фан L.O.S.T.• 02 апреля в 23:39
Коли вже закінчиться ця війна і чим?
Тут є люди з гарною інтуїцією?
Ответ дляKapitoshka7
поміняти їх, але кажуть що це неможливо)
если сша захочет, то это возможно.
и как, мне это не интересно. главное, что бы получили то что заслужили и они получили все их родственники.
поменять невозможно только соседа и свое географическое положение.
Kapitoshka7• 03 апреля в 02:20
Ответ дляSvetrise
если сша захочет, то это возможно.
я не впевнена. що сша там впливає на щось сильно, їх роль перебільшена. рф треба гарантії безбідного життя їх дітей, онуків, правнуків. вони будуть бити поки не отримають ці гарантії, свіфти і тому подібне... все зло від грошей.
Natal_ka91• 03 апреля в 02:24
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
За що хлопці вмирають? Їдьте в рашку і там розслабляйтесь
Kapitoshka7• 03 апреля в 02:29
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
нічого безслідно не проходить. ви думаєте, що після такого техасу, який вони влаштували їх онукам нічого не буде??? чужі сльози просто так ніколи не проходять.
Gipotenuza• 03 апреля в 03:10
Ответ для-Ань-
Як ковід закінчився одним днем, так і війна може закінчитись одним днем.
Придумають і організують для нас щось пострашніше. Можливо, з ностальгією будем згадувати сьогоднішні дні.
Живіть і радійте кожному дню. Цінуйте близьких людей.
Война и жизнь несовместимы
Ответ для-Ань-
невже є щось страшніше ?
Ответ дляСИРЕЛИ
невже є щось страшніше ?
Примусові медичні втручання. Примусові медичні експерименти (досвід з ковідними експериментальними вакцинами, аналіз і виправлення помилок).
Чіпізація людей. Собачок і кішечок уже не можна перевезти в іншу країну без чіпа.
Поки ми живі, для нас завжди можуть придумати щось гірше.
Уже зараз йдуть розправи над журналістами і правозахисниками. Багато політичних в´язнів.
Возможно, начнется какая-то новая серьезная эпидемия, рос.солдат будет косить, как и наших. В связи с этим прекратят войну, так как нужно будет всех сажать на карантин,. За время каратина и перемирия х.ло откинет копыта и после эпидемии все начнет налаживаться у нас, рашка отстанет от нас.
Foreverrr smile• 03 апреля в 04:44
Ответ дляtotana
Может это
’Роспотребнадзор назвал «неизвестный вирус» микоплазменной инфекцией
В Роспотребнадзоре заявили, что «неизвестный вирус», сообщения о котором появились в одном из телеграм-каналов 29 марта, оказался микоплазменной инфекцией. Об этом сообщил официальный канал ведомства в Telegram.
«В своих публикациях редакция не называла вирус «новым», лишь «неизвестным» (так как он не был установлен), также высказались предположения, что это может быть «микоплазменная пневмония», что вскоре и подтвердилось результатами», — говорится в публикации.
При этом в ведомстве отметили, что ситуация находится на строгом контроле...’
У нас тоже писали
Ответ дляKapitoshka7
все зло оттуда. правы. если не сша, то тогда полная …
никакого предвестника мирных переговоров не вижу. читаю новости только о том, что Украина продолжает войну и все украинцы высказались за то что бы продолжать войну и не было выборов.
и где зло. со всех сторон. просто какой то ад.
_ЯгодаМалина_• 03 апреля в 06:30
Ответ дляСИРЕЛИ
невже є щось страшніше ?
Ядерка? Посмотрите видео Азовмена Філіп Барнет 2007 г
Татьяна-57fb• 03 апреля в 07:13
Ответ дляnennsi
У Зеленского огоромнейший рейтинг.А вашего мертветчука вообще в списке нет)
ага такой рейтинг что из штанов вылазит и огромный прямо член, и до пола достает 4% это называется
Ответ дляlilul990
Коли у росії скінчиться наступальний потенціал
А це залежить від багатьох складових - від реальних дієвих санкцій на їх кормушку - вуглеводороди, на Азію в тому числі, від зникнення червоних ліній і надання нам можливості і ресурсу лупить по їх кормушкам війни на територіі рф, і інструментам наступу -логістика, порти, нпз, заводи, склади, аеродроми.
Від лідерів гегемонів світу.
Ну і іншого.
А так війна як війна велика може бути довго, стишення довго, і заморозки як в 15- 2022 році теж можуть бути роками, а потім залежить вже все від нашої ракетної програми , впк і реально кто буде у владі.
І все за закольцовано на подіі зміни світового порядку.
Де можливо чорні лебеді.
Але надія на дані економістів у мене ще не вмерла, що рашці таки потрібна пауза в кінці року буде. Ось і подивимося чи ці вчені економічної науки праві, тим паче, низки солідних видань, і чи дійсно в них данні правдиві для аналізу.
Тоді рашка почне політично нас качати.( хоча вона вже качає). Ми живемо наче в передвиборчій і в суспільстві де тиловий фронт.
Від лідерів гегемонів світу.
Ну і іншого.
Де можливо чорні лебеді.