Однозначно• 05 апреля 2025
Интернет друзья у ребенка с россии и беларуси
Здравствуйте,
Столкнулась с такой ситуацией: у моего ребенка в интернете появились друзья из россии и беларуси. Я хочу объяснить ему, что общаться с ними не стоит, потому что эти страны считаются вражескими. Но как это сделать, чтобы ребенок понял и принял мои объяснения?
Я понимаю, что дети часто не видят политических границ и просто хотят общаться с интересными людьми. Но как объяснить, что это может быть опасно и нежелательно? И все равно, что они говорят о мире и дружбе, важно, чтобы ребенок понял серьезность ситуации.
У кого-то было подобное? Как вы справлялись с такой ситуацией? Какие аргументы помогли вашим детям понять важность ваших слов?
Заранее благодарю за советы и поддержку!
Результат:
вже голосів:
25 (54.35%)
Не было
21 (45.65%)
Было
Даха-сваха• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Моя проводить спікірг клаби.( Теж 14 буде 15 скоро). Долучалися люди з різних країн і їй було норм. Теми були дуже різноманітні. від обговорення хобі, книжок, архітектури до політичних подій.
Після саме обговорення певних книжок почала жорстко банити росіян та білорусів. Каже, що раніше думала що діти тут ні до чого і не можуть впливати на рішення дорослих. Але після занять, зрозуміла що їм з малечку прививають відчуття ’зверхності’ по відношенню до інших народів. Що їх ’ могучая і велікая російськая культура’ з них так і лізе. Тому тепер просіює і фільтрує простір свого спілкування. Сказала ’ народ якій оспівує свої ’людські якості’ і високоморальність через смакування докорів сумління від вбивства бабусь не є нормальним і здоровим, і його труба ізолювати за високим парканом з дротами від всього іншого світу’. Тому ми обговорюємо з нею усе і займаємося саме її вихованням, а вона вже сама вибирає хто є друг і хто ворог.
У вас дивовижна дитина! Ви чудові батьки! Знімаю капелюха)
Ну а що за друзі? Друзі для чого? Прям друзі? Бо я граю в одну гру. У мене там клан - переважно руські. Ще бачила румунів, болгарина, два турки. Граємо і граємо🤷♀️спвлкування в чаті прям у грі. Ну і девіз, язна річ - мьі все внє палітікі, общение скгубо па ігрє»🤷♀️ так і граємо. Якщо щось подібне, то раді бога я вважаю.
Але! Ще я маю підозру що після війни ми знов будемо з ними цілуввтися в ясна. Це невиліковно, і війна (у тому чи іншому прояві) кожні ~70 років це доводить
Даха-сваха• 05 апреля 2025
Ответ дляTeonaa
І його мнєніє до повноліття він має повну можливість скрутити, і ввести , самі знаєте куди🤭
Щось від вас рузьким духом запахло. «Мнєніє до повноліття»….в цьому домі нічого твого, будеш жити сам - будеш права качати - так?
Я_и_моя_собака• 05 апреля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Вона допитлива, ми просто іноді скеровуємо допитливість і направляємо в потрібне русло. Аби не запропонувала підняти тему книжок, може і далі пускала росіян до себе на урок, а так почула це не від мами, а від самих персонажів і зробила висновки надовго.
Я инженер, меряю от 1• 05 апреля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Так від неї вже давно так тхне, внєпалітікі адіннарот
Кудесница_с_пургеном• 05 апреля 2025
Ответ дляОднозначно
13, в мае 14
Це вже досить доросла особа, яка повинна розуміти, що робиться на іі Батьківщині
Все буде Україна• 05 апреля 2025
Ответ дляКумедна
Та звісно, вчора скільки вбито наших дітей, але ми ж адіннарот, для чого вашому знати про фашистких виблядків
Мы без вас разберёмся. Спасибо за беспокойство.