фан L.O.S.T.• 02 апреля в 23:39

Коли вже закінчиться ця війна і чим?

Тут є люди з гарною інтуїцією?
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:34
Ответ дляsh.alena
Все цікаво, не поняла тільки про к..рву, це хто?
колись вона була дівчинка, дівчина, а потім стала крута дівка))
Svetrise• 03 апреля в 01:36
Ответ дляKapitoshka7
кінець 2025-2026 рік війна закінчиться.
15-20 років буде все зрозуміло що і як в житті.
как думаете, сколько наших погибших всего? и на каких потерях остановятся - населенные пункты?
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:37
Ответ дляSvetrise
напишите промежутки времени когда все это сбудется:
война закончится и кто и когда получит по заслугам.
это из той же оперы.
Svetrise• 03 апреля в 01:38
Ответ дляСИРЕЛИ
это из той же оперы.
о, Бог мой.. что это
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:40
Ответ дляSvetrise
багато померлих, для чого вигадувати. Точну цифру ніхто не буде знати, і США, і рф, і Україна маніпулюють цифрами, одні собі ціну набивають, інші гроші вибивають, треті з царем в голові.
Донецьк, Луганськ, коридор до моря - вода в Крим - це логічно, якусь житницю прихопити можуть, хліба багато не буває, Африка все зіжре, їм без різниці вкрадене чи ні, їсти треба.
Nataliiazp• 03 апреля в 01:41
Ответ дляСИРЕЛИ
это из той же оперы.
А что там дальше про новые руки и ноги?)
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:42
Ответ дляNataliiazp
продолжение
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:42
Ответ дляSvetrise
о, Бог мой.. что это
ниже продолжение скинула.
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:42
Ответ дляСИРЕЛИ
это из той же оперы.
11-14 пункти згодна, але 14 пункт додала б, одну важку хворобу навчатьсялікувати, інша виникне і це буде ще страшніша.
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:43
Ответ дляSvetrise
о, Бог мой.. что это
в мережі такого повно...
Life-game• 03 апреля в 01:44
Ответ дляСИРЕЛИ
продолжение
А что за инста?
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:44
Ответ дляNataliiazp
як павуки будуть люди
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:45
Ответ дляLife-game
А что за инста?
не помню откуда. не инста точно, я там не бываю.
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:46
Ответ дляСИРЕЛИ
продолжение
15 пункт - може це біопротези?
19 - запобігання демографічній кризі корінного населення, щоб араби, африканці і індуси не проковтнули європеїдну расу.
з 20 пунктом згідна, м вже їмо купу різного г.... продукти неякісні, геномодифіковані, з купою Ешок .
Life-game• 03 апреля в 01:46
Ответ дляСИРЕЛИ
Последний пункт нереально
Если вода будет вредная, никто не выживет

Первый пункт....возможен, действительно. Но...все пункты ооооочень странные
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:47
Ответ дляKapitoshka7
15 пункт - може це біопротези?
може. а може просто бред сивой кобылы.
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:49
Ответ дляLife-game
Последний пункт нереально

сейчас любят страх наводить.
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:52
Ответ дляKapitoshka7
так это мы все такие. о ком вообще речь ?
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:52
Ответ дляСИРЕЛИ
сейчас любят страх наводить.
на рахунок хвороб я б не недооцінювала.. уже є великий прогрес у плані розробки таких зерен, культур, які дуже швидко ростуть, рослинне м’ясо і тд. ви думаєте від рослинного м’яса не може бути безпліддя чи не зміниться днк????? це і до науковців ходити не треба.
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:54
Ответ дляKapitoshka7
в 90х соевое мясо ели и размножаться не перестали. некоторые темой ниже аж до 46 плодятся.
СИРЕЛИ• 03 апреля в 01:55
а если без шуток, то хорошего мало.
Svetrise• 03 апреля в 01:57
Ответ дляKapitoshka7
потому что это были живые люди, и кто то до сих пор ждет, мама, у которой сын безвестно пропал. я к тому задала вопрос, что хотела понять сколько еще будет тысяч погибших. и думала, что вам известна более реальная цифра.
мне кажется, что это около 800000 погибших, включая тех кого не могут найти, опознать, может быть тех кто в плену.
и мне не понятно, сколько всего сейчас наших мужчин на фронте и сколько вернутся живыми.
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:58
Ответ дляСИРЕЛИ
так, але заказ культури схрещують, змінюють днк культури, з декількома культурами схрещують, щоб була велика, давала багато урожаю, щоб швидко і якісно росла, щоб шкідники не шкоди їй, тому це погана культура для людини. у семи няньок дитина без ока, культура, яка не пройшла потрясіння, не загартована, яка не пройшла зливу, бурі, дощі, посуху, заморозки по натурі не може бути якісна, вона неадаптована, це неплідна однорічка. ви кожний різ повинні будете нову культуру купувати і сіяти, із своєї ви на насіння не зберете... от в Україні є озима пшениця, це завжди як повезе, але ж сіють, якщо снігу не буде, то вона погано вродить.
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:59
Ответ дляSvetrise
не думайте про те скільки, краще думати як зменшити.українці повинні більше молитися не в церквах,а вдома.
Svetrise• 03 апреля в 01:59
Ответ дляСИРЕЛИ
може. а може просто бред сивой кобылы.
да. хочется думать, что это бред хотя бы на 80-90%
Svetrise• 03 апреля в 02:01
Ответ дляKapitoshka7
а как? мы относимся к тем, кто что то решает? как здесь помочь процессу мирных переговоров. вы же знаете, посмотрите кто решает..
СИРЕЛИ• 03 апреля в 02:01
Ответ дляKapitoshka7
згодна з цим.
Kapitoshka7• 03 апреля в 02:02
Ответ дляSvetrise
який народ, такі і рішали))) ми ж їх обрали) чого роптати на бога)))
Svetrise• 03 апреля в 02:03
Ответ дляKapitoshka7
я не выбирала. какое это имеет значение. какой метод способ повлиять? кроме разговоров. что еще?
Kapitoshka7• 03 апреля в 02:04
Ответ дляSvetrise
поміняти їх, але кажуть що це неможливо)