Кумедний ґудзик• 05 апреля 2025

треба їхати, вже літня резина, сніг..

треба везти завтра дитину до лікаря в сусіднє місто.
30 км, але є місця, де сильний схил і крута дорога, серпантин.

а на авто літня резина. я себе накрутила і спати навіть не можу.
показує, що сніг буде до ранку, а нам вранці їхати.
буде "-2" (пише, що відчуваєтся -8), тобто точно не розтане.

Ніколи не їздила на літній резині в таку погоду. якщо просто помаленько їхати - це нормально, чи машину буде просто крутити?
Как_б_не_так• 06 апреля 2025
Автобусом можна доїхати ? Може таксі
Мerida• 06 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую. поїхали таксі. сніг зранку був дуже сильний.
але дорогу посипали і вона була мокра. таксист говорив, що повільно нормально і не дуже слизько.
повторний візит на четвер-пятницю вечір - і в ці дні також сніг(((
аде з суботи потепління.
У него опыт. У вас его нет. Правильно сделали, что не рискнули
Love_Love_Love_• 06 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
це у Вас така резина?
Ну раз їхала я - то так, в мене