Треба підробіток• 02 апреля 2025

Як пояснити работодавцю, що

працювати з офісу не вигідно ні по часу, ні по грошам, особливо коли підняли налоги, а зарплату ніхто не підіймає.Для мене робота це не основний дохід і я можу спокійно звільнитись.Просто дивно що роботодавці думають, що це за щастя витрачати кошти на бензин, на офісний одяг заради роботи, яку можна робити ефективніше дома.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля 2025
может будет другой поумнее?
Медсестричка• 02 апреля 2025
найдите подходящие вам условия или увольтесь
зачем так мучаться?
палка-копалка• 02 апреля 2025
А чого ви така розумна і досі не роботодавець, а в наймах?
Ну ниче се• 02 апреля 2025
Ніяк. Не вистроєні процеси, роботодавцю простіші думати що ви як на роботі, то працюєте
Комиссия50%• 02 апреля 2025
Так, а платтячка де вигулювати тоді???
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляКомиссия50%
Так, а платтячка де вигулювати тоді???
В суші барі з подружками;)
Вумна вутка• 02 апреля 2025
так они ее хотят что б к ним на 9-00 приходили и в 18-00 уходили! падлы!)))
Шпондєр• 02 апреля 2025
Я который год мечтаю донести до работодателя, что комфортнее работать в офисе)) и как было бы здорово, хотя бы пару раз в недельку выходить)
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляШпондєр
Эх...давайте поменяемся:)
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляНу ниче се
Я уже багато разів доводила, що дома працюю не меньше ефективно і все одно маю приїжджати.Зараз в пошуках нової роботи.
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляВумна вутка
Кстати нет такого прям ровно к 9:00 и ровно до 18:00, главное сделать свою работу
ПушАпница• 02 апреля 2025
’Ні для тебе квітка розквітла’.
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
’Ні для тебе квітка розквітла’.
А це до чого тут?)
Моторошні троянди• 02 апреля 2025
А що пояснювати?
Мій роботодавець з радістю бере працівників на дистанційну роботу, але економить завдяки цьому на організації додаткового робочого місця.
Я працюю за своїм ноутом, з своєю гарнітурою. Змінила провайдера на оптоволокно, купила 2 повербанки для ноута і 1 для роутера. Вдома витрачаю свою електроенергію, чай/каву/печенька і туалетний папір. Зп до 16 тис.грн.
В офісі я б це отримала за рахунок роботодавця. Одяг все одно потрібно купляти, обід можна брати з дому, їхати громадським транспортом. Тобто теоретично в офісі я б ще зекономила, але наразі дистанційка підходить.
Кукарачка• 02 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Вы же ищите сразу удаленно, а то потом начинается...
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
А що пояснювати?
В мене все э від роботодавця окрім інтернету і електроенергії, але це коштує копійки у порівняні з часом на дорогу і грошима на дорогу.
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляКукарачка
Та звісно, вже прямо і кажу на співбесідах.
ДаЗдраПерма• 02 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
ага ага. у меня электронный пропуск
у подружки
у мужа, у него еще и штрафы за опоздание.
а так то все просто лайтово
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
ага ага. у меня электронный пропуск
у подружки
а так то все просто лайтово
Такого ще не зустрічала трешу
ДаЗдраПерма• 02 апреля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
А що пояснювати?
громадський транспорт теж вартуэ. и плюс дорога туда сюда, умножьте на количество дней- вы ужаснетесь потере времени. а собраться на выход?
ПушАпница• 02 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
А це до чого тут?)
Таких работников как вы, за воротами очередь от Львова до Харькова стоит, в три ряда. Немного на землю спуститесь, с небес.
ДаЗдраПерма• 02 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Такого ще не зустрічала трешу
та ладно, конкретизирую все же, что мы все итр)) не совсем офис, но платья можно выгуливать и график работы норм пятидневка
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
Ок, я ж не против конкурентов, но звонят с предложениями почему то именно мне.
автор Треба підробіток • 02 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Я уже подсчитала - 17-18 часов в неделю !!!!То есть ещё 0,5 ставки
Бабуся мороз• 02 апреля 2025
У нас на выбор офис или удаленка, дома это совсем не то, вечно кучу дел делаю домашних, поэтому езжу в офис поработать
Викликаю на дебати• 02 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Тогда разговаривайте, приводите доводы. Нет ничего невозможного. У меня так муж, единственный из офиса, кроме руководства, работает удалённо. Все остальные с 9 до 18. Убедил