Главнокомандующий Бундесвера генерал Карстен Бройер сказал Би-би-си, что увеличение расходов для его ведомства крайне необходимо, так как он полагает, что российская агрессия не ограничится Украиной.
«Дело не в том, сколько времени мне нужно, а в том, сколько времени даст нам Путин, чтобы подготовиться», — прямо говорит глава оборонного ведомства. «И чем раньше мы подготовимся, тем лучше», — добавляет он.
Ответ дляlilul990
Прикольне формулювання. Зверніть увагу
Скільки часу дасть путін
Не скільки Україна вистоїть чи вдасться їй перемогти...
Короче, вони не скривають шо ми для них ширма від одічалих
Скільки часу дасть путін
Буде хохма якщо протоимаємося і воно від‘єбецця, і піде до них - як покличуть терміново в свій союз
Natal_ka91• 05 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Прикольне формулювання. Зверніть увагу
Скільки часу дасть путін
А вони ніколи й не приховували. Просто прямо і нагло почали говорити в цьому році
Ответ дляlilul990
Прикольне формулювання. Зверніть увагу
Скільки часу дасть путін
Та вже давно в світі ніхто не приховує, що ціною життів українців лише трохи ослаблюють ZZ-федерацію та тягнуть час. Ніхто не планував і не планує завдати агресору суттєвих втрат та притягнути військових злочинців до відповідальності ...
Ответ дляМанула
Відкрийте карту і подивіться масштаби тієї Європи і агресора … + там люди більш спокійні , не витривалі , не готові воювати ..
вопрос не в том, что они хотят для себя, вопрос в том, что они делают для нас…все, что бы здесь для них осталось пустая земля с ресурсами, недрами, полезными ископаемыми. плевать им всем на нас, что каждый день это сотни тысячи жизней наших мужчин, детей, людей.
и мы должны задавать себе вопрос, почему у нас нет лидера, который выступает в интересах народа, почему он/они не заканчивают войну!?
почему не начинаются мирные переговоры, в чем их смысл продолжать весь этот ад…
Ответ дляjulia_kid
А ви вже подивились карту? А ще подивіться, який відсоток незаселених та частково заселених територій у того агресора. А ще можете порівняти чисельність населення ЄС та агресора. Масштабами вони лякають...