Мошей ницца• 03 апреля 2025

Виліт з Жешува об 11-50.

Чи вистачить часу, якщо приїхати інтерсіті 705? Ніби за розкладом прибуває о 4 год. ранку?
Або, як варіант, де шукати нічліг в Перемишлі? Якщо приїхати вечірнім. Він ніби коло 21 год. приходить? Бажано близько від вокзалу. Міста не знаємо.
Королева спама• 03 апреля 2025
Гугл карти є, букінг
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляКоролева спама
Гугл карти є, букінг
Все є. Але може хтось має перевірене щось близенько. Бо в своєму місті я би зала де і що.
Счастье_же_вот_оно• 03 апреля 2025
Я бы не рисковала, маленький очень запас времени . Вам из перемышля в жешув, потом в аэропорт успеть добраться. Подумайте. гостиницы бронирую на букинг
Карусель-весель• 03 апреля 2025
Автор, а чем до ап из П. ехать планируете?
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Успеете и утром, там до жешува час поездом
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Поїзди дивилися.
Пока розробляємо маршрут
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Якщо би все чітко за графіком було то все нормально . Але. Якщо спізниться поїзд. Не можна виключати такий варіант. Скільки часу закладати на контроль? Не факт що попадемо в числі перших. Потім ще зорієнтуватися де шукати той поїзд до Жешува. До речі, може хтось підкаже як краще і швидше орієнтуватися. Якщо ми не встигнемо взяти квитки- чи можна у провідника купити?
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Билеты на колео смотрите, там часто ходит тот поезд, на контроль часа два надо предусмотреть, можете просто у случае опоздания проситься в начало очереди. А ночевать в перемешле просто нет смысла, ибо там первый поезд около 5 на Жешув.
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую. Тобто, якщо припустити запізнення поїзда приблизно одну годину. ( якщо вчасно то чудово). Добавити дві години на контроль.Це буде 7 год за польським часом? Чи я щось путаю?
Виліт за розкладом об 11-50. Треба бути в а/п не пізніше 9-50. Залишається в середньому дві з половиною години часу на дорогу. Боюся що цього замало. Яка ваша думка?
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Билеты в приложении колео берите на ФИО того, кто едет, проводников там нет, есть контролёр, в принципе, у него тоже можно, но у вас будет время купить в инете, даже уже сидя в поезде, кстати можно купить и на электричку в аэропорт из жешува
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
С головой хватит, до жешува- час, ещё полчаса до аэропорта
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Але ж ще потрібен час на очікування рейсів.
Чи може є прямі автобуси просто з вокзалу Перемишля і до а/п? Щоб спокійніше було і з запасом часу?
Напевно ж є. Просто такий маршрут ще не дивилися.
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Дивилася ролик про а/п, то він досить компактний ніби. Літав хтось звідти? Прошу поділитися досвідом.
Карусель-весель• 03 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
есть, Фликсбас. Но надо смотреть как часто ходит, по-моему раз в день только
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Навіщо вам шукати автобус, чекати, коли можна перейти на іншу платформу і поїхати а аеропорт? Якщо що, я таксі брала через додаток болт, ,щось ±45 злотих було, теж впріант
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Та він маленький , там все просто
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Розклад електрички до аеропорту
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Не, там , по моему , городской автобус ходити, 53 или 54 номер
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую. Просто вперше. Шукаю варіанти. Не орієнтуюся на місцевості.
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Це ви про Перемишль? Бо так розумію, що треба робити пересадку в Жешуві ще до а/п.
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Та не переживайте, я не помню, в котором часу у нас был рейс, по моему, в районе 10, оже из Перемышля утром ехали, тынялись по аэропорту. У вас же 8 часов есть по сути
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Ні, це я вам про жешув, так, тревп встати з одного потяга і пересісти в інший, розклад вам додала
автор Мошей ницца • 03 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Ще раз дякую. Побачила. отакої. Думала що більше рейсів. не вписуюся в розклад при запізненні поїзда свого