Тримаю свічку• 03 апреля в 21:32

Нет сил больше с подростком

Сыну 13 лет, у него появился отчим ,когда отчима нет ,говорит что ненавидит нас ,потому что он не хочет переезжать в другой район из-за отчима только .Манипулирует мной, говорит что побьет стол или ещё что-то .Куча плохих слов ,такого раньше не было ,я во всём виновата .Я не хочу терять сына ,но и человека тоже не хочу терять абсолютно
Чекаю завтра• 04 апреля в 11:26
Ответ дляДуша компанії
Подарунки це не про те… тут увага треба , а не відкупитися…
Ви не чуєте… він пропонував…. Хай би мама із сином говорила і планувала вихідні, а чоловік організовує….щоб це для дитини, для сімʼї було щось
А про знайомих чоловіка повторюватися не буду
Ще раз - дитина проти, пропонують, зібрались - проти.
Як конкретно це зробити, щоб поїхав/пішов?
Ви так і не написали
Чекаю завтра• 04 апреля в 11:27
Ответ дляДуша компанії
Слово ’Їздили на картинг’ це як раз про діло, а не слова
Але ви це пропустили чомусь

І конкретно на моє питання не відповіли. Ви говорите про діло, а самі ходите навколо і на просте питання (яке пропогандужте тут в темі) відповісти не можете