Крем для арбуза• 03 апреля в 19:43
Стосунки
Знайомі 3 місяця, Ну може трошки більше. Ми з раз них міст відстань 60 км. Він до мене приїжджав разів 5 не більше. Остання наша зустріч була тиждень тому, Він до мене не дзвони тільки пише . 1-й місяць вони зараз тільки пише. Це нормальні стосунки??
Крем для арбуза
• 03 апреля в 19:44
Я хочу нормальних стабільних відносин, Хочу щоб дзвонив щоб частіше бачились, Я йому говорю він каже хочеш бачити приїжджай до мене.
Love_Love_Love_• 03 апреля в 19:45
Ответ дляКрем для арбуза
Ну так чому тільки він має приїздити?
А вот недавно• 03 апреля в 19:45
Ответ дляКрем для арбуза
Авторе, ви не бачите, що з ним не буде так,як хочете ви. Нащо мотати собі нерви далі?
Крем для арбуза
• 03 апреля в 19:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так чому тільки він має приїздити?
В мене немає машини
А вот недавно• 03 апреля в 19:46
Ответ дляКрем для арбуза
В мене немає машини
Людина яка хочет, шукає можливості. А та, що не хоче-виправдання)
Крем для арбуза
• 03 апреля в 19:46
Ответ дляША! я прийшла!
замуж зовет? и вы ничего не написали о чувствах своих и его.
Ні постоянно тільки розказує про свою роботу плани на майбутнє про нас взагалі нічого не чула. Тільки подобається
Файно Замало• 03 апреля в 19:47
Ответ дляКрем для арбуза
Тогда и нечего о нем думать.
Love_Love_Love_• 03 апреля в 19:47
Ответ дляКрем для арбуза
Він просто приїжджає з вами почпокатись, що не ясно?
ША! я прийшла!• 03 апреля в 19:47
Ответ дляКрем для арбуза
а секс нравится? что входит в ваше понятие «нормальные отношения»
Крем для арбуза
• 03 апреля в 19:49
Ответ дляША! я прийшла!
Не було,тому що не бачу ніяких дій від нього о крім того що Приїжджає, І в кафе ходим
А вот недавно• 03 апреля в 19:51
Ответ дляКрем для арбуза
3 месяца ездить за 60 км на кофе- это таки поступок
ША! я прийшла!• 03 апреля в 19:54
Ответ дляКрем для арбуза
а разговаривать вам кто с ним запретил?
поговорите, неужели вы не замечаете симпатию мужчин к себе. это же очень явно видно и можно почувствовать даже если мужчина молчун.
разговаривайте о вас двоих, о будущем. может и хорошая мысль поехать к нему в гости. думайте сами, все зависит от того, если у вас желание и симпатия к нему.
Крем для арбуза
• 03 апреля в 19:56
Ответ дляША! я прийшла!
а разговаривать вам кто с ним запретил?
Мені 32 йому 35 ,просто подобається , Ну щоб сильна симпатія то ні,сильні почуття такого нема .Я розгублена не знаю що робити.Більше варіантів нема ,і шукати вже не хочу чесно!
ША! я прийшла!• 03 апреля в 19:57
Ответ дляКрем для арбуза
пройдите стадию поцелуев и секса, сразу поймете что то чувствуете или нет. и вместе дальше определитесь. все таки вам не 16…
Треба ось так• 03 апреля в 20:09
Ответ дляКрем для арбуза
Так сядьте на автобус и к нему. Посмотрите как живёт
Розбещена цяточка• 03 апреля в 20:50
Ответ дляША! я прийшла!
а разговаривать вам кто с ним запретил?
Мужчина если хочет все и сам скажет и обозначит. А если за 3 мес даже секса не было, что тут дальше обсуждать…
ША! я прийшла!• 03 апреля в 20:50
Ответ дляРозбещена цяточка
я бы не утверждала такое.
Зяблик протестант• 03 апреля в 20:58
Якісь сумні відносини, без радості. В такому віці якісь плани на майбутнє мають бути, спільні інтереси. Ви про що з ним говорите? В кафе?
Каляка маляка• 03 апреля в 21:08
Ответ дляКрем для арбуза
не шукайте! і цього кидайте, нащо ті вимучені побачення
Крем для арбуза
• 03 апреля в 21:39
Ответ дляЗяблик протестант
Він розказує про роботу майже постійно ,і як дні проводить
Зяблик протестант• 03 апреля в 22:56
Ответ дляКрем для арбуза
Я думаю, що, якщо він не схиляє вас до сексу вже стільки часу, то ви йому потрібні тільки, як об´єкт, якому потрібно виговоритися, тобто, жінка йому апріорі не потрібна. Бо жінки люблять вухами - хочуть, щоб слухали їх, захоплювались ними, цікавилися їхньою роботою,морально підтримували. І, навіть, якщо й чоловік розповідає про свою роботу, то обов´язково має послухати і вас. Бо це тупо гра в одні ворота. А для чого тоді він вам? Задайте собі це питання. Заради чого? Що він вам дає? - розуміння? підтримку? захищеність? Що?
Крем для арбуза
• 03 апреля в 23:11
Ответ дляЗяблик протестант
Він себе дуже дивно поводить, Я це замітила з 1-го разу. Але так як у мене нікого нема тому тримаюсь. Підтримки від нього зовсім немає
Зяблик протестант• 03 апреля в 23:14
Ответ дляКрем для арбуза
Для чого це тримання? Смисл?