Brain cancer cell• 04 апреля в 22:21

Как начать работать?

Взрослые люди, пожалуйста, дайте совет, когда я окончу университет, я не знаю, что мне делать, куда идти? Как вообще начать заниматься своим делом? отучусь на архитектора, а дальше что? такого, к сожалению, в школе не учат, хочу спросить у других
Джага Джага• 04 апреля в 22:22
В Польшу на клубніку.
Заикальница• 04 апреля в 22:26
А дальше отстраивать Донбасс
Бегущаяпо• 04 апреля в 22:29
Моя бабуся архітектор, зараз вже майже не робить, бо вік, бере лише невеликі проекти. Але молоді завжди раді, роботи не бракує, робота високооплачувана. Вона працювала в організації яка існувала ще з радянських часів, просто згодом вони реорганізувалися в приватне пілприємство. Можу розпитати детальніше, якщо цікавить.
Мастер Пис• 04 апреля в 22:30
Вже зараз шукати стажування за спеціальністю або максимально близько. Тоді після випуску будете знати куди йти.
Хтомолодець? Я!• 04 апреля в 22:48
Ну зазвичай мінімум з 3 курсу студенти вже працюють її до випуску розуміють, що подобається.
Папина дочка• 04 апреля в 22:58
Не боишься получить то, что у тебя в названии нового профиля?
Жена_КотораяСтена• 05 апреля в 07:56
В школі не учать, в універі теж не учать?
Визначтесь з напрямком роботи, що вам приємний, і шукайте стажування.