Юпитерная• 03 апреля в 13:33

Мами 10-ти класниць, зайдіть

Добр й день, в якому одязі ваші доньки були на випускному у 9 класі. Моя хоче сукню і каблуки, вибирає в інстаграмі, відмовляю її від покупки в інтернеті, бо буде очікування/реальність. Може хтось підкаже в Черкасах де можна подивитися
Пописанная парта• 03 апреля в 13:34
Не было никакого выпускного и это хорошо.
Святатабожа• 03 апреля в 13:37
Готовь косарей 10 на шмот
Блиск думки• 03 апреля в 13:37
Для 9го класса была праздничная часть, где была фотозона, музыка, директор каждого вызывал и вручал атестаты, после по окончанию эти аттестаты сдали назад учительнице)
Никто не договаривался, но все пришли нарядные в платьях, в туфельках, с прической.
КучМала• 03 апреля в 13:38
В нас теж не було випускного в 9 класі, зараз 11, то вже планують робити. Сукню ще не шукали, але точно не онлайн
Блиск думки• 03 апреля в 13:41
Добавлю, що ми міряли сукні які подобалися, але купили зовсім іншу, бо ті гарні не сиділи. Вона ще дивилася корсетні сукні, то низько корсет, то чашки здорові, було таке що взагалі з примірочної не показувалась.
UntoldStory• 03 апреля в 13:44
А если бы был сын просто надел бы джинсы и рубашку из Хуманы и проблем бы не было
Блиск думки• 03 апреля в 13:46
Ответ дляUntoldStory
Доречі да) футболка/рубашка та штани)
Борода• 03 апреля в 13:46
На лох безліч ошатних суконь. Їд доставкою замовляйте та міряйте на Нп
Стефанія• 03 апреля в 13:59
Ответ дляUntoldStory
Саме так.
Закусенец• 03 апреля в 14:00
Ответ дляUntoldStory
Моя донька і сукню із хумани вдягне, якраз закінчує 10 клас, але питання про 10 чи більше тисяч на сукню, яка їй не потрібна, взагалі не стоїть.
всемВсёИмного• 03 апреля в 14:04
Зайдіть на сайт мангоаутлет.іспанія і виберіть з нею плаття. Це буде і гарно і не за всі гроші світу
Мизимец• 03 апреля в 14:12
У сина дівчата були в сукнях і кросівках.
На вальс одягали тільки туфлі.
Червона ікорка• 03 апреля в 14:39
Якщо подумати, як це смішно, що так вибираються на отримання диплому про закінчення 9 класу...
Одяг роками незмінний, сукня. Макіяж бойовий.
Червона ікорка• 03 апреля в 14:44
Ответ дляUntoldStory
Сукню також можна знайти в секонді. Відразу звичайно не всім щастить, але якщо цільово часто ходити, то попадеться.