Наша взяла• 31 марта в 09:12

Підліток, потрібна підказка

Донька підліток 14 років. Дуже замкнута, така з дитинства. Нічого не розказує, завжди все добре по її словах.
Але останнім часом починає закидати що вдягається найгірше і взагалі все найгірше в неї.
Одягається як і всі в ті мішки. Але питання от в чому. Зараз прийшла весна, потрібні кросовки. Їздили по магазинах два вихідні все не то. Бо знайшла в інста якісь за 5600 і то мають бути лише такі.
Я їй пояснюю що купити за таку суму кросовки я не маю змоги ( так тут не всі сидять з доходами 100+, є й з меншими, і не для всіх це підйомна сума для кросівок). Кажу вибери щось інше.
Вона й чути не хоче, або ті або буде ходити в старих, бо потрібно саме такі.
От як поступити , купити за таку ціну я дійсно не маю змоги і не хотілось би потакати дитині, бо якщо б ще це було якось сказано інакше, а то в наказовому тоні, або такі або ніякі. Вибери собі дешевші - а що ви за батьки що не можете купити які я хочу.
Кароче нічого не купила, вчора весь вечір в кімнаті думала, проплакала.

Я розумію що світ зараз такий, але не можна бути такою черствою.
Коли я стараюсь до неї по бо рому без наїздів говорити, це означає мама добра, можна вилізти на голову.
Починаю щось виясняти, значить капець, ти завжди кричиш і тобі щось не так

От як би ви поступили в цій ситуації?
Не кидайте лапками, я не погана мама, є ще син, молодший на 1,5 роки. Він зовсім інший. Ну але донька це просто.
Як хоча б на чуточку зробити так щоб вона була добріша якась, якась людяніша.
Нашли в капусте• 31 марта в 09:14
Доню, на кросівки я можу тобі видалити Х гривень і не більше. Не можеш обрати на цю суму- носи старі
Святогорий• 31 марта в 09:14
Удалено администрацией...
Seehund• 31 марта в 09:15
В чем проблема? Если старые кроссовки ещё нормальные, пусть носит старые.
Голова колгоспу• 31 марта в 09:16
У такому віці їм хочеться бути не гіршими за інших. У них є своя мода. Якщо дійсно дуже бідні і не можете виділити , то вже ок. Але просто якщо вважаєте , що така сума це занадто, то могли б раз на сезон і купити донькі, що вона хоче.
Seehund• 31 марта в 09:16
Ответ дляСвятогорий
Удалено администрацией...
Хорошо, что вы разумно никого не наклепали.))
Пишу з калідору• 31 марта в 09:17
Ответ дляСвятогорий
Удалено администрацией...
Очень плохо когда мужик сидит на женском форуме и делает никому не нужные умозаключения
автор Наша взяла • 31 марта в 09:18
Ответ дляНашли в капусте
Десь так я і сказала. Можу дати таку то суму, або щось знайдеш або носи старі.
За таку суму нічого норм нема, - каже донька, буду носити старі. Але старі вже в поганому стані, сама хочу купити їй нові, але їй треба лише ті за 5600 і більше ніякі. Хочу її провчити, і таки певно стерплю і не куплю ніякі.
Голова колгоспу• 31 марта в 09:18
У самої підліток і він ніколи не був модником , носив , що я купувала. А з 15 років йому теж захотілося «щось таке». І раз на сезон ми йому купуємо. Хоча теж не олігархи.
автор Наша взяла • 31 марта в 09:18
Ответ дляСвятогорий
Удалено администрацией...
Ми не бідні, але кросівки на сезон два за 5600 купити я не буду . Нога росте щороку.
Нашли в капусте• 31 марта в 09:20
Ответ дляНаша взяла
Авторе, ніякого насилля, тільки вибір. Їй 14 і вона має повне право обирати з того що має, і у межах виділеної суми. Не купувати-це теж її вибір, поважайте його
автор Наша взяла • 31 марта в 09:20
Ответ дляSeehund
Та старі вже також не дуже, я б і сама рада щоб вона щось знайшла собі на заміну, але вона вперлась рогом або за 5600 або ніякі. В дупу не лізу ( як колись казали) най ходить в старих, поки не розваляться і робить висновки. А як по іншому ?
Аноним_• 31 марта в 09:20
У нас дохід 150т +
Я не куплю такі дорогі кросівки . Максимум 2500 грн .
Моя теж просила за 8т , умовляла . Я відмовила , вона теж возмущалась , але я пояснила що я собі такі дорогі теж не купую . Не хай відкладає і за пів року купить , раз вони так важливі . Передумала . Купила на сайті тіпа ансвер адідас по класній знижці за 1800, чекали тиждень . І купила за 650 грн підробку тих що вона хотіла . Та й все .
Завжди кажу - виростеш , заробиш і купуй що хочеш . У нас в сімʼї такі правила і все .
Seehund• 31 марта в 09:21
Ответ дляНаша взяла
И что там за кроссовки такие хоть покажите их.
автор Наша взяла • 31 марта в 09:21
Ответ дляГолова колгоспу
В моєї ще нога росте , ще не зупинився ріст. Тому не буду купляти кроси на рік за таку суму.
Столічна штучка• 31 марта в 09:21
Попробуйте найти такие же внешне, но реплику. Правда с моей это прокатывало лет до 12, сейчас 14, я тоже купила кроссовки за 6000, но зимой на распродаже они стоили 4000.
В моїй хаті моя правда• 31 марта в 09:21
Ответ дляНаша взяла
В 14 уже може і зупинитися ріст ноги. Купіть на розмір більші і скажіть, шо це на 2 роки
Голова колгоспу• 31 марта в 09:21
Ответ дляНаша взяла
Ну так ви вже вирішили, чого тоді питаєте поради. Удачі. Донька потім більше витратить на психологів у дорослому віці вас «прощати».
автор Наша взяла • 31 марта в 09:22
Ответ дляАноним_
У нас дохід 150т +
Дякую. Десь я також так казала. Кажу я таких не маю , тобі також не куплю. А от будеш мати свої гроші я тільки буду рада як ти будеш собі купляти за 5 і за 10 тисяч.
ПлюшкамиБалуюсь• 31 марта в 09:22
Покажіть які кроси.
Якщо більше нічого не просить, то купила б. Всеодно босоніжки й туфельки не просить.
В моїй хаті моя правда• 31 марта в 09:22
Ответ дляГолова колгоспу
Шукає однодумців )
автор Наша взяла • 31 марта в 09:23
Ответ дляSeehund
Суть питання в іншому. Але вагу думку почула ще в верхньому коментарі. Йдіть заробляйте гроші, що з біднотою то говорити
В моїй хаті моя правда• 31 марта в 09:23
Ответ дляНаша взяла
То ви ж не бідна
ПлюшкамиБалуюсь• 31 марта в 09:23
Тобто кроси не покажете?
Seehund• 31 марта в 09:24
Ответ дляНаша взяла
Ясно, тролль.
автор Наша взяла • 31 марта в 09:25
Ответ дляСтолічна штучка
Розумієте , сама суть питання в тому, що це не було сказано як мама купи будь ласка бо вони прям вау.
А було сказано - все гімном, я хочу такі і ніякі інші. Чому ти не можеш купити, я такі хочу і все.
Не попросила, не просто тихо спитала. А наказовим тоном. Це й заїло найбільше. Хочеться провчити, бо далі буде гірше. Хочу щоб вона знала ціну тим грошам
Гага Газу• 31 марта в 09:26
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Який дурний комент. Купіть собі взуття на 2 розміри більше і ходіть. Дуже буле зручно?
В моїй хаті моя правда• 31 марта в 09:28
Ответ дляНаша взяла
Ви маєте чітко зрозуміти: це підлітковий вік, і це нормально. Якщо ви зараз не сприймаєте свою доньку такою, якою вона є в цей період, доведеться переналаштуватися. Принципова позиція та боротьба з її поведінкою тільки погіршать стосунки. Замість цього прийміть, що це етап її дорослішання, і знайдіть спосіб бути поруч, навіть якщо її реакції вам не подобаються.
Столічна штучка• 31 марта в 09:30
Ответ дляНаша взяла
Так вы же сами ее воспитывали. Наверно раньше все было по первому требованию, конфетку, куколку и тд. Не научили договариваться. Я в младшем возрасте не особо баловала, говорила нет и объясняла, почему, и договаривалась при каких условиях это куплю.
Но если отвлечься от воспитания, для подростков, конечно, одежда важнее всего. Поэтому по возможности стараемся покупать все, что хочет, хотя бы в виде подарка на др и нг, или она копит на что-то, подкидываем больше денег.
В моїй хаті моя правда• 31 марта в 09:31
Ответ дляГага Газу
На розмір більші це ок, коли нога росте. На 2 не ок, а в даному випадку це компроміс.
Вчіться сприймати чужу думку адекватно, а не оцінювати її дурною. Якщо ви собі це дозволяєте, то тут дурна ви, а не думка.
Цвіпканя• 31 марта в 09:31
Моя хотіла за 4 тис, я виділила 2500, решту вона доклала своїх, все, так і вирішили, з того часу, якщо хоче якусь дорогу річ в знає ,що я не куплю ,домовляємося , я даю процентів 60-70, в межах розумного