Меня много• 04 апреля в 00:48

як себе змотивувати, заставити займатись корисним

Декілька місяців активно багато працювала, вивчала іноземну мову, у вільну хвилинку слухала всякі подкасти або іноземною мовою, або психологічну чи пізнавалну інформацію, пройшла пару вебінарів у психологів.
А тут просто в один момент я захотіла тупіти. І мабуть тижнів 2 дивлюсь тупезні кіно (і навіть з перекладом, а не мовою оригіналу як завжди раніше). Я завжди вважала, що на це шкода часу, а тепер навіть і сплю мало через це.
Як себе зібрати докупи? перестати дивитись ту фігню. і знову проводити час максимально ефективно.
Ромашкинная• 04 апреля в 00:49
Ніяк
Це ваш мозок такий, або дано, або ні
inysik1986• 04 апреля в 00:50
Так,ви маєте розуміти ким ви хочете бути?тією як ви є ,чи навʼязана думка оточуючих ?як вам краще?розвиватись чи стояти на місці?
Найщасливіша• 04 апреля в 00:50
А для чего все это?
Для кого?
Что вы хотите кому то доказать?
Розвідка Маші• 04 апреля в 00:51
Вот и я такая.
Сама не могу понять что со мной произошло
Забризкана водою• 04 апреля в 00:52
Бувають різні періоди в житті. Бува і потупить треба мозку. Нічого смертельного не бачу. Стомитесь від фільмів, знову почнете саморозвитком займатися. Це якби ви вже третій рік на дивані лежали, то треба було б щось міняти.
Покращена• 04 апреля в 00:52
Если нужна мотивация, значит, у вас нет цели. Если есть очевидная цель, то не надо никаких мотиваций- прешь, как танк без сна и отдыха.
Вебинары у психологов могут оказаться не менее бесполезной хренью, чем тупые фильмы. Поэтому- найдите цель или придумайте и поверьте в неё.
Ромашкинная• 04 апреля в 00:53
Там прогнозують що скоро у всіх аутизм буде і СДВГ
Може це вже воно?
Девочка с дисперсиками• 04 апреля в 00:55
В мене теж був недавно час прокрастинації
Пішла у відпустку, лежала скільки хотіла, гуляла на природі. Коли відпочила, то з´явилась і енергія і нові ідеї. Але мені помогло дійсно відпочити. Не думати ні секунди про розвиток, кар´єру і т.д.
ПесиКот• 04 апреля в 01:07
мозок має право на відпочинок. - наукове пояснення необхідності нормально відпочивати
автор Меня много • 04 апреля в 01:36
Ответ дляЗабризкана водою
Я працюю інтелектуально.
Просто раніше після роботи я фігашила свій розвиток: мови, тренінги психологічні...
автор Меня много • 04 апреля в 01:37
Ответ дляРомашкинная
Може це вже воно?
Від чого
автор Меня много • 04 апреля в 01:37
Ответ дляДевочка с дисперсиками
В мене нема відпустки на роботі вже декілька років..
Ромашкинная• 04 апреля в 01:38
Ответ дляПесиКот
мозок має право на відпочинок. https://youtu.be/4N3IQUFf5vg?si=B7lbXKyJNdp5Rn6B - наукове пояснення необхідності нормально відпочивати
Залипати в неті це не відпочинок для мозку
автор Меня много • 04 апреля в 01:39
Ответ дляРомашкинная
А що це? Коли я тут сиджу навіть, то відчуваю, що мозок взагалі не напрягається.
А от в робочий час аж прям
Девочка с дисперсиками• 04 апреля в 01:41
Ответ дляМеня много
Погано. Добре працює той, хто добре відпочиває
В мене теж нема, працюю по В2В. Якщо беру відпустку - не маю доходу за той час. Але здоров´я дорожче
Подумайте над тим, як змінити ситуацію. Хай у вас все вийде ❤️
автор Меня много • 04 апреля в 01:42
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Щоб ситуацію змінити тоеба саморозвиток після роботи, а тіло не хоче.
Замкнуте коло
Девочка с дисперсиками• 04 апреля в 01:53
Ответ дляМеня много
Замкнуте коло
Може ще бути проблема в дефіциті вітамінів. Знайшла для вас відео, рекомендую цього лікаря. Зараз я в неї на курації і приймаю вітамінну схему. В мене був гіпотериоз причиною основною нестачі сил і мотивації, зараз гормони вже в нормі. Конкретне відео про апатію, яку викликає нестача вітаміну С. І обов´язково з вітамінами їсти м´ясо. Я зараз їм 800 грам в день по її рекомендаціях. Можливо і вам допоможе
Аноним НаВсеГда• 04 апреля в 02:22
Ответ дляМеня много
Я працюю інтелектуально.
Делать нужно то, что хочется. Вот сейчас хочется смотреть фильмы. Это нормально. Потом будет новый виток желания развиваться. Я сама такая.
Мальдивирую• 04 апреля в 02:31
Ответ дляЗабризкана водою
Это про меня 😱
ПАЦАНКА О• 04 апреля в 02:48
дозвольте собі періодично ось так відпочивати. це нормально.
ПесиКот• 04 апреля в 16:22
Ответ дляРомашкинная
саме це і пояснюють - гуляти треба, спати, малювати
Щебетуха• 05 апреля в 07:21
Ответ дляМеня много
А от в робочий час аж прям
В мене було колись дві роботи. Я по дорозі додому грала в тетріс в телефоні, і так відпочивав мозок. Читала потім інформацію, що потрібно давати йому розрядку. Ваш просто сам собі її зробив, одразу за великий проміжок часу.