Хто відпочивав у воєнний час в Одеській обл.?
Де більш розвинена інфраструктура?(кафе, гірки і т.д.)
Як море в середині червня?
Куди порадите поїхати?
Дякую)
Як море в середині червня?
Куди порадите поїхати?
Дякую)
Бесбардак• 04 апреля 2025
Ответ дляКашпо
А я відпочила в минулому році. В Аркадії, до речі тривогу чула за тиждень може раз.
Я обрала Хорватію
Белочкой зови• 04 апреля 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Я в Киевской области живу
Но вам почему то мерещатся выехавшие
Ну, вам же мерещится отдых под взрывами, вангуете как все умрут, почему другим не может что-то свое привидеться?
Кашпо• 04 апреля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Бывает по разному. Вот до вчерашней ночи два дня полной тишины было, аж страшно стало, так тихо
Так тиша була не лише на Київщині. це не показник.
Кашпо• 04 апреля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я уже Санжейку забронировала.
Я зараз релокувалася з Київщини в Миколаїв, мені маршруткою до Одеси пару годин. А взагалі тут ще є де відпочити коло моря, в Коблево до моря не дозволяють, а в селах поряд можна було, то люди так обходили заборону
Белочкой зови• 04 апреля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Да, у нас уже как в том ролике в тиктоке, крутишься, не можешь уснуть если тревоги нет.
Как загудело, о, все по расписанию, можно спать и засыпаешь)
Кашпо• 04 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
Я обрала Хорватію
Я з чоловіком відпочивала. Мене влаштовує Аркадія
Элька-Карамелька• 04 апреля 2025
Ответ дляБелочкой зови
Блин, ролик не видела, но реально правда, так и есть.
Элька-Карамелька• 04 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Люди в тихие места переезжают, а вы из одной жопы в другую.
уважаю
Роздратована шкіра• 04 апреля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
нет, погода и вода до середины сентября такая же теплая, проверено уже много раз
Кому вы рассказываете?Я тут живу 40 лет)))) море в июле не сравнится с морем в сентябре
Бесбардак• 04 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Я теж. Мене ні
Кашпо• 04 апреля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
уважаю
Робота пов´язана з підвищенням обороноздатності країни у мого чоловіка, поїхала за ним, теж тепер працюю. комусть це треба робити.
Набагато тихіше тут, ніж було вдома.
До дому приїзжаю спокійної ночі не буває. В нас т працює ппо, що Київ захищає. Можливо за містом шумно, де захист, але не в самому місті
Набагато тихіше тут, ніж було вдома.
Кашпо• 04 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
Я теж. Мене ні
Якщо вийде я ще поїду. Вийде вдвох поїдемо, буде в мене лиш можливість-поїду до моря(ще цікавіше, бо на нудік можна самій, щоб чоловік не бурчав
)
Джинци на Флісі• 04 апреля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
конечно, не сравнится, нет кучи людей и потому море чистое
...вы мне тоже насчет температуры не рассказывайте, начало сентября теплейшее море, проверено не раз не два и не пять
Роздратована шкіра• 04 апреля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Видимо в июле вы таки тут не были))) все ясно
Джинци на Флісі• 04 апреля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
была в разное время, комфортнее всего в самом конце августа, начало сентября
Пасти Ла• 04 апреля 2025
Ответ дляПанна Кота
в затоку поезжайте. идеально. ))) если найдете там уцелевший дом)
Я дуже хочу в Затоку. Але до моїх улюблених місць доїхати нереально.
Пасти Ла• 04 апреля 2025
Ответ дляЕкатерина 12345
А середина червня ще холодне море?
Я люблю море в червні якраз. Наше Чорне непередбачуване. Одного року два тижні відпочивала в першій половині липня, то купалися останні два дні. А то вода була холоднюча. Іншого разу в серпні була. Понизовка йшла чотири дні. Навіть ноги не намочила. А в червні часом така вода тепла , що хочеться холодний душ приймати після запливу.
Пасти Ла• 04 апреля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну и погода уже не та, восточный ветер почти всегда, прохладно выходить. И вода не 28, а 20-22....
Мені мабуть повезло. У вересні відпочивати було кайфово. Водичка дуже комфортна. Навіть якщо повітря не жарке чи накрапає дощик, то купатися дуже приємно. Градусником не вимірювали. Але вода теплюща.
Міняйловна• 04 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
Я теж. Мене ні
А Вы не в курсе что мужчины в большинстве не могут поехать как Ваш в Хорватию, не?
Бесбардак• 04 апреля 2025
Ответ дляМіняйловна
Так ви це не мені пишіть, а жінці яка в Одесу з своїм їздила
В Одесу теж ’большинстве не могут поехать, не?’
Міняйловна• 04 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
То ж вы за хорватию пишете?
Пасти Ла• 04 апреля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ой та не треба. Я була і не раз. От так і попадало по різному. Бувало прекрасно. А бувало, що і не зайдеш в ту воду бо дрижаки хватають.
Бесбардак• 04 апреля 2025
Ответ дляМіняйловна
То ж вы за хорватию пишете?
А вона за Одесу. Яка різниця?
Гуру троллинга• 04 апреля 2025
В Одеській області досить небезпечно, Затока просто помирає, купа розбитих домів( Одеса ще більш-меньш, і то є приколи. Може реально Болгарія?
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я уже Санжейку забронировала.
Який комплекс?
ГугелП@лАмался• 04 апреля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я уже Санжейку забронировала.
Сбросьте пожалуйста координаты в личку, тоже ищу
Элька-Карамелька• 04 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Как я вам что то сброшу в личку, если вы под анонимом
Элька-Карамелька• 04 апреля 2025
Ответ дляЕкатерина 12345
Який комплекс?
Извините, писать не буду, в одной теме как то написала, так мне начали рассказывать, что это мой комплекс и я рекламирую свою убогую хибару. Спасибо, больше писать не хочется.
Но, с другой стороны там нет того, что вы ищете. Ни развлечений никаких, ни нормальных магазинов, про кафе вообще молчу. Еду туда за тишиной и спокойствием. С номера видно и слышно море, а больше мне и не надо. На закупки и за развлечениями еду в Черноморск. Машиной 10 минут и все прелести жизни.
Белая котичка• 04 апреля 2025
Ответ дляМіняйловна
10 тыс на отдых? Это как?
Та вам проезд в Одессу на 4х на поезде будет стоить 8 тыс туда-обратно
225 грн плацкарт, наприклад з Київа до Одеси..
Глубоководная селедка• 04 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
І що Вам не хочеться відпочити в спокійному місці?
Где, например?