Садоводница• 04 апреля 2025

Соромно не працювати?

Грошей вистачає, амбіцій, вищої освіти немає, ніхто на мене не тисне, вголос не засуджує, але ця мовчазна зневага оточуючих...комплексую.😔
автор Садоводница • 04 апреля 2025
Ответ дляВообще не факт
Значит им это не доставляет дискомфорта и приятно Вам давать деньги. Зачем искать проблему, где её нет?
Бо навкруги успішний успіх, розвиток, достігаторство, і я тут, сиджу борщі варю, клуша.
КоролеВешна• 04 апреля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Я 11 місяців витримала дуракаваляння,і пішла працювати.До того стаж був 19 років .
Познаходила собі купу занять,але все не те.
І на пенсії я буду десь працювати,якщо здоров´я дозволить.
І наліпили фіолетових працьові порадниці
А Я Самая Самая• 04 апреля 2025
Не варто комплексувати і соромитися. Чи, навпаки, гордитися. Це ваша особиста справа. І вашої родини. Всі інші йдуть лісом.
Кидстаффовка• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Ніколи не пізно розвиватися , це не питання грошей
автор Садоводница • 04 апреля 2025
Дякую дівчата за підтримку, що не добили мене остаточно, трохи заспокоїли.🤗❤️
КоролеВешна• 04 апреля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Так , маткою дихати можна безкоштовно
КоролеВешна• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Тут ви серед своїх
Лгин• 04 апреля 2025
З 22 не працюю, переїхали в інше місце, спеціальність в мене така що з вулиці не беруть. Потім я захворіла онко, лікуюсь , мне за 50, все життя працювала , розумію, що кар´єри вже не буде, за ці роки я вже всі свої навики втратила.
Вообще не факт• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Вам скорее нужно хобби, что-то просто любимое, от чего кайфуши ловить.
А работать, чур чур!
Тріль підпільний• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Ой,та какое там развитие по 10 лет на одной должности и на одном месте.Уже сто тем было по этому поводу.Домой тащишься в 20,00 с одной мыслью-душ и спать.В чем достигаторство?Где оно повальное?Только у тех,кто сам себе графики рисует
КоролеВешна• 04 апреля 2025
І ці берегині плити в інших темах мега експертні - лікарі , політологи , військові радники а по факту в борщах розбираються тільки
Вообще не факт• 04 апреля 2025
Если б у меня была возможность как у Вас, Автор, я б точно всех по работе знакомых утром обзванивала и спрашивала :Ну как там? Работается? -А я пью джус не выходя из бассейна
КоролеВешна• 04 апреля 2025
Ответ дляТріль підпільний
Звісно до розвитку домогосподарок не дотягують
Грушки-яблочки• 04 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
Дождитесь пенсии, тогда узнаете, каково это не иметь стажа
Вы верите в то, что в Украине будет пенсия у кого-то через лет 10-15? Глядя на ситуацию в стране....
Сладко-соленая• 04 апреля 2025
Стаж 20 лет, 3 года не работаю. Местами кроет, надоело ничего не делать. Если бы мне кто-то сказал, что я такое подумаю в тот момент когда я сидела в офисе, я бы не поверила.
Удаленку не хочу, есть варианты. Хочется в коллектив, интриги, расследования😂 но потом когда я просыпаюсь в плохом настроении или не выспалась и представляю что мне сейчас надо было бы ехать на работу, становится радостно что мне никуда не надо))
Напланетянка• 04 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ваши 10-15 лет пролетят очень быстро. Я не работала официально в 90-х, вы знаете как всё было очень сложно. Дальше фирмы где работала, чтобы уйти от налогов, при фактическом 8-часовом рабочем дне, показывали что работают сотрудники по 4 часа в день. Теперь мне скоро на пенсию, а стажа не хватает
Свідок Перемоги• 04 апреля 2025
Якщо вистачає грошей, то попрацюйте свої емоції. Ви маєте робити як вам зручно, а не думать як там хто дивиться.
автор Садоводница • 04 апреля 2025
Ответ дляСладко-соленая
Аналогічно
ПодругаМужа• 04 апреля 2025
не працювати - це не обовʼязково сидіти вдома, якось розвиватись все-таки треба заради себе
КонФФетОшка• 04 апреля 2025
Мне никогда не стыдно не работать, если я живу на свои. Если живу на пособие, то с определённого момента становится стыдно - когда уже все потребности закрыты и язык вручён.
Опля Картопля• 04 апреля 2025
Якшо вам соромно, то не працювати - це не ваше.
Штора с кисточкой• 04 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
А ті, хто працює і має стаж, прозрівають від розміру пенсії)))
Штора с кисточкой• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Так розвивайтесь. Вивчайте мови, кондитерську майстерність, програмування чи тестування, навчіться на ф-но грати
автор Садоводница • 04 апреля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Це все важко, я не тягну.
Штора с кисточкой• 04 апреля 2025
Ответ дляСадоводница
Це все важко, я не тягну.
Це ви так думаєте. Гра на муз.інструменті - купа відео-уроків на ютубі. Купіть цифрове ф-но типу ямахи, касіо і вперед!
автор Садоводница • 04 апреля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Мій максимум це читати книги, щось в неті цікаве, спортом займаюсь.
Тріль підпільний• 04 апреля 2025
Ответ дляКоролеВешна
Значит,в точку!Тешьте себя иллюзиями,что по дороге домой и на работу,вы смотрите тик-ток и это развитие.КАНЕШНА
Шумелка Мышь• 05 апреля 2025
Соромно бути без коштів. А працюєте ви при цьому чи вони до вас приходять іншими шляхами - то вже вторинно.
КоролеВешна• 05 апреля 2025
Ответ дляТріль підпільний
Зараз всплакну
Тік ток дивитися ви і уроки музики , а в мене професійний розвиток у вигляді конференцій та поглиблення навиків та вмінь