Ліплю вареники• 21 мая в 23:46

Підкажіть гарного стоматолога в Полтаві

Потрібен гарний стоматолог для лікування зубів без нервів та встановлення коронок перед брекетами. Якщо можливо буду вдячна за пораду гарного ортодонта. Також цікавить як вам стоматологія Biodental, можливо були там, бо нам радили звернутися туди...
младокошкина• 21 мая в 23:51
Як ортодонта подобаються роботи доктора Абакумова. Були у нього на консультації, але потім повернулися у Харків
автор Ліплю вареники • 21 мая в 23:53
Ответ длямладокошкина
Так чула про цього лікаря, багато хто говорить, що результ класний після лікування, але тяжко потрапити на прийом, оскільки велика черга
младокошкина• 22 мая в 00:23
Ответ дляЛіплю вареники
Я вам так скажу, маючи неприємний досвід з брекетами у сина. Краще б я у Полтаву раз в місяць до нього їздила, аніж безтолку носили їх 3 роки у ортодонта в Харкові.. знімаємо, питання не вирішене,ортодонт розводить руками та переправляє до іншого...