Садоводница• 04 апреля 2025
Соромно не працювати?
Грошей вистачає, амбіцій, вищої освіти немає, ніхто на мене не тисне, вголос не засуджує, але ця мовчазна зневага оточуючих...комплексую.😔
Цибулька зла• 04 апреля 2025
Я 11 місяців витримала дуракаваляння,і пішла працювати.До того стаж був 19 років .
Познаходила собі купу занять,але все не те.
І на пенсії я буду десь працювати,якщо здоров´я дозволить.
жінка незаміжня• 04 апреля 2025
Всі ми різні . Не зважайте на тих, хто говорить такі дурниці, якщо Ви не хочете працювати . Вам і так ок-значить ок
Тримбулька• 04 апреля 2025
Мне в 35 уже было стыдно. До этого жила и не думала о развитии. В 35 стало стыдно перед собой ,что я как присоска какая-то. Пошла работать через сильный дискомфорт и страх. Чувствую себя на миллион % уверенней,красивее ,активнее и живее. Для женщины важно работать или заниматься каким-то делом,в котором она развивается. Даже если муж или кто там деньги ей приносят без всяких разговоров и упреков
Липка-прилипка• 04 апреля 2025
А хто конкретно мовчазно зневажає? Як можна зневажати за таким принципом? В мене купа знайомих жінок не працюють,діти,родини,грошей вистачає.
Десь так, але...• 04 апреля 2025
Если что - мне на вас все равно.
Думаю как и многим на советчице. Relax
Николай-b526• 04 апреля 2025
працюйте блогершей или руководителем-учредителем...н или в АТБ, как в кино для развлечения....
Садоводница
• 04 апреля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Мої знайомі, чоловіка, його колеги, типу що там твоя, все сидить вдома?!
Десь так, але...• 04 апреля 2025
А деньги кто вам дает? Муж, родители?
Если им ок вас содержать и вам ок - зачем вы усложняете себе жизнь? Всё у нас в голове - слышали такое?
Садоводница
• 04 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
А я працюю у вебкамі, добре заробляю, але мені теж соромно...
Не вкрали ж, всі професії потрібні.
Липка-прилипка• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
А гроші звідки у вашій родині?
Вообще не факт• 04 апреля 2025
Да забейте кто тао вас что думает. Вам комфортно и хорошо.
Я честно вам завидую. Сама как пони тот не посрать не поспать -на работе.Наоборот подруги подкалывают, что дурочка, они живут в свое удовольствие, сидят, есть возможность не пахать
Садоводница
• 04 апреля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
А гроші звідки у вашій родині?
Чоловік заробляє, батьки мають змогу допомагати.
НеВРотик• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Не вкрали ж, всі професії потрібні.
Деякі вважають, що краще красти, ніж так працювати.
Вообще не факт• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Сказочно. Наслаждайтесь!
Білий Лосик• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Привіт, сестро))) Така сама фігня, ще й + свекруха, але зараз по-тихеньку вже працюю над собою і той комплекс починає все меньше зачіпати. Відкрила для себе той факт, що щаслива і наповнена людина ніколи в житті не скаже такої нісенітниці і це проблема не в нас, що ми можемо не працювати, а в них, що вони собі такого дозволити не можуть
Море Щастя• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Доросла людина не повинна жити на гроші батьків.
Липка-прилипка• 04 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
Дождитесь пенсии, тогда узнаете, каково это не иметь стажа
Ключове слово ,дождітєсь´ . Щас ще бахнуть пенсійну реформу,як в Німеччині-всі з 67 років. А в 23 році середня тривалість життя чоловіків в Україні- 57 років,жінок-70. Так що чекати можна до нових віників
Вообще не факт• 04 апреля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Отказываться? Родителям чужим людям отдавать деньги?
Садоводница
• 04 апреля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Напевно, але живу, а вони ніколи словом не дорікнули.
Вообще не факт• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Значит им это не доставляет дискомфорта и приятно Вам давать деньги. Зачем искать проблему, где её нет?
А Я Самая Самая• 04 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
Натякаєте, що пенсія у автора буде на 25 гривень менше, ніж у вас, трудяжка?))))
Викликаю на дебати• 04 апреля 2025
Это на меня сегодня накатила депрессия, мои коллеги пишут тренинги для обучающих платформ, их зовут спикерами на семинары, одну вот пригласили провести лекцию в бизнес школе Могилянки, кого-то на подкасты зовут, а меня никуда не зовут.
Такое чувство,что в профессиональном плане я просто 0
ЧорноброваЯ• 04 апреля 2025
Денег хватает , во есть, не работаю, кому-то пофиг, кому-то завидно. Пренебрежения нет
Говорю-балакаю• 04 апреля 2025
Ответ дляМоре Щастя
А вы знаете доход родителе автора? У моего дяди дофигище доход и его дочь, и зять спокойно могут не работать. Зятя он конечно пристроил, но по факту живут за его счёт