Тримаю свічку• 03 апреля 2025

Нет сил больше с подростком

Сыну 13 лет, у него появился отчим ,когда отчима нет ,говорит что ненавидит нас ,потому что он не хочет переезжать в другой район из-за отчима только .Манипулирует мной, говорит что побьет стол или ещё что-то .Куча плохих слов ,такого раньше не было ,я во всём виновата .Я не хочу терять сына ,но и человека тоже не хочу терять абсолютно
Проработник• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Психолог вже був ,говорить у вас нормальна дитина ,говоріть з ним частіше ,пояснюйте
так почему у вас ’нет сил’, если он нормальный?
Кнопкотиць• 03 апреля 2025
Ответ дляАльфасамка
в нього справа одна
Вас еще не заблочили?
ЗвЯзда в любой теме
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляСвекруховна
Ну так ради спокойствия ребенка можно и изменить планы, снять квартиру побольше в вашем районе, а не ставить ребенка перед фактом, что всем плевать что ему хочется остаться в привычном районе, с друзьями.
Не можна, бо автор закордоном, там так просто квартири не знімають і що чуваку з домом своїм робити?
Душа компанії• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Син не хоче приймати запрошення ,ні і все
Із того що я бачу , ви перекладаєте вину на сина, але перше на що треба звернути увагу , це бездіяльність чоловіка …. Не запрошувати , а робити …. Організовує якусь вилазку на вихідні , поїздку , природу , шашлики …. І далі як каже психолог говоріть із сином, пояснюйте …. «Приходять вихідні - ми їдемо туди-то» … Син… ми їдемо на природу, син ми їдемо на річку ….
А оце «він приходь у квартиру», «він запрошував»…. Це розмови і ні про що
Свекруховна• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Т.е. ребенок только адаптировался в одном месте, и его снова вырывают из привычного окружения ради какого-то чужого ему мужика.
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляСвекруховна
Так виглядає
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляДуша компанії
А якщо син говорить ні і все !?
Душа компанії• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
А якщо син говорить ні і все !?
Ще раз запитую, ваш чоловік організував щось конкретне?? Чи тільки говорив і запрошував
Які дії , вони є?
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляДуша компанії
Які дії , вони є?
Що саме це може бути ,наприклад ?
Леся Українка• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ні
ну да, так темы не выйдет))
Леся Українка• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
и?) не поясняется?))
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
ну да, так темы не выйдет))
Все має бути так як хоче син ?Чи раніше батьки запитували у нас куди їхати ,де жити ,як жити ,за що жити ?
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
и?) не поясняется?))
Наче слухає ,а потім знову за своє
Леся Українка• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
я ж говорю, тема сама себя не наклепает)))
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Про що розмова тоді? Сина за шкварку і до хлопа в хату
Проработник• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
та не, сломайте его
а то ж ’нет сил...’
Леся Українка• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
и ремнем, и ремнем
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не говорю ,що так має бути ,тому й запитую що робити ?
Леся Українка• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
у вас много детей?
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
и ремнем, и ремнем
Має бути повага до мами в першу чергу ,щоб мама не казала
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
у вас много детей?
Один
Леся Українка• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
и как? есть повага?
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Вам пишуть. Організовує поїздку в Дрезден і кажете сину: 10 квітня ми їдемо в Дрезден.
Організовує ваш хлоп рибалку:
20 квітня ми їдемо на рибалку і так 75 разів
Душа компанії• 03 апреля 2025
Що ж ви на дитя все перекладаєте? Його запросили - він відмовився , бо яка в нього зацікавленість …ніякої…. А якби конкретне щось організували , якісь сумісні вихідні на нейтральній території , якусь розслаблену обстановку , типу «на природу, на шашлики….»….. там якось ігри подвижні організували - спільні, далі чоловік просить - допоможи мені вогнище розпалити…. Потім каже так щоб син чув вам «клас, він так мені допоміг, поки я це робив, він оце зробив»…. Типу похвала , але не пряма , щоб виглядало не як «підмазався», а типу просто так… у розмові з вами….
Тоді ще раз щось спільне ….. щоб дитя звикло до нього…..
А то з напору прийшов чужий на його територію , щось там наговорив , напропонував…. І який впертий син що не хоче …..
Та хай хоч час разом на нейтральній території проведуть, звикнуть як мінімум один до одного
А не дитя змушують «поважати» чужого чоловіка , що приперся і тільки щось пропонує, не більше … звісно що протест буде
Проработник• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
а у мамы есть уважение к ребенку?
Душа компанії• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Організовує ваш хлоп рибалку:
Ось!!! І я про це
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Організовує ваш хлоп рибалку:
Була подібна ситуація ,ми мали їхати в гості на шашлик ,він категорично сказав ні і не вийшов з кімнати
автор Тримаю свічку • 03 апреля 2025
Ответ дляПроработник
а у мамы есть уважение к ребенку?
Так є ,я ніколи не ображаю
Проработник• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Так є ,я ніколи не ображаю
оно и видно по вашим комментам
Леся Українка• 03 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Один
судя по вашей заинтересованности, и этот вам не особо нужен)