Alenka34@• 05 апреля 2025

Батьки чоловіка

Чи допомагають Вам батьки чоловіка і чи допомагали ,допомагають глядіти онука,онучку?
Lv1107• 05 апреля 2025
Ні
Veronika_100k• 05 апреля 2025
Нет
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляVeronika_100k
Нет
Не образливо?
So_so• 05 апреля 2025
Нет, но в случае ЧП помогали (у старшей подозрение на аппендицит, забрали в больницу, свекровь тут же приехала и смотрела мелкую пока я там разбиралась).
Veronika_100k• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Не образливо?
Нет, конечно. Я же не им ребенка рожала)
dulenok• 05 апреля 2025
да, даже после развода с мужем (их сыном), свекровь всегда приезжала - в случае болезни посидеть с ребенком. И до сих пор...уже 10 лет как в разводе, мы нормально общаемся и дарим друг другу символические подарки на праздники
Millie• 05 апреля 2025
В крайньому випадку (я була в лікарні кілька місяців) пришла й приготувала борщ, пару раз сиділа з дитиною (після скарлатини, коли дитина незаразна була). У неї є прийомні онуки (не рідні по крові), то їм усе. Її право. Старша моя вже доросла і висновки зробила
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляdulenok
Молодчинка
fdanna• 05 апреля 2025
Ні. Якщо щось просила, то завжди з радістю допомагали. Зараз, нажаль, їх вже немає в живих і я за ними сумую. Вони дуже класні і добрі були!
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляMillie
Ого
english book• 05 апреля 2025
Вони в мене назавжди б забрали))
Це навіть проблемою було для мене.Коли діло дійшло до школи,то на повному серйозі обговорювалося,щоб дитина пішла в дуже гарну школу біля них.Кімнату вже виділили,казали - буде до вас на вихідні приїздити)).
Одяг та сумки• 05 апреля 2025
да словесно - первая дочка часто плакала- бабушка(мужа мама) наобещает прийду и не идет) Второй дочке я сразу говорила не прийдет. Старшая дочь подтверждала. детям 15 и 7 никогда у бабушек не ночевали и тп.... Бабушка живет 5 мин - у нее своя активная жизнь даже сейчас в 71

а мои все нам помогают огород садят (дом купили на старости- я предупреждала помогать не буду) - не ДО ВНУКОВ им(((- а с огорода того мы не бирем ничего в основном. неблагодарные мы- некогда приехать помочь горбатиться на грядке, нарвать на дереве.

А осенью мы везем родителей на рынок оптовый -5 минут езды от них и покупаем лук,капусту/картошку- поскольку не выросло нихрена С их слов они нам помогают = внуками некогда заниматься. Чтоб позвали к себе- то ребенок будет сидеть сам тупить((((поэтому детей самих не оставляем. Ну я когда рожала знала что так будет
04214• 05 апреля 2025
Я зі своєю першою свекрухою дружу все життя, хоч з її сином в розводі вже 30 років) і мій другий чоловік нормально з нею спілкувався. Просто людина хороша, то чому ні
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Щастить Вам
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Мої живуть в своє задоволення
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляenglish book
Вони в мене назавжди б забрали))
О Боже . Якісь хворі
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляОдяг та сумки

Як все печально
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ для04214
Класно
So_so• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Мої живуть в своє задоволення
Мои тоже, причем здесь это? У меня отличные отношения со свекровью, когда ей нужна помощь, я тоже всегда помогаю.
english book• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
О Боже . Якісь хворі
Ну чому.Вони дуже люблять онуків,бажають їм дати все найкраще,всьому навчити.Вони на пенсії,вільного часу повно.Знають що ми з чоловіком часто довго на роботі,є відрядження і т ін.Хотіли допомогти Дуже активні.
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляenglish book
Можливо Ви праві
Одяг та сумки• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Як все печально
та усе ок. це життя я знала що так буде. в моїх батькив є онуки сестри діти. А мої то так- зато якщо допомогати то мене кличуть((( а свекруня для себе живе.
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляenglish book
Моя свекруха живе на сусідній вулиці. Чоловік на роботі ,я сама з дитиною,ще й піднімати не можу її
Хоч би раз допомогла. Купити час є
So_so• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Хоч би раз допомогла. Купити час є
Вы попросили, а она сказала нет?
peti• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Мої живуть в своє задоволення
То добре. І ви живіть в своє. Ваша сім´я, ваші діти, ваше задоволення. Чи не так?
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
А я коли народжувала другу дитину надіялась що буду вільна. Але і так після роботи чоловіка і на вихідних йду куди хочу
Lv1107• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Від кого будете вільна? Від дитини?
peti• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Хоч би раз допомогла. Купити час є
Скільки дитині? Де ваші батьки?
Sovin• 05 апреля 2025
Ні. Діти сина були їм не цікаві, бо на сусідній вулиці були діти доньки. Класика. Я їм за це навіть вдячна, ми всі свої проблеми вирішували самі і ніхто не повчав, як виховувати дітей. Старша донька у мене дуже емоційна, то вона довго не могла зрозуміти і сильно ображалася, що одна бабуся їй і телефонує, і в гості запрошує, і зі святами вітає, а другої як і немає, бо коли вони врешті зустрічалися, то вона вислуховувала від бабусі тільки історії про тих онуків з постійним порівнянням. Днів народжень сина, невістки і онуків бабуся теж не пам´ятала) Вже немає її, то діти і не згадують. Дід живий, алкаш, тому взагалі ніхто не потрібен.
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Вы попросили, а она сказала нет?
А вона прийде допомагати? Не смішіть. Нас з роддому виписали ,вона явилася через тиждень