фан L.O.S.T.• 02 апреля в 23:39
Коли вже закінчиться ця війна і чим?
Тут є люди з гарною інтуїцією?
Leeloo_aloha• 03 апреля в 12:13
Ответ для-Ань-
Як ковід закінчився одним днем, так і війна може закінчитись одним днем.
Придумають і організують для нас щось пострашніше. Можливо, з ностальгією будем згадувати сьогоднішні дні.
Живіть і радійте кожному дню. Цінуйте близьких людей.
Вже не перший ота думка шириться. Але це не можливо, може хочеться так.
Ковід - була роздута смі істерія зі штучними обмеженнями для народу. Принаймні в Україні навіть нових лікарень не будували, звичайна кількість хворих.
Але ця війна то інше. Розкрутили реальне поле битви, мільйони озброєних чоловіків біля лінії фронту. Це нереально згорнути одним днем.
Ковід - роздута мильна бульбашка, війна - велика розруха. Неминучий економічних крах, гіперінфляція, нова валюта, як тільки прикриють фін вливання. Але то буде в перший повоєнний рік.
Репарації, інвестиції, відновлення - то такі ж рожеві фантазії як і повна перемога чи кордони 91.
Ответ дляOlvia1987
Тогда бы в мире шла бесконечная война и все воевали со всеми
Насправді за останні 100 років не було жодного дня, щоб в світі не йшла війна. Завжди хтось з кимось воює. Просто зараз це на нашій території.
Уявіть скільки на планеті було б зараз людей, якби населення не знищували війнами і повільнішими способами.
Так багато рабів хазяям не потрібно.
Але в наші дні найбільше людей вбивають абортами.
Так багато рабів хазяям не потрібно.
Если не сейчас до осени, то уже и не закончится. Будет так как и сейчас, с чуть меньшим интенсивном.
Все должно было уже закончится давно.
Сейчас свое сложное будет. Потом уже выбор, или петлять по странам разным, где не коснётся военные конфликты, или сцепив зубы жить где живешь.
Мужчинам не позавидовать. Для них это тот период, который был для женщин в средневековье…
Мне уже пришлось снять «очки» и двигаться дальше.
Все должно было уже закончится давно.
Ответ дляLeeloo_aloha
Під час ковіду всі думали, що це неможливо - зупинити все одним днем.
Camomile-Anna• 03 апреля в 15:50
Не скоро. Сейчас заморозка, при приходе демократов к власти - все по новой и так несколько раз
Camomile-Anna• 03 апреля в 16:16
Ответ дляExpert Shop
Війна яку ніхто так і не назвав війною, закінчиться так швидко і раптово, так само як корановірус в лютому 2022 році.
Це вже писали тут у 2022 році
Camomile-Anna• 03 апреля в 16:17
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
Зато архипелаг Гулаг сможете лично посетить
Olga Zelenyak• 03 апреля в 16:40
Ответ дляCamomile-Anna
Для того, чтобы начаться по новой при демократах, она должна закончится при республиканцах, но пока этим не пахнет. Наоборот, путин воодушевлен и нацелен «добить», как он выражается.
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну тут є ще кто вірить в Трамповсткі зусилля і його ’до паски чи то там 100 днів’. Але з теперешнім недавнім ’перемирʼям по інфраструктурі’ і то як воно все було, надій у деяких поменшало.
Зараз прочитала оно статтю на базі Файнешнл таймс як ці респи рахували тарифи ці. Ну що сказати, це те ж саме як чат в Сігнал, але в трл більше
Щось ця адміністрація великої надіі не визиває.
Та була сциклива, але не така трешова і циркова.
От думаю ця торгівельна світова війна вплине на вихлопи рашки, чи ні. Бо Китай точно займе пустуючі ніші.
Korsika999• 03 апреля в 17:38
Ответ дляLeeloo_aloha
Ваш голос разума, большинство не хотят слышать. Людям хочется верить в чудо
Ответ дляExpert Shop
А яким чином, що думаєте?
Бо я боюся, що таке раптове закінчення може спричинити тільки стихійне лихе( землетрус, потоп, тощо)
Ответ дляпані Солоха
Если честно, я почти уверена, что в апреле остановят огонь и в мае не будет продолжено ВП. А далее начнут торговаться и готовиться к выборам. Оккупированное сразу отдадут рф, а может и еще чего выторгуют. Выберут такого президента, чтобы или мы стали вскоре рф, или дружественной страной в альянсе рф и сша. Это наиболее вероятное развитие. И против этого только Европа, а ей не тягаться с сша+рф. Другой вариант возможен только если все помрут, трамп, пуйло и венс вместе))
Мрії, ох ці мрії…
Aksinia 111• 03 апреля в 21:07
Ответ дляJuлия1978
хуйло виконавець, як і зе. Світом керують інші потвори
Это очень удобное ’предположение’ , чтоб снять ответственность с хуйла . Но это не так . Это обычный закомплексованный и забуленый с детства хмырь . Который дорвался до власти .
Ответ дляLeeloo_aloha
Страшна біда і розруха — то тільки для нас, пересічних українців. А для бізнесу (неважливо, звідки він походить та кому належить) «святе місце порожнім не буде» — це нові можливості для заробітку зі стратегічним прицілом: проекти, інвестиції під відбудову, реконструкцію, розвиток інфраструктури, логістики тощо. Цинічно, але факт.
Ответ дляпані Солоха
Вы же 3 мая пишете , как остановят огонь в апреле ?