Лупаю цю скелю• 05 апреля 2025
ОК и отсутствие месячных
Подскажите пожалуйста, как пить ок, если нет месячных. Пила их несколько лет, недавно попала в больницу, самочувствие было не до таблеток, и получается, что 3 недели пропустила. Сейчас надо вернуться к приёму, но в какой день начать?
Лупаю цю скелю
• 05 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Подождите месячных. У вас после отмены было же кровотечение?
Уже почти год нет, на УЗИ сказали, начался климакс. Думаю и не будет уже
Свідок Перемоги• 05 апреля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Зачем вам кок тогда назначили?
Я не тону• 05 апреля 2025
З першого дня наступних місячних. Звісно якщо ви впевнені, що не вагітна. З іншого боку місячні не підуть, якщо ви вагітна. Тому з першого дня наступних місячних
Рік немає місячних? УЗД не достатньо, сходіть до гінеколога. Якщо вам немає 50 років, то ще 1-2 роки можна КОК, на приклад Клайру, і потім на МГТ за потреби
Лупаю цю скелю
• 05 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Зачем вам кок тогда назначили?
В ноябре нашли кисту, врач сказал пока не отменять
Свідок Перемоги• 05 апреля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Интересно. Тут тогда не подскажу, не сталкивалась чтоб кок назначали при климаксе. По идее киста на кок быстро уходит. Вам тогда к врачу и на узд попутно. Но врача смените на всякий.
Я не тону• 05 апреля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Щось я заплуталась. Ви цей рік, коли немає місячних якийсь КОК приймаєте? Який та в якому режимі?
Лупаю цю скелю
• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Была у гинеколога 2 месяца назад, в больнице тоже была консультация и УЗИ
Мне 46
Мрт делала из-за кисты, онкомаркер сдавала, все ок
Мне 46
Лупаю цю скелю
• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Ярина плюс, по схеме 28 через 7
Я не тону• 05 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
По-перше ми не знаємо скільки років автору. Якщо 30-35, то це передчасне виснаження яєчників і їй показані або КОК, або МГТ. Якщо 45+, то знову таки 2 роки КОК і лише потім перехід на МГТ.
Окрім того кісти бувають різні. Якщо це ендометріоідна кіста 3 та більше см, то вона не піде на КОК
Свідок Перемоги• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
46, читайте внимательнее
Я не тону• 05 апреля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ярина плюс, по схеме 28 через 7
Тобто останній рік ви приймаєте Ярину+ і весь цей рік не маєте менструально-подібну реакцію?
Лупаю цю скелю
• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Так, не маю
Я не тону• 05 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
46, читайте внимательнее
Коли я відповідала на попередній пост, то ще не дійшла до коментаря з вашим віком. Якщо вам не подобаються мої коментарі та відповіді я можу не коментувати
Я не тону• 05 апреля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так, не маю
Я вам раджу здати ФСГ і далі вирішувати що робити. Скоріш за все ваш препарат Клара на наступні 2 роки і потім перехід на МГТ за потреби
Лупаю цю скелю
• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Вважаєте, що вже не потрібно приймати ? Вагітність можлива?
Я не тону• 05 апреля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Є імовірність спонтанної овуляції протягом 2 років після останніх місячних або у вашому після останньої менструально подібної реакції
Тра Ля Ля• 05 апреля 2025
Я приймаю Джаз плюс 7 років через кісту. На ОК зникла і не з´являлась.
Мені 47. З двома гінекологами обговорювали що далі коли настане клімакс (бо ще фолікули є, але менше).
Обидві сказали що потрібно буде перейти на інший препарат де менший вміст гормону, щоб не провокувати організм в плані онко і іншого.
Але зміна це теж стрес, то потрібно підібрати нормальний період, без інших проблем по здоров´ю і не нервовий.
Забрызжу ядом• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Вам не автор отвечала.