Коленная ложечка• 03 апреля 2025
Відносини в парі
Як на ваш погляд, це нормально у відносинах? Пара, живуть разом роки 3. Відносини чудові між собою, вважають, що разом на все життя, планується весілля, з батьками познайомили один одного. Але, на свята кожен їде до своїх батьків сам. Друга половина не хоче , не проявляє ініціативу для зустрічі з іншою сім´єю
Я Вас не боюся• 03 апреля 2025
Ответ дляКоленная ложечка
А до ваших їздили ви разом?
Нет, я одна, но они далеко жили
Библиотекарь• 03 апреля 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Я спостерігала ситуацію в сім´ї моїх батьків. Мама в молодості не хотіла їздити до свекрів, батько їздив один. З роками її просто перестали кликати, закінчилося тим, що мама ображається все життя, що вона їм не потрібна і чекали вони тільки свого синочка
Це із серії: сама придумала, сама образилася. Мої якось знайшли компроміс але і свекруха мами жила недовго
Ответ дляКоленная ложечка
Чому дивна, ви ж одружилися і спілкуєтеся з батьками, бо це ваша загальна сім´я
Нет, ваша ошибка в том, что вы считаете, что родственники партнера это автоматически ваша общая семья. С чего вдруг? Это совершенно чужие люди и они могут стать частью семьи, и так же точно могут и не стать.
Общая семья - это муж и жена, и если есть их дети. Все остальное -вариативно.
Мне никто не предлагал несколько свекровей на выбор, я не могу выбрать свекра по своему вкусу. Так почему она/он вдруг стали сразу же частью моей семьи? Если бы мы подружились да, а так с чего?