begovelik• 02 апреля 2025

Порошенка не випустили за кордон на зустріч із представниками Трампа

Партія «Європейська солідарність» заявила, що її лідеру та п’ятому президенту України Петру Порошенку відмовили в закордонному відрядженні до США.

Про це повідомляється на сайті партії.

Стверджують, що Порошенко мав бути «ключовим спікером з питань України» на правоцентристській конференції «Виклики у глобальному політичному ландшафті — як зміцнити демократію».

https://hromadske.ua/polityka/242531-v-yevrosolida...

Як це так????
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля 2025
зачем трампу говорить с человеком, не имеющим власти?
автор begovelik • 02 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Чтоб он ему рассказал, как усилить демократию.
shkoda_anna• 02 апреля 2025
От блин, под предлогом переговоров на Мальдивы не слетал
Аноним ФЕЯ• 02 апреля 2025
Сопля не терпить конкуренції. Жодної конкуренції в абсолютному її прояві🤷🏼‍♀️
mymoly• 02 апреля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ага. А як же заклики, гуртуватися за для перемоги
Just a crow• 02 апреля 2025
Это же не впервые что его не выпускают.
А причин почему, прямо не называют, всё вокруг да около, ходят хороводы водят.
Может от чего то отвлекают внимание?
Только от чего, хрен их знает.
Кіттікет• 02 апреля 2025
Боже, яке ж горе. Ні дитинка до нього не поїде, ні самого не випустили. Як жити людям?
natlem• 02 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А ось і політичні експерти підтягнулися. Вам слово опозиція знайоме?.. Ось саме з нею і зустрічаються представники провідних держав, крім контактів з діючою владою.
дякую аж підскакую• 02 апреля 2025
Ответ дляshkoda_anna
Та не, скорее всего в Лондоне у кого-то из детишек др
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля 2025
Ответ дляnatlem
так зачем.. поясните
natlem• 02 апреля 2025
Боже, і ці люди мають право голосу у цій державі і потім наголосують....
Замість того, щоб об´єднатися проти узької дегенерації, вони радіють, що не випустили того, хто мав відстоювати їхні інтереси. Як би ви не ставилися до Порошенка - заході лідери його поважають. Україна лише виграє, якщо він зможе досягти успіхів у перемовинах по зброї чи грантам. У політиці все базується на особистих зв´язках, відносинах.
Насамперед програла Україна, а не особисто Порошенко.
Дафна• 02 апреля 2025
Порошенку через пять месяцев 60, скоро всех зеленых нах пошлет с их запретами на выезд )
Svetrise• 02 апреля 2025
як це так.. как же оно все случилось?
диктатура, расправа с оппозицией и со всеми кто имеет поддержку народа..
нет сми, нет ни одного реального представителя народа. только номинально. только псевдо..
власть для сохранения своей власти. как то так.
я забыла, а какие лозунги орались на майдане?
Манула• 02 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну якщо ’найвеличніший’ зі своїми 5-6 потужними менеджерами не може адекватно доносити думки та факти, то може най хоч хтось інший спробує?
wind-d470• 02 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну з зелей же говорит
Mrs.Ochmonek• 03 апреля 2025
Ответ дляnatlem
Які лідери його поважають? Можна список? )) І хто з них хоч словом обмовився проти санкцій щодо нього? Чому Європейський суд відмовив порошенку?
Mrs.Ochmonek• 03 апреля 2025
Ответ дляДафна
А на депутатів це поширюється? Чи він піде з політики?
Ирина_Б_• 03 апреля 2025
пусть радуется что не посадили как это сделали с конкурентами во Франции и Румынии)