фан L.O.S.T.• 02 апреля в 23:39
Коли вже закінчиться ця війна і чим?
Тут є люди з гарною інтуїцією?
Ответ дляKapitoshka7
Дуже швидко закінчиться. Винуватці - українська влада і чиновники, які ігнорували біду, яка насувається, ставилися легковажно або просто бездіяльність, халатність, некомпетентність, недосвідченість якась була ну і звичайно ж рф!!!!. Народ ще довго буде оплакувати наслідки. Зрадники будуть в повному об´ємі задоволені, їх в Україні дуже-дуже багато і будуть вони собі жити довго і щасливо, поки патріоти будуть за кордом бродити.
Наслідки війни залишать м’ягко кажучи слід, який ніодин президент грошима не окупить в українців. Моральні знущання над народом, садизм ТЦК, корупція, безгрошівся, в той час коли чиновники пухли від жиру)), скитання як бомжі по інших країнах в пошуку спокою мільйонів українців, де м’ягко кажучи не усі їм раді і не все так просто, і нерви, різні менталітети, ти не знаєш хто і де на шляху тобі зустрінеться, іноді чужі кращі ніж ’свої’!!!
Справжню причину (корупцію) буде розкрито рано чи пізно. Думаю, що для цього не потрібно буде десятки чи сотні років, це буде при житті цього покоління. Тоді в українців буде самосуд від якого ніхто не сховає винуватців.
Ще після війни будуть якісь глибокі трансформації в релігійній сфері) Дуже глибокі. Вони побачать себе в дзеркалі. І чого варте їхнє слово, чи просто так падають хрести з систематичною періодичністю, чаша з причастям, чорніють хрести на Лаврі і тд. і це відносться і до ПЦУ і до УПЦ. Туди ж і гадалки і вся та магічна свора, яка побачить, що вони накуралєсіли, до чого підвели народ, до якого морального апогею на пару із церковниками - купа покалічених життів, поламаних доль, калік, сиріт, вдів, немічних стареньких одиноких батьків і із-за кого??? із-за якоїсь к’рви, яка ахалася на роботі з одруженим чоловіком, у якого двоє дітей і всім казала, що божа роса, зробила із себе діву марію,мученицю за весь народ, друга така сама у рясі продовжила і третя аналогічна першій закінчила. Зробили таке місиво, що хай бог милує, уже живі мертвим заздрять як сказав один монах, це неадекватні, хворі люди і всі їм аплодують і кричать давай на біс, давай ще. Хто не зрозумів моєї думки не потрібно писати, що набір слів, пройдіть позв до тих повідомлень, де для вас більш доступною мовою написано.
В кінці скажу, так, Бог є, потрібно вірити в це, тому що у нас фантастичний народ, а життя і здоров’я людини - це найвища цінність, Конституція України не бреше. Треба всім серцем вірити тільки Богові одному, а не якомусь попові, дякові чи гадалці, бо в раю нема ні попів, ні гадалок, вони усі в пеклі будуть горіти.
Це так, якщо коротко.
Все правильно написали але є поправочка.Пекла і раю теж немає,це відносне поняття.А Бог до релігії відношення не має.
Ответ дляLudaSHS
А це залежить від багатьох складових - від реальних дієвих санкцій на їх кормушку - вуглеводороди, на Азію в тому числі, від зникнення червоних ліній і надання нам можливості і ресурсу лупить по їх кормушкам війни на територіі рф, і інструментам наступу -логістика, порти, нпз, заводи, склади, аеродроми.
Від лідерів гегемонів світу.
Ну і іншого.
А так війна як війна велика може бути довго, стишення довго, і заморозки як в 15- 2022 році теж можуть бути роками, а потім залежить вже все від нашої ракетної програми , впк і реально кто буде у владі.
І все за закольцовано на подіі зміни світового порядку.
Де можливо чорні лебеді.
Але надія на дані економістів у мене ще не вмерла, що рашці таки потрібна пауза в кінці року буде. Ось і подивимося чи ці вчені економічної науки праві, тим паче, низки солідних видань, і чи дійсно в них данні правдиві для аналізу.
Тоді рашка почне політично нас качати.( хоча вона вже качає). Ми живемо наче в передвиборчій і в суспільстві де тиловий фронт.
Від лідерів гегемонів світу.
Ну і іншого.
Де можливо чорні лебеді.
Це залежить тільки від китаю
Китай по суті почав цю війну. Без нього росія вже давно би відповзла
Соната любви• 03 апреля в 08:10
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ядерка? Посмотрите видео Азовмена Філіп Барнет 2007 г
это планы мирового правительства, тех кто туда входит.
сионисты, как одна из частей глобалистов.
многие видели черных шляп в кабинетах президентов по всему миру.
то что они нас ненавидят и желают нашего уничтожения, не секрет.
прямо они об этом не скажут, вот и придумывают разных барнетов.
чего только стоит упоминание об бабьем яре, где они именно украинцев обвиняют.
при этом ни слова, как фашисты сжигали украинские села, заживо сжигая украинцев, расстреливая, насилуя.
а сколько украинцев было вывезено в концлагеря, где издевались, проводили эксперименты, убивали.
но об этом молчание.
так как нас они и за людей не считают.
но об этом молчание.
так как нас они и за людей не считают.
Ответ дляlilul990
Це залежить тільки від китаю
Ну вплив Китаю великий. Як і поміч диктатур. Рф мотелялася як неваляшка між Китаєм і Сша , кожен використовував свої інструменти.
Але зараз фаза реформування світового порядку, таж новітня торгівельна світова війна, тож ніхто не знає що вигідно зараз Китаю, при Трамп Ко. Всі в очікуванні.
Ответ дляKapitoshka7
Це так, якщо коротко.
Какой бред
Kapitoshka7• 03 апреля в 08:52
Ответ дляlilul990
Це залежить тільки від китаю
Китай і підігріває цю війну, їм вигідна нестабільність в Європі, купа біженців, постійно потрібно гроші на війну відправляти, ще й від рф постійно то в одну, то в іншу країну прилітає.
Китай - це маніпулятор в чистому вигляді, маніпулятор емоційно нестабільної особи, от ця особа і мочить все навколо.
Kapitoshka7• 03 апреля в 08:54
Ответ дляLizavel
Какой бред
Смійтеся, тільки не сильно, щоб плакати потім не прийшлося. Подивіться хто керівники на вищих посадах, які блокують ті чи ні інші призначення, або дискредитують керівників- це регіонали з минулого, або жінки компаньйонів сина Януковича - Саша стоматолога. Ви смієтеся не від мене, а він того, що недалекі. Вам будуть розказувати про світле з нульовою толерантністю майбутнє, а на самих нема де тавро ставити.
Kapitoshka7• 03 апреля в 08:58
Ответ дляlilul990
Це залежить тільки від китаю
І до речі, Китай там ще до України якісь претензії має в міжнародних судах на 3,4 млрд$ , це також списувати не треба. Зеленського з самого початку вели не по правильному шляху. Оманливими дорогами. Він конфліктував з тим, з ким краще не варто було.
Ответ дляKapitoshka7
Китай це просто неперевершена країна. Не маючи ядерної зброї, залякати пів світу. Я аплодую стоячи. Жаль, нам такий рівень недоступний
Kapitoshka7• 03 апреля в 09:04
Ответ дляlilul990
При чому тут ядерна зброя? У них людських ресурс. Чи ви думаєте що тільки мавпа з гранатою може бути? Вони беруть кількістю і диктатурою. Хто не згідний розстріляти, це жорстока політика. Хоч і прикрита такою легкістю, ширпотребом. Насправді там все дуже жорстко. Не згоден, розстріляти.
Ответ дляKapitoshka7
Таблеточку примите
Kapitoshka7• 03 апреля в 09:10
Ответ дляLizavel
Таблеточку примите
Ага, ви також від амнезії. От наприклад. Комісія ВККС, знаменитий пасічник, хто він був у регіоналів, він з НАЗК, з управління повних перевірок.
Хто ще там в НАЗК робить - амплєєв - управління спецперевірок, хто він був у регіоналів, донецький мужЬ, кулікова - жінка компаньйона сина Януковича - начальник управління повних перевірок. Всі ці люди шантажують суддів, прокурорів, усіх чиновників, зливають персональні дані, а можливо або точно і рф інформацію про знаходження багатьох стратегічних!!! підприємств. У НАЗК є доступ до абсолютно усіх реєстрів, держгеокадастру, і ТД, але ви смієтеся, може тому що ви дуже хитренькі і із тих??? Із-за поребрика???
Ответ дляKapitoshka7
мы уже напамять знаем эти задвиги сывои секты.у гетьмана антирейтинг.пора успокоится.его ждет тюрьма
Ответ дляKapitoshka7
Отцепитесь от меня,у вас словесный понос какой-то.
Kapitoshka7• 03 апреля в 09:25
Ответ дляnennsi
а мы еще все удивлялись,почему именно порошенко пуйло предлагал политич убежище?
Тому що він організатор акції ригоАналів.
Взяти реванш і все таке, вони і взяли і майдан українцям і позорна втеча яника з собачкою, показалися їм легким розвіюванням перед побаченням на якому маньяк планує згвалтували і вбити. Майдан був такий собі аперетив для хоробрості...
Ответ дляKapitoshka7
Выезжайте