Prervana• 03 апреля в 00:15

Кто такая Муму, что такое Гольфстрим и т.д...

Я второй день под впечатлением. Попался канал в Тиктоке, где на улице у прохожих, преимущественно молодых, спрашивают всякое простенькое. Пару примеров вопросов на скриншотах. Люди... Не знают. Вообще. Совсем.

- Кто такая Муму?
- Муму? Ну... коровка?

- Что такое Гольфстрим?
- Ну гольф машина такая, стрим - быстрый!

- Нет повести печальнее на свете, чем повесть о?
- ...Минете?

Вы ЭТО наблюдаете в окружении? Такую чудовищную деградацию? Это реальность вообще?

Если что - вот отсюда
https://www.tiktok.com/@dnepr_bloger?_t=ZM-8vCttMz...
Оксана_12• 03 апреля в 12:52
Ответ дляPrervana
А какая это может быть сфера? Ну давайте предположим, в чем может быть профи человек, который ни в рот е..т, что вообще такое главный закон государства?
Мотоцикли? Конструкція, принцип роботи, моделі, марки, новинки... Спорт? Учасник чогось із чогось, переможець бла -бла-бла? У будь чому, фактично, ну крім юриспруденції
kukuf• 03 апреля в 12:53
недавно с молодежью играла в Шляпу (игра в слова, по типу Alias). Всех удивило слово ’чабан’ - спрашивали значение, а потом долго допытывались, откуда я его знаю)))
IrinnkA• 03 апреля в 12:53
Ответ дляДождливая
Исследования показали, что не все участки мозга активны все время. Отсюда и пошло ложное утверждение, что человек использует только 10 процентов. На самом деле разные участки активны в разное время, бездействующих участков нет. То что человек в своей мыслительнойй деятельности использует может и небольшой участок мозга, ну так остальные управляют всеми системами организма и нельзя заставить их, бездельников, учить немецкий язык, например)
Нельзя, но и считать, что мозг это некое хранилище в котором заканчивается память - тоже нельзя
IrinnkA• 03 апреля в 12:53
Ответ дляAnna-08e7
Обьем памяти мозга ограничен. Как и его возможности.
Без комментариев)
IrinnkA• 03 апреля в 12:54
Ответ дляОксана_12
Ви ту шкільну програму бачили? Я б теж ту маєту не читала. А аналіз творів? Є дві думки - як в хрестоматії написано, і неправильна. Це пародія на навчання. Це треба дууууже любити читати, щоб на все життя не відвернуло. А таких людей мізер, такими народжуються, а не стають
Мої діти не по шкільній програмі навчаються. Їм взагалі процес не подобається. Може й треба народитися такими. Я не знаю, завжди читала
ok1904• 03 апреля в 12:59
Ответ дляСhanelKa
І я не згодна. Спілкуюсь кожен день з підлітками 16-18 років
Не тупі вони, але інші
До того зараз підлітки цікавляться питаннями психології, саморозвитку, які мене у віці 16-18 ще мало торкали, тоді для мене основне - шкільна програма . В сучасних підлітків їх інтереси на першому місці
ok1904• 03 апреля в 13:00
Ответ дляMasterMai
Я буду виглядати так само, якщо 20-ти річний буде задавати мені питання зі «свого» часу. Про фільми, наприклад, або про сучасні твори та письменників.
Історію багато хто не знає і зі старшого покоління, хіба що самостійно цікавилися у зрілому віці. Особливо погано з освітою у тих, хто застав 90-ті. Тоді було і з вчителями поганенько, і програму кроїли як хотіли без системи. Бачила багато людей 35-ти років які не знають політичних діячів, таких як - Пол Пот, Мао Дзе Дун, Садам Хусейн, Ясерь Арафат, Кадаффі. Для мене це було цікаво, то ж читала про це. Хто не читав , навряд памʼятають зі школи
Мені задай питання по ’гра престолів’ чи навіть фільму Титанік, я нічого не відповім, зовсім нічого.
автор Prervana • 03 апреля в 13:01
Ответ дляОксана_12
То есть работа телом или руками. Мозг не задействован
Мамуліни смаколики• 03 апреля в 13:01
Ответ дляЯ не Сірожа
Так, ви праві, там нарізки.
Я не полінувалась, пішла гуглити і назву передачі, і роки випуску, і навіть переглянула декілька)
Називалось це все ’Дурнєв +1 До дошки!’, перші випуски ще в 12-му році, брали участь не тільки школярі, а люди різного віку.
В випуску зі Львова тільки один пан похилого віку назвав засновника міста, решта не знали; з творів Франка назвали тільки Фарбованого лиса, і то мало хто знав...
І дійсно було видно, що це нарізка.

Думаю, і оці сюжети з тік тока, що так вразили автора теми, теж дуже старанно змонтували заради хайпу і переглядів.
Так и есть. А шок автора уже в шоке,
СhanelKa• 03 апреля в 13:02
Ответ дляWill_Be...
Интернет-знакомый, но, реальный человек. 23 года парню, всю жизнь живет в Стокгольме, подробности про семью не выясняла, но, по общим вопросам все благополучно - иногда семейные обеды, общается с родителями, помогает им, если нужно.
На эту тему (про иностранцев) могу сказать свое мнение, на истину не претендую. Сотрудник банка высшего звена может не знать известных писателей в литературе. Инженер-механик может не знать столиц многих стран. Это действительно так — я знаю таких людей. Более того, где находится Украина и что ее столица — Киев, до войны знали не все, при этом имея высшее образование и будучи успешными в своей сфере.
От этого Швеция не живет хуже нас, как мы видим.
kisunya11• 03 апреля в 13:03
Ответ дляалергирина
Я це все знаю, але мої діти ні. Вони муму не вчили, і ці всі руські прибаутки також
Погано ви вчились, раз гольфстрім і «Ромео і Джульєта» у вас руські прибаутки
ok1904• 03 апреля в 13:03
Ответ дляMasterMai
Ото ви витягли нафталін. У мене батьки цитатами з фільмів спілкуються. То їм по 70 років
В мене зараз керівничка відділу, їй 55+, так от вона з Київщини,в розмові часто народні афоризми. Сьогодні новий: ну от ти хочеш щоб тобі цей агрегат розібрали прямо до кристалічної решітки, так не буває.

А ще фраза ’якщо ми не зробимо план, нас вичинять як кроликів.

В неї це так гармонічно виходить.
ok1904• 03 апреля в 13:03
Ответ дляMasterMai
Як на мене часи Ремарка були у 2000-х роках. Тоді це якось актуально читалось. Як би я зараз перечитала , мені б не зайшло. Бо після того пиз….цу який вже пережив в житі , його історії здаються слабенькими
Та і до сьогодення мене до нього не тягнуло.
ok1904• 03 апреля в 13:04
Ответ дляОксана_12
Мотоцикли - це рівень.
ok1904• 03 апреля в 13:06
Ответ дляkukuf
На майдані коло церкви
Революція іде.
— Хай чабан! — усі гукнули,
— За отамана буде.
Апель-синка• 03 апреля в 13:08
Ответ дляMasterMai
Ясерь может Ясир?
Апель-синка• 03 апреля в 13:09
Ответ дляСhanelKa
Не можуть бути всі розумними. Хомʼяків «тапать» теж комусь треба
Кстати, такая тут популярная тема была. Миллионерши уже озолотились или до сих пор тапают?
СhanelKa• 03 апреля в 13:11
Ответ дляok1904
Моя точно не знає нічого про Муму, я впевнена, і навіть питати не буду
Але, ще років в 9-10, вона розповіла мені про памʼятник собаці в США, який поставили реальному хаскі, він привів упряжку собак через сніги, доставив ліки під час епідемії дифтерії в Алясці
А от я про нього нічого не знала, коли вчилася в школі
СhanelKa• 03 апреля в 13:12
Ответ дляАпель-синка
Я хз. В кого спитати ? Чим завершилося?
Апель-синка• 03 апреля в 13:13
Ответ дляСhanelKa
Я хз. В кого спитати ? Чим завершилося?
Я не знаю тоже, так как не участвовала в этом. Говорили потом деньгами те мульйоны отдадут )))
ok1904• 03 апреля в 13:14
Ответ дляАпель-синка
Ясерь может Ясир?
Мені завжди чулося як Ясір... Я і про Шредера мало знала, якби не ця війна
Оксана_12• 03 апреля в 13:16
Ответ дляPrervana
Вау. Ну зберіть кардан, не задіюючи мозок. Хоч поржем. Не кажучи про аналіз симптоматики поломок, знаходження оптимальних шляхів вирішення, розробки методів і способів вдосконалення... Та ви, пані мозковита, колір на тому мотоциклі, вам потрібний, не отримаєте - знань не вистачить. І це з переліку ’базових’, не кажучи про розробку ексклюзивного покриття.
svitirok• 03 апреля в 13:16
Ответ дляPerfect look
Да, особенно у молодежи.
Мне 28 и в основном все кто младше 35, не знают практически ничего, кроме совсем примитивных вещей. Если что-то спросить, то гуглят. Например, элементарно не знают столицу Даниии, Швеции или чем северное полушарие от южного отличается. Исторические факты это вообще 0,0
Я с детства люблю читать и видимо поэтому не отупела в край, как большинство.
Дочка 24,сьіну 32 и со студенчества зарабатьівают в разьі больше родителей. Отлично разбираются в своей профессии, все остальное можно загуглить
Will_Be...• 03 апреля в 13:17
Ответ дляСhanelKa
Ну, тут я бы поспорила... В каком смысле, по каким критериям определяется ’хуже’ и ’лучше’? Вот, я часто задаю своим собеседникам вопрос о том, как провели выходные, или, там, вечер. Могут ответить про фильм, или спорт, про кофе с друзьями, или семейный обед, но я почти никогда не слышала об экскурсиях, или музеях, редко читают книги. Вообще, любые книги. Впечатлений о чем-то интересном, почти нет. На бытовые вопросы, или вопросы про отношения, ответы короткие, сухие - для меня это признаки скучных людей, не интересных. Тех, кого не возьмешь в качестве ’хорошей компании’. Да и, они подтверждают, что особо и не имеют друзей.
ok1904• 03 апреля в 13:23
Ответ дляWill_Be...
Ну у Вас такий контингент, це ж по Вашій онлайн роботі...чатитися ... Серед наших знайомих іноземців багато добре розуміються на техніці,військовій історії, багато подорожуть, бо такий напрямок спільних інтересів по хоббі: стендовий моделізм, історико-технічне моделювання.
Оксана_12• 03 апреля в 13:28
Ответ дляСhanelKa
Швецію і Щвейцарію плутав мій співробітник, якому 40+ і до того всього, він має вищу освіту в сфері міжнародної логістики 😁
Ну, 40+ це такий цікавий вік. Багато що змінюється. Здоров´я, мислення. Новий вид пам´яті підключається. Починаєш забувати ці... як їх... слова
автор Prervana • 03 апреля в 13:29
Ответ дляОксана_12
Я полжизни в мототеме и сейчас в багажнике я везу с пескоструя Яву, разобранную на молекулы. Скоро начну собирать. И да, мне в эти моменты не потребуется мозг.
Оксана_12• 03 апреля в 13:33
Ответ дляPrervana
Вам здається) І ні, я не прям цим займаюсь, швидше поряд пробігала - однокласники цікавились - там є куди розвиватись і над чим ворушитися звинам. Ну я теж думаю, що всі знають різницю між хупсі і блу даймонд, але ж це не так) І щоб здобути ці знання колись цим довелось таки займатися, само не приклеїлось
ickpa• 03 апреля в 13:34
Ответ дляPrervana
Гольфстрим тоже русский? Однако
И повість что «печальний нет на свете, чем повість о …» тоже руська, ви хіба не знали?
СhanelKa• 03 апреля в 13:35
Ответ дляWill_Be...
много людей с книгами на улицах, на лавочках, в автобусах.в самолете. Сейчас много электронных книг, читают на планшетах.
Зайдите в библиотеку в Швеции, Дании — там всегда люди. Каждый вечер проходят мероприятия, обсуждают книги, читают стихи и подобное.
Кто эти люди? Они же есть.
Но не всем это интересно. Вот кому-то интересно крутить мотоцикл в гараже или рыбу ловить. От этого они не скучные, они другие.