Голена блондинка• 03 апреля 2025

Ферритин. Кто в курсе подскажите?

Ферритин 28 это норма или мало? Реферетные от 10 и выше, гинеколог говорит всё ок, ничего принимать не нужно. Но я читала, что ферритин должен быть равен массе тела. Девочки, может кто в курсе, подскажите, пожалуйста.
Кишмишная Мая• 03 апреля 2025
у вас ситуация некритичная, депо железа еще есть, но да, вес тела и больше - лучше.
автор Голена блондинка • 03 апреля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Я просто не пойму, нужно принимать железо или нет?
ПотеряласЯ Я...• 03 апреля 2025
У мене теж 28.
Вчора здала аналізи.
Буду приймати залізо
автор Голена блондинка • 03 апреля 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У мене теж 28.
Вчора здала аналізи.
Буду приймати залізо
Ви до лікаря ходили? Давав Вам якісь призначення?
ПотеряласЯ Я...• 03 апреля 2025
Ответ дляГолена блондинка
Так, приймаю сорбіфер
Ворую вкусняшки• 03 апреля 2025
У меня 40 обычно, +-, вес 60 кг.
Когда-то пыталась его повысить до веса и более, получилось около 90.
Разницы ни в чем не ощутила, перестала налагать на печень и яблоки с гвоздями, откатился до своих 40-45, там и есть, мне комфортно, это мой оптимальный уровень. Спортом занимаюсь, много бегаю, пульс в покое 60, волосы не сыпятся, признаков железодефицита не видно. У вас они есть?
Marmu• 03 апреля 2025
Ответ дляГолена блондинка
Десь прочитала, що оптимальним вважається 60 і вище.
До речі, знайшла місце, де похвалитися: у мене був феритин 17 у 2020 р., 21 у 2023 р. Мені психіатр порекомендував кето, я була 3 місяці, потім просто намагаюсь дотримуватись низьковуглеводного харчування, м´ясо їм щодня, 70% - червоне. Зробила тест - феритин 59,9.
Точу ляси• 03 апреля 2025
Мало, норма 70-80
ПотеряласЯ Я...• 03 апреля 2025
Ответ дляMarmu
👏👏👏👏👏
Точу ляси• 03 апреля 2025
Ответ дляMarmu
Да, такое питание работает и диабетикам отлично помогает. Но без углеводов, чисто на красном мясе и на говяжьих субпродуктах питаться дорого очень
Злюка бобер• 03 апреля 2025
Ответ дляГолена блондинка
А гемоглобін який, анемії немає? Сироваткове залізо? Як самопочуття, чи випадає волосся?
В мене феритин був 8, то вже було важко ходити і випадало волосся. Гемоглобін при цьому був 93, приймала залізо і самопочуття покращилося.
Але нещодавно почула думку одного авторитетного лікаря, що при гемоглобіні вище 80 залізо приймати не потрібно, достатньо відкорегувати харчування. У своєму випадку категорично з ним не згідна, мені харчування не допомогло б. Але задумалася чому хороший лікар так вважає.
Marmu• 03 апреля 2025
Ответ дляТочу ляси
так, дорого, і мені дуже вуглів хочеться. не знаю, що то за люди, яким через місяць і не хочеться. вирішила їсти вуглів гр 60 в день за рахунок фруктів, часом картоплі, раз у тиждень круасан)
автор Голена блондинка • 03 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
У меня 40 обычно, +-, вес 60 кг.
Ну у вас чуть выше. Мой вес 57-58 кг., печень не могу есть. В последний месяц сильная усталость, нет сил, бывает частое сердцебиение, вечером стала замечать судороги ног. Волосы не выпадают, но стали тонкими. Пульс 65-67
автор Голена блондинка • 03 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Гемоглобін в нормі - 130. Волосся не випадає, але стало тонким. Є часта слабкість.Саме залізо поки не здавала. Ще знижений вітамін Д.
Мусик Пусик• 03 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
вам нужно принимать железо .
сдайте анализ на хеликобактер скорее всего это и есть проблема , если ничего вас не беспокоит
Гірчинка• 03 апреля 2025
Моїм донькам при подібних показниках лікар прописує Гіно-тардиферон таблетки 1т в обід на 2 міс
Після першого місяця нігті ніби відполіровані
Сладко-соленая• 03 апреля 2025
Это очень мало, норма от 60-80 вроде
автор Голена блондинка • 03 апреля 2025
Ответ дляГірчинка
Дякую. Ось мене і дивує, що гінеколог сказав, що ферритин в нормі. Можливо звернусь ще до сімейного лікаря. Сама собі не буду назначати препарати
Відкушу все що стирчить• 03 апреля 2025
Ответ дляГолена блондинка
Правильний лікар називається гематолог. Він призначить додаткові аналізи для диференціації типу анемії. А потім вирішить, чи призначати і що саме.
КрестьянинДиор• 03 апреля 2025
Ответ дляГолена блондинка
Это нормальный пульс
Оксана -1f11• 03 апреля 2025
Нормально, але можна краще