Каляка маляка• 05 апреля в 18:14
Як ви себе мотивуєте?
На навчання, саморозвиток, дієти, прибирання
Писати плани не допомагає
Обіцяти себе чимось нагородити не допомагає
Домовитись попрацювати лише 5 хвилин, а потім втягнуся не допомагає
Що ще. ?
Писати плани не допомагає
Що ще. ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 апреля в 18:15
представьте, что к вам едет любовник- нужно убрать очень быстро и очень чисто
Фиона Шрековна• 05 апреля в 18:16
А що ви ще окрім 5 хвилин пробували?
Ви ж себе повинні краще знати . У всіх індивідуально все
Зоркая Зорро• 05 апреля в 18:19
1. дисциплина - это основное
2. как мотивация работают маленькие победки, но их опять же нужно наработать, поэтому см п.1
Фиона Шрековна• 05 апреля в 18:19
Для мене саме ця тема зараз неактуальна, але коли маю затик з чимось у житті - на ютубі дивлюсь 10-20 різних роликів на тему що мене хвилює , різних авторів. З них завжди знаходиться хоча б 1-2 важливі ідеї які мене здвигають з мертвоі точки. Успіхів!
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:19
Ответ дляФиона Шрековна
А що ви ще окрім 5 хвилин пробували?
Все що пробувала прцює лише перші пару раз
Звісно, що я себе краще знаю. Я питаю, які є методи, щоб підібрати собі варіант
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:22
Ответ дляЗоркая Зорро
1. дисциплина - это основное
Так, дисципліна не дуже. Я працюю тільки з цікавості або через дедлайн. В дієті і навчанні немає дедлайнів :(
Мотивація, мабуть, неправилтне слово в моєму запитанні
Правильно «як змусити себе попрацювати 6 годин»
Инстагра_мерша• 05 апреля в 18:22
Ответ дляКаляка маляка
А метод «надо - значит, надо» не работает?
Бавовнятко• 05 апреля в 18:24
Найбільше мотивують наслідки бездіяльності, які я собі яскраво уявляю.
Фиона Шрековна• 05 апреля в 18:24
Є також «мотивація від» і «мотивація до». Іншими словами , подивитися по вашій ситуації чого ви хочете уникнути або до чого хочете прийти. Створите образ в явленні яскравий. Колись я дуже багато працювала - була мотивація від = уникнути бідового життя у злиднях, у зйомній квартирі, без мінімальних запасів грошей за пазухой. Ця ідея мене дуже мотивувала. А ви по своїй ситуації подивіться
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В мене гарна фантазія. Але ще краща логіка :)) тому ніхто не їде, бо немає ніякого коханця. На жаааль :)
Морковку дай• 05 апреля в 18:25
Николи не роблю те, чого не хочеться и що не подобається. Навіщо себе ламати?
Инстагра_мерша• 05 апреля в 18:25
Ответ дляКаляка маляка
Ну смоделируйте ситуацию. Типа «чтобы я делала, если б ко мне неожиданно ехал в гости Том Харди, например»))))))
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:25
Ответ дляИнстагра_мерша
Ні. Терпіти не можу цей вираз
Хоча дисципліну вважаю дуже корисною
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:26
Ответ дляФиона Шрековна
Так, періодично прохожу різні психологічні практики. Одна з них - схожа на мотивацію до - була дуже отрезвляючою
Але чомусь не надовго :(
Инстагра_мерша• 05 апреля в 18:27
Ответ дляКаляка маляка
Ні. Терпіти не можу цей вираз
Хоча дисципліну вважаю дуже корисною
Ну не знаю, есть вещи которые надо делать. Например, убирать, стирать и тд. Каким то образом. Нанять помощницу, вызвать клининг и тд. Но сделать надо. Обучение тоже ж для чего то вам нужно. Неужели это не мотивирует?
Инстагра_мерша• 05 апреля в 18:27
Ответ дляКаляка маляка
Але чомусь не надовго :(
А как вы себя мотивируете на прохождение психологических практик?
Кидстаффовна• 05 апреля в 18:28
Крім мене це немає кому робити, тому чи хочу я чи ні, а треба.. Іноді на щось забиваю))
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:28
Ответ дляИнстагра_мерша
Не знаю, хто такий Том Харді.
Але якщо згадати про свого краша, то буде ще менше роботи і ще більше фантазій:(
Фиона Шрековна• 05 апреля в 18:29
Ответ дляКаляка маляка
Але чомусь не надовго :(
Ну життя як і ми самі - не статичне . Все змінюється. Значить щось новеньке треба освоювати, пізнавати себе далі. Через наші дії ми ж і себе краще пізнаємо - що нам подобається що ні, і які ми є як особистості.
Зоркая Зорро• 05 апреля в 18:30
Ответ дляКаляка маляка
я не знаю что вам сказать
нежелание многих людей делать над собой усилие, для своего же блага, - это одна из огромных современных проблем
И_В_офигительных_штанах• 05 апреля в 18:30
Развиваться, учиться, меня мотивирует зарплата, которая растет с каждым полученным новым навыком. На спорт, мотивирует мое отражение в зеркале и не желание быть толстой теткой
Инстагра_мерша• 05 апреля в 18:31
Ответ дляКаляка маляка
Не знаю, хто такий Том Харді.
Неважно, замените на любого другого
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:31
Ответ дляИнстагра_мерша
Ну, як бачите, ні
Звичайно, що я прибираю інколи. І все інше
Але от конкретно є зараз робота на 6 годин. І не можу за неі взятися
А навчання інколи набридає. Особливо, якщо тема важка і нецікава
Каляка маляка
• 05 апреля в 18:32
Ответ дляИнстагра_мерша
Психолог мотивує:) з нею цікаво. І я сподіваюсь на результат
Инстагра_мерша• 05 апреля в 18:35
Ответ дляКаляка маляка
Ну то есть, психолог мотивирует вас чтоб вы с ней проходили практики? Прикольно
Фиона Шрековна• 05 апреля в 18:36
Ответ дляКаляка маляка
Ну, як бачите, ні
Можливо ви вважаєте цю роботу нудною? Або такою яка не принесе вам ефекту, вихлопу, грошей? Або ви не знаєте точно як ця робота робиться, і вас це нервує? Прикиньте варіанти які є для вас - якщо знайдете правильний то можна вступити з собою в діалог і навести раціональні , здраві ідеї щодо того як зробити цю роботу і не прокрастинувати
І ше може допомогти позгадувати що раніше вам допомагало у подібних ситуаціях. Напевно не перший же раз у житті стикаєтесь з тим шо треба робити а не дуже хочеться