sequense• 03 апреля в 11:25

Заміна лічильників води Київ

Добрий день, усім, цікавить, хто недавно робив заміну лічильників води? Через яку організацію? Через 2 місяці кінець повірки, хочу відразу заміняти, бо того разу заплатила кошти, а один не пройшов(
Библиотекарь• 03 апреля в 11:31
Водовір. Міняла 2 міс тому. До речі, у Водовір, якщо не пройшов повірку лічильник, то кошти не беруть.
Кубик Рубика• 03 апреля в 11:40
Сам водоканал меняет и условия хорошие предлагают. Счётчик у них может и чуть дороже, но установка бесплатная. По меньшей мере вы можете позвонить и они всё расскажут, что и как у них стоит и как заказать такую услугу. Я хотела через них, но у меня была первичная установка, а они только замену делают, с нуля не ставят. А вот опечатать пришли они, услуга бесплатная.
автор sequense • 03 апреля в 11:48
Ответ дляКубик Рубика
Просто в мене був гіркий досвід, так робила минулого разу, відпросилася з роботи, чекала цілий день, а він не прийшов. Зателефонувала- сказали, що форс-мажор, повідомлять, коли будуть наступного разу, а потім прийшов, під будинком набрав мене, а я ж на роботі, не повідомили, що буде майстер… Я приїхала, він за цей мав ще десь роботу, тому я встигла, але якось хотілося б пунктуальності.
Кубик Рубика• 03 апреля в 11:50
Ответ дляsequense
Не знаю, у меня всё чётко было, оператор звонила несколько раз и до и в день заказа. Всё пере уточняли и согласовывали.
Кубик Рубика• 03 апреля в 11:50
Ответ дляsequense
А форс-мажор у любой конторы может быть, это факт.
автор sequense • 03 апреля в 11:59
Ответ дляКубик Рубика
То мені напевно не повезло, але осад залишився)
автор sequense • 03 апреля в 12:04
Ответ дляБиблиотекарь
Вони замінюють, а потім ще окремо ж приходять з Водоканалу та Київтеплоенерго для опломбування?
Библиотекарь• 03 апреля в 12:12
Ответ дляsequense
Тільки з водоканалу. Ви спочатку замовте повірку. Якщо пройде, то все ок, просто оплата послуги. Якщо ні, то той лічильник, що не пройде, потрібно замінити, а за непройдену повірку ви не платите. Ви знову замовляєте заміну, в цей час купляєте новий. Я брала в Леруа Марлен, там найсвіжіші за датою випуску, бо від цієї дати потім 4 роки рахують. В назначений день майстер знімає пломби (у них на це є ліцензія), замінює і ставить тимчасову. Ви паралельно замовляєте постійне опломбування в водоканалі (безкоштовно). Після опломбування подаєте документи онлайн в цкс і буде перерахунок вже за новими лічильниками.
автор sequense • 03 апреля в 12:13
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую, зрозуміло
Фантазерша• 03 апреля в 12:22
Нещодавно робили заміну лічильників у компанії Мастергаз - заміна 2 лічильників з постановкою на облік. Залишились цілком задоволені послугами. Замінили лічильники і самі поставили їх на облік.
Потім ще приходила контролер із Водоканалу - перевірила і склала акт.
Первоклашка Я• 03 апреля в 12:26
Муж сам менял. Купил, установил, вызвал водоканал. Пришли опломбировали
Ваша прЭлесть• 04 апреля в 16:50
У багатьох організацій є постійна акція: якщо лічильники не пройшли повірку, ви заказуєте в них заміну лічильника.
Вартість повірки при цьому мінусується від вартості заміни - ви нічого не втрачаєте.
Два попередніх раза мої 4-річні лічильники не проходили повірку.
Останній раз прийшли хлопці які запевнили що я можу не хвилюватися - повірка буде успішною.
Не знаю що вони там зробили, але так і вийшло...
автор sequense • 08 апреля в 21:39
Ответ дляБиблиотекарь
Перепрошую, майстер з Водоканалу може ставити і на гарячий лічильник? Замість Київтеплоенерго?
З Водоканалом все чітко, все пояснюють, а от з Київтеплренерго все в тумані((
Библиотекарь• 09 апреля в 00:34
Ответ дляsequense
Нам Водовір міняв саме гарячий, не водоканал
автор sequense • 09 апреля в 07:21
Ответ дляБиблиотекарь
а пломбу хто ставив постійну?
Библиотекарь• 09 апреля в 13:44
Ответ дляsequense
а пломбу хто ставив постійну?
Водоканал
автор sequense • 09 апреля в 14:33
Ответ дляБиблиотекарь
Водоканал
Все, дякую великеееее!