Я второй день под впечатлением. Попался канал в Тиктоке, где на улице у прохожих, преимущественно молодых, спрашивают всякое простенькое. Пару примеров вопросов на скриншотах. Люди... Не знают. Вообще. Совсем.
- Кто такая Муму?
- Муму? Ну... коровка?
- Что такое Гольфстрим?
- Ну гольф машина такая, стрим - быстрый!
- Нет повести печальнее на свете, чем повесть о?
- ...Минете?
Вы ЭТО наблюдаете в окружении? Такую чудовищную деградацию? Это реальность вообще?
Если что - вот отсюда
- Кто такая Муму?
- Муму? Ну... коровка?
- Что такое Гольфстрим?
- ...Минете?
Если что - вот отсюда
Ответ дляOdetta Furs
ну это греческая мифология и троянская война - это не всем известно и интересно
Це теми, які вивчаються в середній школі, фактично, ще дітьми. І більше не повторюються. Тому історію стародавнього світу знають лише ті, хто нею цікавився самостійно. Діти в цьому віці просто не спроможні осягнути глибину процесів і наслідки. Слухають, як казку, кому цікаво. Така програма
Я не Сірожа• 03 апреля 2025
Ответ дляok1904
З творів Франка я легко назву: Абукасимові капці
, по тій же причині, що і фарбований лис. А вже потім пам´ять підкидає вірші, публіцистику.
Я таке навіть не чула)
Я українську мову і літературу в своєму радянському дитинстві не вивчала, тому маю великі прогалини в знанні класики(( але завдяки доньці в курсі, що Франко автор Каменярів та Москаля-чарівника, в доньки на ЗНО були питання по цим творам.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля 2025
Ответ дляAnna-08e7
Це не відміняє того що обсяг памяті не безмежний
Хто сказав? )
Чому під гіпнозом люди згадують те, чого наче вже не пам´ятають?
Ответ дляPrervana
Этим девахам с видосов та баленсиага и не снилась. Но они точно знают сколько она стоит. А соляную кислоту в желудке они каждый день вырабатывают. Но при этом даже примерно не представляют себе, что это такое и как называется
Вот в чем главная бугагашечка
Интересная тема. Допросить этого блогера или кто он там ( не знаю ) в красной шапочке, уверенна, он бы провалился во многих элементарных вопросах
А наше поколение вечерами еще смотрело шоу «Первый миллион» чи Хто хоче стати мільйонером. Вот это было супер развлечение
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хто сказав? )
Приміром вчені які навіть виміряли цей обсяг? Колись дуже давно читала про таке дослідження. В студентські роки.
Під гіпнозом люди думають що згадують а не згадують насправді.
frumoasa17• 03 апреля 2025
Ответ дляОксана_12
Я вам прошу. Свій однокласник на карті Євразії 30 хвилин шукав Євразію. І мені давно не 16. І такий він був не один.
Завжди були такі і будуть, а тут вже на всю молодь, що нічого не знають. Спілкуюся з дітьми та молоддю багато. Тому не згодна.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля 2025
Ответ дляAnna-08e7
Тоді у вчених нема однозначності в цьому питанні )( Є вчені, які вважають, що мозок не забуває нічого. Просто ’непотрібний досвід’, утрамбовує кудись в глибини, і нам здається, що не пам´ятаємо.
talvitarina• 03 апреля 2025
вопросы про собачье сердце и муму для современных подростков неактуальны, они такое уже к счастью не изучают. А про все остальные общие знания обидно( В тиктоках о таком не рассказывают
Я буду виглядати так само, якщо 20-ти річний буде задавати мені питання зі «свого» часу. Про фільми, наприклад, або про сучасні твори та письменників.
Історію багато хто не знає і зі старшого покоління, хіба що самостійно цікавилися у зрілому віці. Особливо погано з освітою у тих, хто застав 90-ті. Тоді було і з вчителями поганенько, і програму кроїли як хотіли без системи. Бачила багато людей 35-ти років які не знають політичних діячів, таких як - Пол Пот, Мао Дзе Дун, Садам Хусейн, Ясерь Арафат, Кадаффі. Для мене це було цікаво, то ж читала про це. Хто не читав , навряд памʼятають зі школи
frumoasa17• 03 апреля 2025
Ответ дляСhanelKa
І я не згодна. Спілкуюсь кожен день з підлітками 16-18 років
Не тупі вони, але інші
Інші і інколи вчишся у них. У мене зараз живе хлопець, йому 14 буде, то неймовірна дитина. Він буває такі зв´язки та висновки будує, коли щось обговорюємо, що просто
Ответ дляAnna-08e7
А ’формировать закупку контейнера китайских найков для какого-нибудь Джинсовика или Конфиската’ удел вот прям каждого-каждого маркетолога? Других закупок, магазинов, ассортиментов не существует?
Для ютуберов чьи видео как раз прохождения игры информация по ней и прохождению представьте, нужна. Без нее они свои видео нормально не снимут. И представьте, раньше чем ’в нее уже отыграли все кому ни лень’. Иногда они получают ранний доступ еще до релиза игры. В остальных случаях просто позно уже когда много таких видео.
Так прохождение игры обсуждают и запоминают не блоггеры, которые еа стримах деньги делают. А хомячки, которые эти видео смотрят. Разницу ощущаете?😆
Ответ дляАпель-синка
Они ’Я мзду не беру. Мне за державу обидно’ не смотрели?
Ну ми дивились. Скільки років цьому фільму? Ви думаєте, сучасні діти таке дивляться? Ні, ну мій малий дивиться, де ’пранки над дядями’ (пригоди шуріка). Як треба його здихатись на годинку - вмикаю і можна жити
Ответ дляok1904
Я не знаю яка причина, от не можу читати Ремарка. Чула багато схвального за його творчість, а він не для мене і все, сама себе намагалася милувати читати, а ніт.
Як на мене часи Ремарка були у 2000-х роках. Тоді це якось актуально читалось. Як би я зараз перечитала , мені б не зайшло. Бо після того пиз….цу який вже пережив в житі , його історії здаються слабенькими
frumoasa17• 03 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Если они всю жизнь планируют работать баристами, то пожалуй незачем
Ну, я не бариста і ніколи не була, але знання цього мені ніяк не допомогають.
Will_Be...• 03 апреля 2025
Ответ дляСhanelKa
Это Ваш реальный знакомый, не через интернет? Он вот вырос в этом городе, его семья?
Если да, то печально и грустно
Телепортируйте меня сейчас во Львов и я не назову там музеи или героев могу не знать, именами которых улицы названы
40% жителей Стокгольма родились за пределами Швеции.
Если да, то печально и грустно
Интернет-знакомый, но, реальный человек. 23 года парню, всю жизнь живет в Стокгольме, подробности про семью не выясняла, но, по общим вопросам все благополучно - иногда семейные обеды, общается с родителями, помогает им, если нужно.
Lena-Lena12• 03 апреля 2025
Ответ дляОксана_12
Джжуді муді, 36,6 котів, коти-вояки. Моя почитала Пеппі довга панчоха і не зрозуміла, нащо то було)
Згодна з вашою дитиною. Я також в своє дитинство не любила цього персонажа. Ось 36 і 6 котів - одне задоволення!
Ответ дляIrinnkA
Читати не хочуть. Ніяк. Кричать криком
Ви ту шкільну програму бачили? Я б теж ту маєту не читала. А аналіз творів? Є дві думки - як в хрестоматії написано, і неправильна. Це пародія на навчання. Це треба дууууже любити читати, щоб на все життя не відвернуло. А таких людей мізер, такими народжуються, а не стають
Asteroidea• 03 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Пожалуйста, вот вам еще вопросики. Кацапские конечно
Стосовно Англії та Великої Британії це правда. Моя мама викладач англійської в коледжі, звісно в програмі перші заняття включають цю тему. Так от останні років 10 студенти не знають у чому різниця. З англомовних країн вони взагалі знають лише Штати, а де на мапі Канада для них загадка
Рівень загальної освіти дуже впав, а дистанційне навчання його вкрай добило