Астановитесь• 05 апреля в 10:30

Питання по прикорму для 10 місячного малюка

Є таблиця 100 перших продуктів які потрібно ввести до року. Але через те що дитина не мала сильного харчового інтересу, в нас процес введення якось застряг на одному місці.
На фото відмічено що дитина вже спробувала.Як вважаєте цього достатньо у нашому віці? На скільки різноманітно ви годували своїх у +-рік?
Благоуханочка• 05 апреля в 11:42
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Кроме насыщения, важно дополнить минеральную основу и витамины, которых не хватает уже в молоке для быстрого роста.
Ох и дурость про молоко... Вы адепт бабушкиных сказок про ’пустое молоко’ к году? Надеюсь, вам лет 80, не меньше.
Благоуханочка• 05 апреля в 11:43
Ответ дляЛатвийские_Номера
До речі,про маракуї і ківі і тд. Рекомендація мого педіатра,дуже адекватної жінки. Ми генетично не їли ці продукти,наші предки-східно європейські селяни. Педіатр багато раз бачила,як від свіжих екзотичних фруктів у прискорив і дитина починався гострий панкреатит- підшлункова була в ужасі від фруктової кислоти. Так що обережно
Ваш педіатр трохи того, в психологію вміє: говорить те, що людина хоче почути))) Багато разів прямо вона бачила)))
Благоуханочка• 05 апреля в 11:45
Ответ дляА що таке?
Вы всё по новомодному делаете? И живете по чьим-то таблицам и рекомендациям? Воды тоде ребёнку не даёте пить, сейчас же не модно и запрещено воду давать чуть ли не до года.....
Ох и гиперболизация... Капец люди странные. Никто до года не запрещает, рекомендуют (!) с 6 месяцев, ну с 5 иногда.

Конечно, лучше быть старовером, как вы, а не новомодным. Надеюсь, вы из хатки с соломенной крышей пишете и газеткой подтираетесь. Но как в таком случае у вас есть доступ к интернету?
Я не чарівниця вам• 05 апреля в 11:58
Ответ дляБлагоуханочка
Сама придумала, сама обиделась.))
Надеюсь, вам лет 90, что не понимаете написанное.
Техноложка• 05 апреля в 12:00
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Сама придумала, сама обиделась.))
Там дама вообще максимально странная.
автор Астановитесь • 05 апреля в 12:03
Ответ дляА що таке?
Я вам більше скажу, я і старшій дитині воду до 6 міс не давала😉
Я притримуюсь думки, що прогрес не стоїть на місці. І чому б не цікавитися новою інформацією та прагнути до кращого.
Благоуханочка• 05 апреля в 12:12
Ответ дляАстановитесь
Автор, как видите, тут приходится метать бисер перед свиньями - абсолютно бесполезное дело. Пусть дальше в своих землянках сидят без ’новомодных’ приколов.
Благоуханочка• 05 апреля в 12:13
Ответ дляТехноложка
Там дама вообще максимально странная.
сказал непонятно кто со странным ником Техноложка)
А що таке?• 05 апреля в 16:34
Ответ дляБлагоуханочка

Передергиваете и переигрываете, но Оскара не видать..... Печально....