Брюльтик• 05 апреля 2025
Питання про вермішель
Вітаю! Вибачте, я чайник.
Бачу в супермаркетах вермішель, покручену, як мівіна, але в упаковках 0.4-0.5 або 1 +/- кг. Для мене там надто дрібно написано, як її готувати? Заливати окропом, як мівіну чи потрібно варити?
Дякую за відповіді!
Луноликая Вика• 05 апреля 2025
Купіть окуляри або лупу. Зараз багато де дрібний шрифт, не набігаєшся на попадницю питати що там написано
Луноликая Вика• 05 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Наводите камеру, збільшуєте і читаєте. Не дякуйтк))
Моя подруга так робила, поки не прийняла той факт, що їй потрібні окуляри
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Ответ дляКумедна
Думаю, да, эта та, что быстрого приготовления..
Дякую!
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
З моєю частотою заходів сюди останнім часом, великої проблеми не бачу. Але дякую за пораду.
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Ок
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Люди, я ж задала конкретне питання... По суті лише одна відповідь. І то, людина не впевнена.
Звісно ж, я дуже вдячна за будь-яку відповідь, але хотілося б отримати потрібну мені інформацію.
Всім дякую!
Не пью, не курю• 05 апреля 2025
Хз, что за вермишель вы имеете ввиду. Почитайте в интернете. Знаю что яичную надо 2- 3 минуты кипятить не больше.
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую!
СамавиховуюКота• 05 апреля 2025
Вона не смачна.
Не як мівіна
Якась така дивна...я і заливала як мівіну, і варила. Фігня.
Навіть дитина, яка вважає мівіну делікатесом, сказала фу.
Не як мівіна
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Вона не смачна.
Не як мівіна
Якщо її не потрібно варити, то можна додати приправ і має бути смачно. Якщо варити, то мабуть краще звичайна.
Питання виникло тому, що хочеться чогось смачного, але так, щоб не готувати. Зазвичай увечері просто не маю сил на приготування, але хочеться щось трохи різноманітніше за бутерброд, мівіну, піццу або яєчню. Подумала, якщо не потрібно варити, то можна урізноманітнити приправами і це вже буде не мівіна)
Дикая Роза• 05 апреля 2025
Да кто ж его знает. Нужно фото инструкции.
Я делаю фото и распознаю его в переводчике, прошу текст проговорить, если не вижу. Но обычно фото увеличить достаточно.
СамавиховуюКота• 05 апреля 2025
Ответ дляБрюльтик
Сама оця вермішель не смачна. Наче резинова...навіть не знаю як її описати.
На неї просто шкода потрачених сил і приправ і всього що туди додав)))
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Дякую!)
Брюльтик
• 05 апреля 2025
Ответ дляДикая Роза
Після операції не бачу, але ще й камера в телефоні дебільна. Дякую!