Alenka34@• 05 апреля 2025

Батьки чоловіка

Чи допомагають Вам батьки чоловіка і чи допомагали ,допомагають глядіти онука,онучку?
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляpeti
То добре. І ви живіть в своє. Ваша сім´я, ваші діти, ваше задоволення. Чи не так?
Сімя моя але краще б була ця сім´я з однією дитиною а не з двома
So_so• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
А вона прийде допомагати? Не смішіть. Нас з роддому виписали ,вона явилася через тиждень
И прекрасно. У меня тоже так, пришла когда я пригласила. Так и делают адекватные воспитанные люди.
Получается, что Вы её не попросили.
Lv1107• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Не боїтесь таке писати? У вас вже є дві дитини...
So_so• 05 апреля 2025
Ответ дляLv1107
Вы просто не читали первый сезон(
Sovin• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Ну то ще й добре. Моя свою старшу внучку побачила у місяць, бо їхала проїздом на базар. І сказала, яка вона у вас худа, аж синя, мабуть в тебе молоко погане. Дитина народилася з вагою 4300, на хвилиночку) Порадила догодовувати манкою.
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляLv1107
Від кого будете вільна? Від дитини?
Так
Lv1107• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Так
А куди ви її збирались діти?
peti• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
А мала коли? Вона молодець, не пхалась до Вас, не заважала. Якщо вам потрібна допомога - просіть. Якщо відмовить - то тоді вже можна образитися, і то спочатку проаналізувати чому вона відмовилася
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляpeti
Скільки дитині? Де ваші батьки?
Мої батьки за 100 км
І так місЯць в них жила ,ночами не спали
peti• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
А другу дитину Вам підкинути? Чи де ви її взяли.
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляSovin
Ні. Діти сина були їм не цікаві, бо на сусідній вулиці були діти доньки. Класика. Я їм за це навіть вдячна, ми всі свої проблеми вирішували самі і ніхто не повчав, як виховувати дітей. Старша донька у мене дуже емоційна, то вона довго не могла зрозуміти і сильно ображалася, що одна бабуся їй і телефонує, і в гості запрошує, і зі святами вітає, а другої як і немає, бо коли вони врешті зустрічалися, то вона вислуховувала від бабусі тільки історії про тих онуків з постійним порівнянням. Днів народжень сина, невістки і онуків бабуся теж не пам´ятала) Вже немає її, то діти і не згадують. Дід живий, алкаш, тому взагалі ніхто не потрібен.
Так завжди
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Получается, что Вы её не попросили.
В неї куріння на першому місці
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляSovin
Жесть. Хай себе маркою погодує
So_so• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
В неї куріння на першому місці
И что?)))
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляLv1107
А куди ви її збирались діти?
Чоловік мав сидіти в декреті
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляpeti
Чому вона образилася? Її образа мене турбує в останню чергу
Witty• 05 апреля 2025
Так. Свекри живуть через дорогу, то допомагають постійно. Свекруха дітей любить і вміє їх припахати до чогось цікавого на вулиці і в домі. Онуків 9, допомагає усім, хто раз на тиждень там залишає, хто час від часу з ночівлею
Witty• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Моя свекруха живе на сусідній вулиці. Чоловік на роботі ,я сама з дитиною,ще й піднімати не можу її
Хоч би раз допомогла. Купити час є
Я піднімати не могла другого і ходити не могла, свекруха з ним гуляла. Вона на пенсії, час є
Witty• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Ну ви ж це знали коли народжували?
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляWitty
І я не можу піднімати дитина весь час лежить,навіть на прогулянку не виходимо
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляWitty
Ну ви ж це знали коли народжували?
Дурна що лишила цю дитину
feminee• 05 апреля 2025
Помогают в меру своих возможностей и времени. Они живут далеко, но дети обожают дедушку и бабушку.
feminee• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Дурна що лишила цю дитину
Вы можете их попросить о помощи без претензий. Чтобы проводили время со старшим, пока вы с младшим ребенком.

У меня есть знакомая, у которой даже собственные родители не хотят сидеть с единственным внуков, а все потому что у нее 100500 правил чего можно и нельзя, и они ее тупо избегают 😬
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляfeminee

Нехай краще з молодшим сидять . Зі старшою ж легше
Trisha• 05 апреля 2025
Ответ дляfeminee

О, в мене також є така знайома, вона так мізки всім выносить що все не так, в неї в шафі в дитячому садку було завжди декілька свекровь, чи іншого одягу і вихователь звичайного державного садка мала вгадати який светр одягнути на денну прогулянку про родичів мовчу, все всі робили ’не так’, але на диво всі мовчали і намагалися робити ’так’, для мене це загадка, може гіпноз....
Trisha• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
))) у вас скільки претензій і пропозицій, моде краще вам няню найняти, ви там щось писали що чоловік в декреті мав сидіти, значить у вас такий дохід який дозволяє 4 утримувати, точно на няню вистачить і ви їй будете давати вказівки що і як робити.
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляTrisha
Так. Свекруху я тепер не допускаю взагалі в будинок. З вчорашнього дня ноги її тут не буде
Trisha• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Так ви ж пишите що свекруха Не приходить, як можна не впустити того хто не ходить? і чому дійсно в декрет няню не посадити, раз все рівно не збиралися сидіти і так все погано?
feminee• 05 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Что же она такое сделала?
автор Alenka34@ • 05 апреля 2025
Ответ дляTrisha
Один раз була після пологів