ЗновЗдоров• 03 апреля в 15:12

Чи є тут ті, хто не слухає музику в піст?

Цікаво, чи є такі люди) Складно притримуватись посту?
So_so• 03 апреля в 15:13
Вряд ли они отпишутся в этой теме. Форум и пост это намного хуже чем музыка и пост.
Сонячний зайчик• 03 апреля в 15:13
Такие не только не слушают музыку в пост, они и в интернете не сидят
Посудомойка• 03 апреля в 15:17
Взагалі не слухаю музику, з постом не повязано
автор ЗновЗдоров • 03 апреля в 15:17
Ответ дляСонячний зайчик
не обов´язково це все разом
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 апреля в 15:18
если попы запрещают слушать музыку, то танцевать, и подавно
Болтушка Му• 03 апреля в 15:22
Ответ дляПосудомойка
ПодругаМужа• 03 апреля в 15:23
Они слушают церковные песнопения наверное , чем не музыка
Болтушка Му• 03 апреля в 15:23
Ответ дляЗновЗдоров
не обов´язково це все разом
Почему это? В пост надо отказаться от развлечений и веселья. Интернет это развлечение и тем более этот форум. Если человек постится, то логично что и на форуме не сидит
автор ЗновЗдоров • 03 апреля в 15:24
Ответ дляБолтушка Му
кожен для себе вибирає, чого притримуватись, а чого ні
тому й різні випадки є
Болтушка Му• 03 апреля в 15:35
Ответ дляЗновЗдоров
тому й різні випадки є
Это из оперы: или крест снимите или трусы наденьте?
Тут чуть чуть пощусь, а тут мне невыгодно поэтому не пощусь.
So_so• 03 апреля в 15:35
Ответ дляЗновЗдоров
тому й різні випадки є
Нет, когда каждый сам себе выбирает это уже не про религию, там за человека всё давно выбрано.
автор ЗновЗдоров • 03 апреля в 15:38
Ответ дляБолтушка Му
людина може не повністю притримуватись посту через умови, які від неї можуть не залежати)
Болтушка Му• 03 апреля в 15:39
Ответ дляЗновЗдоров
А условие сидеть на этом форуме зависит от человека или нет?.
автор ЗновЗдоров • 03 апреля в 15:41
Ответ дляБолтушка Му
залежить, звісно
чи це у вас риторичне питання?
Болтушка Му• 03 апреля в 15:43
Ответ дляЗновЗдоров
залежить, звісно
чи це у вас риторичне питання?
Нет, практическое.
автор ЗновЗдоров • 03 апреля в 15:44
Ответ дляБолтушка Му
Нет, практическое.
я відповіла на ваше питання?
Жена аллигатора• 03 апреля в 15:51
И такое даже делают?😱
Lacrimo• 03 апреля в 16:00
І в магазини не ходять де музика грає і перед мʼясом хрестяться в магазині? Нюхати мʼясо можна тільки їсти не можна? А облизувати? У мене так родичі були такі маразматики : ножем різати можна в неділю а ножицями уже ні! Чим релігійніша людина - тим більше чортів в тому болоті. Не раз переконувалась. Мої вельми релігійні родичі дуже постились і в церкву бігали, а після церкви кляли всіх, в першу чергу кровників потім всю неділю.
автор ЗновЗдоров • 03 апреля в 16:01
Ответ дляLacrimo
не можна всіх судити по своїм родичам) то вам просто з родичами не пощастило
Lacrimo• 03 апреля в 16:14
Ответ дляЗновЗдоров
Інші релігійні фанатики робили масові самогубства. Що фанатично - то аномалія. Я мала і пошлих залицяльників, які мали ставати священниками ( серед інших хлопців я таких хворих не зустрічала), і жадних попів, які людей обдирали. Чи може від папи віє святістю? Чи може ті монашки, які приходили до нас в школу: злобні матюкливі істоти? Коли зустріну святу віруючу людину - помяняю свою думку, поки все печально дуже..
автор ЗновЗдоров • 03 апреля в 16:41
Ответ дляLacrimo
змінюйте своє оточення, бо те, що ви описуєте - не норма)
а ще люди притягують собі подібних, то просто для роздумів
tapotulya• 04 апреля в 18:53
Ну ви теж повинні розуміти, що святий піст - це скоріш час для глибоких роздумів та самовідчуття. Однак, не треба забувати, що важливо дбати не лише про тіло, але й про душу. Скажу так, музика, навіть у цей період, може бути великою підтримкою, якщо вона не заважає...Не кажу зараз про сучасну музику, більш про класичну. Саме тому я не відмовляюся від улюблених вінілових платівок, звуки на вінілі особливі, вони дарують атмосферу спокою та вдосконалення. Всі ми різні, і кожен має свій спосіб віднайти баланс! У мене кожного ранку грає Моцарт, тому я раджу не йти на компроміси з собою і слухати музику, яка приносить гармонію в серце. Не засуджуйте, як то кажуть, а якщо ви також хочете збагатити свій музичний простір, зверніть увагу на магазин Лампала. Це місце, де можна знайти неперевершені платівки для будь-якого настрою. Важливо не забувати, що духовне збагачення йде не лише через обмеження, а й через те, що приносить радість нашій душі