Злюка бобер• 05 апреля 2025
Решила купить белое постельное
Выбрала Сатин страйп в Ярославе
Захотелось мне нарядности. И ощущения «як в готелі». А пришла и передумала
Там в сатире столько оттенков красивых. Наверное с белым будет много хлопот (для поддержания идеальной белизны)?
Яичница с беконом• 05 апреля 2025
я біле не купую зараз
після прання тією водою, що в водопроводі, воно через кілька місяців буде сірим чи жовтим.
ДолькиКабана• 05 апреля 2025
Я беру з малюнком, так ще легше підтримувати вигляд. Не люблю, коли речі замість того, щоб радувати, забирали мій час
ГоловнаЯ• 05 апреля 2025
У меня белое было такое, нормально, берите. Ничего кроме стирки порошком для белого не делала
Злюка бобер
• 05 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
я біле не купую зараз
А что с нашей водой случилось ?…
Злюка бобер
• 05 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
С рисунком всегда были. Хочу теперь однотон
Злюка бобер
• 05 апреля 2025
Ответ дляМюллерная
Купила темно коричневую простынь и оливковые наволочки. Краса
А пододеяльник ?
Злюка бобер
• 05 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
беріть сіре, його навіть прати не треба
Вам не пахнет ? 😬
Мюллерная• 05 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А пододеяльник ?
У меня из Юска тонкий плед, оч удобно и тепло. Это последние 3года. До этого были обычные пододеяльники цветастые
ПадаюВреверансах• 05 апреля 2025
Автор, от ви хотіли і лишіть. А може це ваша внутрішня мрія і вам це велику радість принесе.
Я серйозно.скільки того життя, щоб не спробувать в експлуатації сніжно білу постіль. Ну стане сіра, то буде сіра наче так і задумано було. А поки біла, то спіть і радійте.
Я обожнюю білу постіль. І все біле. Особливо нижню білизну. Воно мені виглядає чисто, приємно.
І хотілось би весь одяг білий взагалі. Маю багато білих футболок.
Все з часом псується, але це життя. Речі тоже його живуть. Ну і що, що не завжди будуть ідеальні
ОливьЕЖечка• 05 апреля 2025
А от в готелі жили- то дуже гарно сніжно-біла постільна білизна, прям приємно було спати
Яичница с беконом• 05 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
А что с нашей водой случилось ?…
з вашою не знаю
Я тут с краю постою• 05 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Вам не пахнет ? 😬
Парфумами пахне дуже приємно🤭
ГороховаЯ• 05 апреля 2025
Свекри користуються білим роками, і все ок. Перуть просто на 60 градусів порошками для білого.
У нас поки тільки простирадло і наволочки є білі, зарано робити висновки по нашому рюкористуванні
Весняний Марафон• 05 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
я біле не купую зараз
У мене стоїть два фільтри на вході в квартиру. Звичайний грубої очистки. Навіть коли як кава йшла після ремонту труб, у мене була чиста.
Плюс нормальний порошок. Біла білизна, лишається білою.
Яичница с беконом• 05 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
а я бідна і не можу собі це дозволити
Прибираю щодня• 05 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
я біле не купую зараз
А ви на 90 градусів перете?
Печенюшка• 05 апреля 2025
Беріть біле, якщо подобається і хочеться. Отримаєте задоволення. Кисневий порошок впорається.
Весняний Марафон• 05 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
а я бідна і не можу собі це дозволити
Він коштує менше 500 грн
Два - тисяча, і ще гривень 400 вирізати, якщо чоловіка немає.
Злюка бобер
• 05 апреля 2025
Ответ дляМама Карло
Автор, ця тканина гладенька на дотик?
Ну как Сатин да
Злюка бобер
• 05 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Він коштує менше 500 грн
А два это на горячую и холодную? И как часто менять?
Жесткость тоже убирает?
Весняний Марафон• 06 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Жесткость тоже убирает?
У мене бойлер, на гарячу не ставили.
Хоча є і на гарячу.
Жорсткість - мій не знаю - фільтри є різні, з різними функціями.
Міняємо раз на пів року приблизно. Касета коштує 50-80 грн
Хоча є і на гарячу.
Злюка бобер
• 06 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
У мене бойлер, на гарячу не ставили.
Хоча є і на гарячу.
Ну так действительно это не сильно дорого
Можно прям под раковину на кузне поставить?
Весняний Марафон• 06 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
В любом месте на трубу
У нас на входе в квартиру после счётчика, чтобы и бойлер и машинка