Электричка• 05 апреля в 15:44
Малорухливий спосіб життя.
У кого такий був,що він вам дав у результаті?
Молода і нерозважлива• 05 апреля в 15:46
Ожиріння, прокрастинацію і втрату соціальних зв´язків.
Щепотка_совести• 05 апреля в 15:48
Ответ дляЭлектричка
С весом?
Если вы буквально сидите взаперти дома (если вы это имели ввиду), то не только с весом, но и психологические.
Я матуся, мені можно• 05 апреля в 15:48
Я не могу не рухатись.Навіть у вихідний треба кудись сходити.
Інакше болить спина.
Электричка
• 05 апреля в 15:49
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Інакше болить спина.
А мене починають переслідувати думки,що розжирію.А поїсти я люблю і ситно.
Я Вас не боюся• 05 апреля в 15:49
а что он может дать - атрофию мысш, ослабление кора и паршивое здоровье ин дженерал
Брюнетка в Мармеладе• 05 апреля в 15:49
Ответ дляЭлектричка
Это само собой
Прилипало• 05 апреля в 15:53
Ответ дляМеряю от 0
Я не вмію мало рухатись. В мене дзиґа в одному місці
Це супер . Люблю таких людей .
Невгамовна сила• 05 апреля в 15:55
Низкий уровень выносливости, без нагрузок сердечно сосудистой системе становится сложнее справляться с физ активностью.
Контрольница• 05 апреля в 15:57
У мене зараз малорухливий спосіб життя, як на мене. Працюю вдома, щодня ходжу у магазин/ на пошту чи просто випити кави і також 2-3 рази на тиждень зал, у залі ще на доріжці ходжу. Але вже вилізли проблеми зі здоровʼям і там, де не очікувала- закреп((
Анонимушка• 05 апреля в 16:07
Спина, геморрой, лишний вес, желчный.. сейчас пытаюсь вылезти из этой ямы
Царевна_несушка• 05 апреля в 16:09
Ответ дляАнонимушка
Ви як про мене написали.
Анонимушка• 05 апреля в 16:09
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви як про мене написали.
А оно все взаимосвязано
Голена блондинка• 05 апреля в 16:10
Ответ дляАнонимушка
еще варикоз
а с возрастом еще и такая старческая штука прилипает, как дистрофия мышц. Старческая саркопения. После 40 надо в зал идти именно на силовые тренировки чтоб этого избежать. Вот собираюсь как раз.
Новорічна пальма• 05 апреля в 16:12
Помітила, що витривалість знизилася і на настрій постійне сидіння вдома впливає погано.
Анонимушка• 05 апреля в 16:12
Ответ дляГолена блондинка
еще варикоз
У меня тромбоз ( из за него вылез геморрой) да
Стигла полуниця• 05 апреля в 16:13
Ответ дляМолода і нерозважлива
Втрата соц зв’язків
Угораю
булоТАЙминуло• 05 апреля в 16:19
Єдине що, важко по сходах підійматися -задишка, але я принципово не користуюсь ліфтом вже 12 років.