Чарівне зіллячко• 05 апреля в 15:05
Табір в Карпатах підлітку
Привіт всім!
Порадьте табір для підлітків в Карпатах, щоб цікаво було, багато спілкування і безпечно (нам батькам щоб спокійно спати, бо підлітки ж)
Донці буде 15
Плануємо на серпень
Донці буде 15
Плануємо на серпень
ГоловнаЯ• 05 апреля в 15:43
Ответ дляЧарівне зіллячко
А чим сподобався?
Дуже багато різних активностей протягом дня, на два дні ходили в похід з палатками, на Івана Купала розпалювали багаття і організовували свято, влаштовували день з фарбами холі і потім приїздила пожежна машина все це з них змивати)
Ответ дляЧарівне зіллячко
А чим сподобався?
мій теж був у 15 в едельввейсі, дуже сподобалось, ще хоче туди, але! сподобалось, бо знайшов друзів+ до старшаків там особливе відношення+ є свій паб. Але , я впевненна, що меншим дітям там більше користі, ніж підліткам. так як там дуже багато кожний день запланованих різних майстер-класів, які моєму підлітку не зайшли: бо підліток, бо хлопчик: плели браслєти, ліпили і пекли випічку, робили якісь фєнічки, робили з термомозаїки якісь підвіски, робили щось з глини, заняття танцями, заняття йогою... не пам’ятаю що ще. Моєму сподобалось лише футболку різними балончиками з фарбою розмальовувати, скелелазання
Чарівне зіллячко
• 05 апреля в 15:56
Ответ дляBilenkova
на кінець зміни вже деякіі заняття по другому кругу проводились, то вони вже ігнорували )) але є свій басейн, походи, діти завжди чимсь зайняті
Там у них різні місця проживання. Зі свого досвіду, в глемрінгах досить душно, де син жив? Які враження?
Мамина квіточка• 05 апреля в 20:41
Едельвейс, це той, що Ранчо Едельвейс ? Як з безпекою? Скільки дорослих на яку кількість дітей ? Де найзручніше обрати проживання ? Теж актульна тема табору на літо.
ГоловнаЯ• 05 апреля в 20:47
Ответ дляЧарівне зіллячко
Мій цього літа обрав знову корпус, в інших варіантах гірші умови. Можливо краще в сферах, але вони для біль дорослих дітей.
Ответ дляЧарівне зіллячко
ми перше обрали сферу, але поселили з двома меншими хлопцями, то він тоді перейшов у будинок. На рахунок вігвамів, то ураганом їх нещодавно порвало, то поставили нові, то наче писалось що є кондери і чи душ чи туалет зробили? не впевненна, треба уточняти цей момент. Раніше , то син казав, що там срака, коли дощ, то по центру мокро, туалету свого не було, а коли сонце, то скоріше всього що жарко, така ж ситуація і за брички чи халабуди як в циган, не пам’ятаю, як правильно називаються. Тому саме краще в будиночках чи сферах
Ответ дляМамина квіточка
що саме на увазі маєте на увазі за безпеку? в кожному отряді свій вожатий, діти зранку до вечора зайняті на якихось заходах, тому весь день ’на виду’. Вожаті , доречі, деякі , на кілька років старші за підлітків :), старих там немає. Виставляли пост, що посилки з запріщонкою (чіпси, мівіна) конфісковували. Син казав, прям голодні не були, але чергового прийому їжі чекали з нетерпінням, бо поряд немає магазинів щоб щось купить
Мамина квіточка• 06 апреля в 22:41
Ответ дляBilenkova
Контроль за дітьми, безпека дозвілля і медичний супровід . Донька була маленькою в таборі , то там на 10 дітей одного віку двоє вожатих , в іншому різновікова група , вожаті самі ще діти від 16- ти і дітей багато на одного вожатого, реально розумію, що складно всіх тримати в полі зору .