Говорю відверто• 05 апреля 2025
Кому кололи лідокаїн як анестетик в стоматології?
Сама, чесно кажучи, не чула такої практики серед знайомих, але знаю, що таке можливо (в тому числі в інструкції до препарату це передбачено). Цікавить, може комусь кололи, чи дійсно нормально обезболює? Чи нормально при ньому лікувати зуби? Маю алергію на інші анестетики, які пропонують...
Говорю відверто
• 05 апреля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
А обычно какой укол делают ?
Ультракаїн, Септанест, це те що мені пропонували... Саме поширене
Голена блондинка• 05 апреля 2025
Мені кололи в підлітковому віці.
Була сильна алергічна реакція, досі кожен раз на різних процедурах по 10 разів повторюю що в мене алергія, бо часто де його ще використовують. (Невеличкі операції, епіляція, антибіотики розводять і т.д.).
Так точно!• 05 апреля 2025
Ответ дляГоворю відверто
А який тиск у вас?
Мрію про пончик• 05 апреля 2025
Он вызывает онемение части тела в которую вводят, мне с ним удаляли жировки, вообще не чувствовала как резали.
Но он, по моему, имеет не очень большое время действия
Ловлю капці• 05 апреля 2025
Если у Вас аллергия на анестетики, то лидокаин самый аллергенный. Мне колят артиферин, при аллергии на лидокаин и часть других.
Так точно!• 05 апреля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Зазвичай 110/70
просто противопоказ - низкий тиск. Вливає на роботу серця
Говорю відверто
• 05 апреля 2025
Ответ дляЛовлю капці
На нього колись робили проби, не було алергії, тоді з ним кололи блокади в хребет,все ок було. Ну і горло пшикали, коли ковтала зонд, теж все норм... То сподіваюся, немає алергії досі
Тихомандражная• 05 апреля 2025
А що вам треба робити, без анестезії ніяк? Мені анестезія страшніша за біль. Взагалі він алергенний, наскільки памʼятаю ще є Артикаїн
Говорю відверто
• 05 апреля 2025
Ответ дляТак точно!
У Лідокаїна? Чи Септанеста і Ультракаїна?
Так точно!• 05 апреля 2025
Ответ дляГоворю відверто
у лідокаїна
Ловлю капці• 05 апреля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Дело Ваше. У меня на него появилась аллергия, потому что блокады в нос в детстве каждый год делали. А много лет спустя сдавала пробы- по крови не было реакции, а ввели при небольшой операции- потом откачивали.
Говорю відверто
• 05 апреля 2025
Ответ дляТихомандражная
Я завжди все робила без анестезії, терпіла. Але одного разу відламалося пів зуба, мусили видаляти корінь і ставити коронку. Тоді прийшлося робити анестезію. По аналізу на алергопроби була вірогідність алергії, але наче не велика. Мені вкололи щось з цих двох , не пам´ятаю точно вже, почалася сильна тахікардія, трусило, то в холод то в жар кидало, серце защимило... Короче думала там капець мені буде. Дуже погано було. Тепер треба лікувати ще дещо, боюся що скажуть знову колоти, то паніка накриває ...
Говорю відверто
• 05 апреля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Жах, Ви мене ще більше налякали ... Не думала, що так буває....
Пластилин_Колец• 05 апреля 2025
У меня на лидокаин идёт реакция в виде сильного тремора и слабости.
Изначально списывала такое состояние на мою впечатлительность на уколы, оказалось показалось.
Гопница-Советчица• 05 апреля 2025
Звичайно що кололи, можливо що і зараз колють (вже не питаю навіть у стоматолога, лікуюсь у нього вже 20 років, пам´ятаю що на початку лікування робили тест на лідокаїн). Обезболює добре, біль взагалі не відчувається, може залишатися лише часткова чутливість (відчуття що щось у роті відбувається). Робили також невелику операцію на нозі, використовували лонгокаїн, теж добре обезболює
Дело было давно• 06 апреля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
А обычно какой укол делают ?
Ультракаин сейчас часто используют. И на него меньше аллергических реакций.
Мамзелькіна• 06 апреля 2025
Якраз шукаю лікаря, який коле лідокаін. Дівчата, як маєте такого, напишіть його, дуже треба стоматолога, дякую
Мамзелькіна• 06 апреля 2025
Треба здати алергопанель на анестеьики, то все буде ясно. Бо в когось на одне, а в когось на інше
Говорю відверто
• 06 апреля 2025
Ответ дляМамзелькіна
Я здавала, показало що є невеликий шанс що буде алергічна реакція на всі ці препарати (крім Лідокаїна, на нього не здавала, але на нього реакції не було, раніше колола, тільки не в стоматолога)