зубів, а лише протезуванням, імплантацією. Але в лікарні цим займається інший лікар-Ващенко. Теж пречудовий лікар(це якщо пломби ставити)
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
Анонимус Я• 02 апреля в 18:34
Ответ дляСнежнакомка
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
а сколько у этих докторов пломбы? разве к супер- спецам не ставят цены такие, чтоб отпугнуть хоть кого- то?
Снежнакомка• 02 апреля в 18:36
Ответ дляАнонимус Я
Та різні ціни. Я Вам хочу сказати, що я ось ставила пломбу в 32+( ще чекала місяць, бо запис на місяць вперед),то там хоч і ціна дай Боже, а не пропихнешся.
Анонимус Я• 02 апреля в 18:38
Ответ дляСнежнакомка
ну так мне в стоматполиклинике сказали 6 лет назад, что мой случай - только 32+. зуб вышел 6000 безо всяких гарантий, но стоит. при этом врачи же там тоже разные и руки тоже.
п.с. даже к обычному столматологу частной клинику запись на 5 дней вперед
п.п.с. удаление двух зубов мудрости недавно в областной поликлинике 5000. тоже не даром, я щитаю,для поликлиники
Радикальная• 02 апреля в 18:54
Ответ дляБершкомангоЗар
а про Сучасну сімейну стоматологію є в когось реальні відгуки?
Дуже дорого
БершкомангоЗар• 02 апреля в 19:00
Ответ дляРадикальная
Дуже дорого
дорого, радять там канали пролікувати. Наче по якості відгуки в інтеренеті непогані
Снежнакомка• 02 апреля в 19:20
Ответ дляБершкомангоЗар
Шукайте там, де є мікроскоп. Він не в багатьох і є,до речі. Маму нещодавно записувала, цікавилась в декількох стоматологіях, тільки в одній сказали, що працюють з ним. В решті «поки немає, на жаль»
Є в 32+, там лікар колись мені врятував 2 зуби, від якого відмовились всі, пропонували лише імплант. Я потім ще проходила 10 років з тими зубами.
Снежнакомка• 02 апреля в 19:21
Ответ дляАнонимус Я
Чия робота була, якщо не секрет? Випадково не Шаповалова Анатолія Романовича?
Радикальная• 02 апреля в 19:25
До речі тут багато про 32+ пишуть. Мені колись там вилікували гранульому. Ніхто не брався, там взявся один лікар, довго, але витягнув
Анонимус Я• 02 апреля в 19:40
Ответ дляСнежнакомка
не помню. но да, речь шла про микроскоп и фамилия была четко названа, к кому идти.
БершкомангоЗар• 02 апреля в 22:03
Ответ дляСнежнакомка
Так, там є, але ж ще важливо, щоб і лікар був хороший. А в 32+ у якого лікаря були, що зуби Вам врятував?
Снежнакомка• 02 апреля в 22:30
Ответ дляБершкомангоЗар
Там два лікаря працювали над моїми зубами-Назаренко Юрій Віталійович( він же і власник клініки наче),він встановлював штифти, а решту роботи робив Шаповалов Анатолій Романович( і він просто ювелір),я була в захваті від результату. Пломби, коронку теж у нього робила. Просто зараз прайс у них, звісно.. та мабуть і скрізь ціни взлетіли
БершкомангоЗар• 02 апреля в 22:37
Ответ дляСнежнакомка
Дякую. По цінах, думаю, зараз всюди не дешево, готова переплатити аби добре зробили, бо це мій жах, треба наважитись та піти.
Снежнакомка• 02 апреля в 23:15
Ответ дляБершкомангоЗар
Краще не затягуйте. Я в шоці з якою швидкістю в них ростуть ціни. Я прийшла до них десь півтора місяці тому з пломбою+із зубом під коронку. Пломбу поставили, я поцікавилась за ціни на коронки, коли прийшла до них через два тижні, то ціна на коронку була +1000 гривень від тієї ціни, що казали два тижні тому. Я прям шокована була, поки дороблю цю коронку, нирки продавати треба буде..
БершкомангоЗар• 03 апреля в 10:37
Ответ дляСнежнакомка
За ціни вже не дивуюся, вчора 3 помідора і листя салату Айсберг вийшло на 200грн. Ціна на коронку, якщо вже пустили її в роботу, наче має бути остаточною.
Снежнакомка• 03 апреля в 10:49
Ответ дляБершкомангоЗар
Та мені ще не пустили в роботу, ото я і переживаю. Бо намалювали ціну в 13 тисяч(це відбитки щелепи+сама коронка),переживаю що поки почнуть робити, то всі 15 стане,якщо не більше. Але вже діватись нікуди.
Та отож, зараз дешевого нічого немає..