Я не Тролль• 05 апреля в 20:56
Що вас сьогодні порадувало
Просто хочеться щось позитивного
не пишіть "нічого" чи новини
Я сьогодні наїлась круасанів. Не прям порадувало. але в моменті було непогано. Враховуючи, що я слідкую за харчуванням і нічого такого не їла вже місяці 3
не пишіть "нічого" чи новини
Незламна• 08 апреля в 23:27
Ответ дляБайрактара
Ще не знаю, купила перший раз, донька вже давно просила.Написано что треба багато світла / не прямого і завжди вологий грунт.Налили у піддон води.Вона зараз в активному рості.Побачимо яка у догляді.
Дякую, цікаво. Хочеться чогось такого екзотичного)